tenyésztés

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Puncsos

tenyésztés

HozzászólásSzerző: Puncsos » 2013.09.03. 07:38

Sziasztok!
Pár napja már lezárult egy tenyésztésem, de a halamat nem tudom kivenni és a bébi sincs az akváriumban :? A tenyésztőpartnerem már kivette a halát, de nálam még mindig ott van az akváriumban; és megszakítani se tudom a tenyésztést. Ilyenkor mit tudok tenni?
Előre is köszönöm a segítséget!

Gabesz

Re: tenyésztés

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.09.03. 15:19

Valószínűleg felnőtt a halbébid időközben. Ezért nézd meg még egyszer azokat a halakat, akkor is, ha két felnőttet látsz, ha az egyikre kattintasz, azt kell látnod, hogy a bébi elhozható.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Puncsos

HozzászólásSzerző: Puncsos » 2013.09.03. 20:00

Köszönöm szépen, tényleg így volt. Erre sajnos nem gondoltam, mert halbébit nem láttam az akváriumban, pedig minden nap beléptem.

Squill

HozzászólásSzerző: Squill » 2013.10.15. 09:11

Sziasztok! A GYIK-ban az van írva, hogy naponta kell simogatni és etetni a tenyésztésre betett halakat. Én magam indítottam el a tenyésztést az unokám és a saját akváriumomban is. Ma reggelre már újra rászámolt egy napot. Ha nem naponta kell gondozni, akkor miért nem azt írják? Vagy ha van meghatározott óraszám, akkor pedig azt? Ez így nagyon bosszantó.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.10.15. 17:40

Naponta kell, jól tudod, illetve ne feledkezz el az akvárium tisztításáról. Erről szoktak ugyanis a leggyakrabban elfeledkezni a játékosok.
Plusz a tenyésztőpartnernek is el kell végeznie ugyanezt. Ha valaki valamit kihagy, a nap rászámítódik. De ha az unokáddal játszol, akkor nem kell tartanod, hogy a partner nem végzi el a feladatát, viszont a tisztításra ügyeljetek, mert az én tapasztalatom szerint a legtöbbször az szokott "elfelejtődni".
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Squill

HozzászólásSzerző: Squill » 2013.10.16. 08:53

Sziasztok! Köszönöm szépen a választ Gabesz! Nagyon valószínű, hogy igazad lehet a tisztítással kapcsolatban.Ha sietek, néha még én is elbliccelem. Nem gondoltam, hogy az is fontos.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”