jó.ként .védelem

Aguillon

Re: jó.ként .védelem

HozzászólásSzerző: Aguillon » 2011.05.24. 10:48

a laktanya szálláshelyek összeadódnak, és kollektíve számítanak az összes városra.
nekem 2 városom van 3-3- laktanyával, összesen 525 férőhelyesek, és az összesítésnél 775 férőhelyet ír, ergo az üres városnak is van valamennyi alap férőhelye.
http://s1.kapibados.hu/schaugarten/index.php?mode=view&user=2809467

konika81

HozzászólásSzerző: konika81 » 2011.06.14. 13:28

Engem is megtámadtak,nem voltam gépközelben. Hogyan tudom megvédeni a várost katonák nélkül? Nincs gonosz szövetségesem. Teljesen ki vagyok szolgáltatva?

bertad

HozzászólásSzerző: bertad » 2011.06.15. 18:28

Hát sajnos igen. Ezt a játékot szövetségesek nélkül nem igazán lehet végigjátszani. Csatlakozz egy szövetséghez, barátkozz a gonosz szomszédokkal. Építhetsz laktanyát, ahova áruért cserébe kérhetsz katonákat, vagy védelmet a városod köré ;)

geropp

HozzászólásSzerző: geropp » 2011.06.15. 21:00

konika81 írta:Engem is megtámadtak,nem voltam gépközelben. Hogyan tudom megvédeni a várost katonák nélkül? Nincs gonosz szövetségesem. Teljesen ki vagyok szolgáltatva?

Jóként építhetsz városfalat és bástyát, azokkal tudod magadat védeni. Azt viszont nem tudom, hogy ezek mennyire hatékonyak.

bertad

HozzászólásSzerző: bertad » 2011.06.20. 21:14

A leghatékonyabb védelem a belső laktanya. A várfal és a bástya is ér valamit. Bár múltkor a várfalnál nagyon sok katona hagyta ott a fogát, és alig tudtak tőlem zsákmányolni :roll: :lol:

hajdu98

HozzászólásSzerző: hajdu98 » 2011.10.31. 12:28

Sziasztok hogyan tudok fegyvert kutatni és hova kell menni.

Elöre is köszön a választ.

Bondante

HozzászólásSzerző: Bondante » 2012.04.27. 17:10

Hogy kell csapatokat alkotni? Hogyan kell védekezni???

Minimancs

HozzászólásSzerző: Minimancs » 2012.04.28. 07:21

hajdu98 írta:Sziasztok hogyan tudok fegyvert kutatni és hova kell menni.

Elöre is köszön a választ.

Szia! :)
Fegyvert csak a " Fegyverkovács" épületében tudsz kutatni a megfelelő szintre való fejlesztés után. Ehhez az is hozzátartozik hogy a raktáraid "Termék kapacitása" megfelelő legyen, tehát nem elég ha azt látod hogy pl. 10.000 fa elfér bennük, azt kell nézned, mennyi aranypengő, deszka, stb... fér el benne.A kettő nem egyforma, termékekből sokkal kevesebbet tudnak raktározni a jók mint a gonoszok. Ezt a "Városáttekintés" gomb alatt tudod ellenőrizni. Ha elérted a kívánt szintet, valamint elegendő hozzávalót gyártottál már le, akkor a " Fegyverkovács" épületében a termelendő fegyverek alatt láthatod melyiket tudod kikutatni.

Most vettem csak észre hogy ez a válasz eléggé megkésett!! :oops: :oops: :oops: :oops:
De talán a többieknek így is segítségére lesz! :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Minimancs 2012.04.28. 07:46-kor.
Én azt gondolom, az erő mindig ott kezdődik, ha valaki ki meri mutatni, ami fáj, és soha nem ott, amikor valaki azt mutatja, hogy milyen rezzenetlen arccal bír ki mindent. (Csernus Imre)

Minimancs

HozzászólásSzerző: Minimancs » 2012.04.28. 07:44

Bondante írta:Hogy kell csapatokat alkotni? Hogyan kell védekezni???

