pontszerzés

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Kéki Anna

pontszerzés

HozzászólásSzerző: Kéki Anna » 2013.01.01. 10:24

Helló! Nem igazán kérdést feltenni, inkább pontosítást szeretnék.Ha jól értem , pontokat csak úgy szerezhetek,ha simogatok,etetek, illetve ha feladatokat oldok meg és ezáltal növelem a halak szintjét.

Így az akváriumomban tök mindegy hogy 15/ 50 szintes halam van vagy 15/1 szintes.
Azt a pénzt inkább az akváriumom berendezésére fordítottam volna? Jobban jártam volna. ?! Köszi a választ!

Wonderful

Re: pontszerzés

HozzászólásSzerző: Wonderful » 2013.01.03. 08:14

Szia!

A halak szintemelésénél is szerezhetsz pontokat. Minél magasabb szintre fejleszted, annál több pont jár érte!
Minden halfogásért is jár 2pont. A heti feladat elvégzéséért is jár egy csomó!

Kérdésedre pontosan válaszolva: -ha csak dekorációnak tartod a halakat, akkor valóban mindegy, hogy hányas
szinten tartod őket, tőled függ, mekkora halakat szeretnél.
-ha egyenlőre inkább a pontszerzés a célod, egy idő után add el őket jó pénzért a
piacon, és kezd elölről a nevelést, akár más fajta halakkal. Pénzt és pontot is
gyűjthetsz jócskán! :D
-az akvárium berendezési tárgyaival az etetésnél járó bónuszt növelheted, de ez
szinte elenyésző pontmennyiség a szintnöveléssel járó pontokhoz képest.

Remélem tudsz valamit kezdeni az információkkal! :D

Kéki Anna

HozzászólásSzerző: Kéki Anna » 2013.01.03. 17:42

Szia! hogyne, köszi!
De van itt még valami.... :)
Ha magasabb szintű halat akarok értékesíteni - persze hogy megkérem az árát de így a sor végére kerül és a kutya se veszi észre.
No meg szerintem nem is működik a gyakorlatban , Ha reális áron adom nem kell senkinek hiszen az olcsóbb fogy - naná
az enyém meg a nyakamon maradnak - csak a -- forgalmi adóval ---vagyok szegényebb
De azért jó a játék - szeretem.

Wonderful

HozzászólásSzerző: Wonderful » 2013.01.05. 22:52

Szia!

Ha bemész a piacra a 'halfajta' mellett van egy olyan, hogy 'szint', ha rákattintasz, a legutolsó lesz a legelső, tehát nem feltétlenül kerül a halacskád a végére! :) Én pl. ha nagyobb szintű halakat keresek, mert nincs kedvem nevelgetni, vagy sürgősen kell, elég gyakran használom ezt a funkciót! Ha türelmes vagy, és nem egy perc alatt akarsz megszabadulni a haladtól, akkor meg fog jönni a vásárló, aki neked kell! Volt olyan magas szintű halam, (jó drágáért), amit két hétig árultam, de elvitték! Ne add fel! :D

Kéki Anna

HozzászólásSzerző: Kéki Anna » 2013.01.06. 10:56

Neked is Szia!

És nagyon köszönöm az információt ez nagyon nagy segítség! Nem is gondoltam volna, hogy ilyen is van
Szép vasárnapot Neked és Mindenkinek! :) :) :)

Wonderful

HozzászólásSzerző: Wonderful » 2013.01.07. 21:29

Nagyon szívesen, és kérdezz csak nyugodtan, ha valami akadályt látsz! Együtt könnyebb! :D

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”