Játékfejlesztés

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban, de olvasgatjuk a rovatot.
iqtower

Játékfejlesztés

HozzászólásSzerző: iqtower » 2011.06.15. 08:34

Lenne itt pár alapvető dologa játékfejlesztéssel kapcsolatban.Az első, hogy ha változtatni, vagy fejleszteni akarnak a játékon akkor nem ártana megszavaztatni a jónéppel, hogy akaruk-e ezt mi játékosok egyáltalán, mert egy nem igazán sikerült verzióváltás után előfordulhat, hogy tömegesen fogják itthagyni a játékot.
A másik pedig, hogy egy-két épkézláb ötletet pedig megszavazhatnának maguk a játékosok is.
A szavazáshoz meg ugye a fórumgazdának kell egy olyan topicot nyitni ahol a játékosok szavazhatnak.
Ha ezeket figyelembe veszik, akkor számíthatnak mind a mostaniak tartós ittmaradására, és új tagokra hosszútávon.

Kérem a játéköostársak észrevételeit - tisztelettel

További jó játékot

iqtower

bertad

Re: Játékfejlesztés

HozzászólásSzerző: bertad » 2011.06.15. 18:31

Ezért van a javaslatok, ötletek topic. Itt mindenki bedobhatja az ötleteit a fejlesztésre vonatkozóan. Más játékoknál előfordult már, hogy a játékosok kívánságai megvalósultak. :)

Licsi

HozzászólásSzerző: Licsi » 2011.06.26. 13:01

Jó lenne maximálni a tesvériségek számát példáúl 20-ban.
Láttam 5oo-on felüli testvériséget is ami teljesen értelmetlenné teszi a játékot.
Nincs ellenfelük, más testvériségnek esélye sincs a játék megyerésére.

Warfoki

HozzászólásSzerző: Warfoki » 2011.06.28. 12:56

Licsi írta:Jó lenne maximálni a tesvériségek számát példáúl 20-ban.
Láttam 5oo-on felüli testvériséget is ami teljesen értelmetlenné teszi a játékot.
Nincs ellenfelük, más testvériségnek esélye sincs a játék megyerésére.

Nem tudom, hogy hol láttál te 500+ tagú testvériséget, de talán nézd meg mégegyszer. A maximális létszám 150 fő egy tesvériségben, már ha valaki hajlandó és képes vállalni a brutális mennyiségű szükséges pengő előállítását és tárolását...

Ami meg a nagyságot illeti, tessék alakítani újabb ilyen méretű testvériséget és máris lesz rivális...

Derhunter

HozzászólásSzerző: Derhunter » 2011.08.17. 17:26

Sziasztok szerintem a levelezési tárhelyet kéne bővíteni, és meg lehessen jelölni egy két levelet. Vagy chat ablak a barátok közt és testvériségek közt. Mert kicsit gyér a kommunikációs forma.
Szerintem.

azazel

HozzászólásSzerző: azazel » 2011.10.28. 12:32

Egyelőre csak 2 katasztrófális hibát emlitenék.
1.) A kereskedelemnél a szűrés után visszaáll minden az alaphelyzetbe, hiba és többletmunka egy egy komolyabb tranzakciók kivitelezni.

2.) Ha már engedélyezett 1 jó és 1 gonosz karakter , nem lehetne mindezt 1 e-mail cimről megoldani???
(Pl. ma regisztráltam egy harmadikról ide a fórumba mert egyikről sem engedett be , hiszen foglalt...

THX

azazel

HozzászólásSzerző: azazel » 2011.10.30. 11:18

Az Ispán-csomaggal számos hasznos funkciót kapsz.
Itt láthatod a listát arról, hogy mi vár rád:
Igazgatási Segéd
Az Igazgatási Segéddel egyszerűen adhatsz parancsokat az egyes termelőegységeidnek, ezáltal sok kattintgatást megspórolsz. Ez az extrafunkció a városközpontodba épül be.
100 hely mentése
----------------------------
Meg szerettem volna győzni magam, a prémiumról, de ez a két funkció semmi!

Egy statisztikai funkciónak jobban örülnék.
Pl melyik városomban mennyi anyag van, és összesen mennyi.

boriusz

HozzászólásSzerző: boriusz » 2011.11.05. 20:33

nagyon jó lenne egy külső kijelentkező ablak is a játékba, mert nálam rendszerint elszáll a net, és ilyenkor csak újraindítással hajlandó működni, de utána nem tudok bejelentkezni mert azt írja már be vagyok ;(
Az agyvérzést csak egy dologgal lehet megelőzni....szívinfarktussal. :D

Orvos a betegnek:
Van egy rossz hírem: Nem tudjuk meggyógyítani!
Meg egy jó is: Magáról fogják elnevezni....

Jumi72

HozzászólásSzerző: Jumi72 » 2012.06.11. 05:20

Jó lenne esetlegesen felderítő csapatot betenni a játékba harcoló alakulat mellé. Ha a csatát túlélné, akkor kaphatnánk jelentést rögtön a csatáról, nem kellene megvárni még hazaérnek. Lehetne látni azt is, hogy milyen zsákmánnyal térnek haza. Esetleg kémkedésre is lehetne használni. Persze ki kellene találni valamit a kémkedés megakadályozására is, pl ha a kikémlelt faluban több a felderítő akkor sikertelen a küldetés...

Csak egy ötlet volt...

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”