Két lehetőséged van:

1., Mivel a jók csapatokat nem tudnak katonákat képezni szövetséget kell kötnöd egy gonosz játékossal. Fegyverekért, nyersanyagért cserébe kérhetsz tőlük védelmet, majd ha lesz már laktanyád akkor meg tudod kérni őket hogy ajándékozzák neked a hozzád védelemre állított katonáikat. Alapból a jó karakterek 80 szálláshelynyi katonával rendelkezhetnek. Ez azt jelenti, hogy laktanya nélkül 80 íjast - számszeríjast, vagy pedig 40 könnyűlovast - lovagot tudnak fogadni. Ez nem sok, tehát szükség van a városfal fejlesztésére, majd később bástya építésére. Ha nincs gonosz szövetségesed akkor érdemes egy testvériséghez csatlakozni, ahol természetesnek számít a jók sereggel való segítése.

2., Hozz létre egy gonosz karaktert, ahonnan kedved szerint akkor küldesz át magadnak katonát amikor szeretnél. :) Minden játékosnak megengedett hogy rendelkezzenek egy jó és egy gonosz karakterrel is, ennek a feltétele egy másik email címmel történő regisztráció. Ne felejtsd el a "Profil" menüben beállítani a második fiókod nevét, így nem fog felmerülni a több fiókozás gyanúja! Ha ezt megfogadod, akkor ajánlom még hogy telepíts a gépedre egy másik böngészőt is, mert egy böngészőben csak egy karaktert tudsz futtatni. Ha nem teszed, akkor minden egyes alkalommal ki kell lépned az egyikből hogy be tudj menni a másikba. Ez a probléma két böngésző használatával orvosolható. :) Nálam Google Chrome valamint Internet Explorer működik egymás mellett :)

Jó játékot! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Minimancs 2012.05.05. 06:47-kor.
Én azt gondolom, az erő mindig ott kezdődik, ha valaki ki meri mutatni, ami fáj, és soha nem ott, amikor valaki azt mutatja, hogy milyen rezzenetlen arccal bír ki mindent. (Csernus Imre)

Bondante

HozzászólásSzerző: Bondante » 2012.05.04. 16:42

Minimancs írta:
Bondante írta:Hogy kell csapatokat alkotni? Hogyan kell védekezni???

Két lehetőséged van:

1., Mivel a jók csapatokat nem tudnak katonákat képezni szövetséget kell kötnöd egy gonosz játékossal. Fegyverekért, nyersanyagért cserébe kérhetsz tőlük védelmet, majd ha lesz már laktanyád akkor meg tudod kérni őket hogy ajándékozzák neked a hozzád védelemre állított katonáikat. Alapból a jó karakterek 100 szálláshelynyi katonával rendelkezhetnek. Ez azt jelenti, hogy laktanya nélkül 100 íjast - számszeríjast, vagy pedig 50 könnyűlovast - lovagot tudnak fogadni. Ez nem sok, tehát szükség van a városfal fejlesztésére, majd később bástya építésére. Ha nincs gonosz szövetségesed akkor érdemes egy testvériséghez csatlakozni, ahol természetesnek számít a jók sereggel való segítése.

2., Hozz létre egy gonosz karaktert, ahonnan kedved szerint akkor küldesz át magadnak katonát amikor szeretnél. :) Minden játékosnak megengedett hogy rendelkezzenek egy jó és egy gonosz karakterrel is, ennek a feltétele egy másik email címmel történő regisztráció. Ne felejtsd el a "Profil" menüben beállítani a második fiókod nevét, így nem fog felmerülni a több fiókozás gyanúja! Ha ezt megfogadod, akkor ajánlom még hogy telepíts a gépedre egy másik böngészőt is, mert egy böngészőben csak egy karaktert tudsz futtatni. Ha nem teszed, akkor minden egyes alkalommal ki kell lépned az egyikből hogy be tudj menni a másikba. Ez a probléma két böngésző használatával orvosolható. :) Nálam Google Chrome valamint Internet Explorer működik egymás mellett :)

Jó játékot! :D

Köszi!!! :)

Vissza: “Jó”