Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van

dominika1996

Re: Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van

HozzászólásSzerző: dominika1996 » 2012.05.17. 19:45

Sziasztok!
Én csak azt szeretném kérdezni,hogy lesz-e interaktív játékos figurám amit én iránítok vagy valami ilyesmi?
Előre s köszönöm a válaszokat!! :)

nagyapi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: nagyapi » 2012.05.24. 13:25

bearhand írta:Sziasztok.

Testvériségbe, hogyan tudok tagokat felvenni?

Ha főnök vagy akkor lehet. A meghívni kívánt játékosnak a nevét kell beírni a meghívás mezőbe
Ha gondod akadna a játékkal akkor ide írj:

Semmi sem állandó, minden változó, csak a változatosság marad örökké állandó..

Aniko79

HozzászólásSzerző: Aniko79 » 2012.05.31. 10:36

Sziasztok!
Pár napja kértem tőletek, hogy mivel egy csaló ellopta Hessa karakterét, mely én voltam, töröljétek Hessát. Ti le is zártátok, melyet köszönöm szépen. Viszont, most vki mégis használja ugyanazt a karaktert, melyet én alkottam. Ugyanúgy él 9 városom, illetve volt városom. Nem értem. Ha lezártátok, hogyan tudja vki mégis használni??? Kérlek benneteket, nézzetek utána. Köszönöm!!!
Anikó79

Szerk.: Nyilvános hozzászólásban sose adj meg személyes adatokat, e-mail címet!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hanga 2014.02.02. 20:42-kor.
Ok: E-mail cím törlése

Jumi72

HozzászólásSzerző: Jumi72 » 2012.06.13. 21:35

Segítsetek légyszíves!

Hol találom meg azt, hogy mondjuk a fal egyes szinteken a jóknál milyen védelmet nyújt, vagy azt, hogy a bástya különböző szintjei milyen védelmet adnak. Érdekelne az is, hogy az egyes épületek szintjein milyen termelésre vagy raktározásra számíthatok. Ezek fejlesztése mennyibe kerül a következő szintre.

Köszi: Jumi72

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.06.15. 08:51

Mikor építettél egy épületet és rákattintasz, van rajta egy kis i-betű halványan. Ha arra kattintasz, akkor láthatod az adott épület értékeit szintekre lebontva.
Ez persze nem biztos, hogy minden esetben kielégítő választ ad neked, ezért, ha valami nem tiszta, akkor abból indulj ki, hogy annál jobb, minél magasabb szinten áll minden épületed. Ez azért fontos, mert ugyan nem tudok neked pontos táblázatot adni arról, hogy melyik épület kifejlesztése szintenként mennyibe kerül, de igazán nem is kell a játékban ezen túl sokat gondolkodni, mert bármennyibe kerül, a lényeg, hogy fejlesztve legyen. Minden pénzt megér egy fejlett városfal, egy fejlett bástya, egy fejlett raktár, és így tovább. És hogy mibe kerül egy fejlesztés, azt mindig láthatod, mikor a fejlesztést elindítod. Mire a városod ultraerős lesz, addigra egész biztos vagyonokat költöttél már rá, viszont annál jobban állja majd a sarat mások támadásai ellen.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

brassoif

HozzászólásSzerző: brassoif » 2012.07.03. 10:51

Sziasztok!

Torpia játékban hogy lehet aranyrudat készíteni hogy vásárolni tudjak érte fegyvert pl? Elinditom az aranyrud termelést majd nem lesz belöle semmi, így a piacot se tudom megcsinálni! ***

Szerk.: Nyilvános hozzászólásban sose adj meg személyes adatokat, e-mail címet!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hanga 2014.02.02. 20:18-kor.
Ok: E-mail cím törlése

krisz3600

HozzászólásSzerző: krisz3600 » 2012.07.06. 10:30

Sziasztok.

Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnék katonákat szerezni?:D
Mert támadnak, de nem tudok védekezni.
Előre is köszönöm

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.07.09. 09:42

A Torpia játékot nem lehet úgy játszani, ha nem olvastátok el előtte a legfontosabb tudnivalókat.
Különben a játékot érthetetlennek fogjátok érezni és nem találjátok a logikáját.
Itt mindent olvassatok el, szánjátok rá az időt:
viewforum.php?f=76

És utána minden tiszta lesz, hogy hogyan kell katonához jutni, stb.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Black Paper Moon

HozzászólásSzerző: Black Paper Moon » 2012.08.23. 20:04

Sziasztok!

Sokat bolyongtam a fórumon, de nem találtam sehol sem (vagy elkerülte a figyelmem), ezért inkább megkérdezem: a jó játékosok hogyan tudnak amulettekhez jutni?
A választ előre is köszönöm! nicesmile

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.08.23. 20:22

Black Paper Moon írta:Sziasztok!

Sokat bolyongtam a fórumon, de nem találtam sehol sem (vagy elkerülte a figyelmem), ezért inkább megkérdezem: a jó játékosok hogyan tudnak amulettekhez jutni?
A választ előre is köszönöm! nicesmile

Ugyanúgy, mint a gonoszok :) Templomokat kell építeniük (minden városba egyet lehet), és azt kell fejleszteniük minél magasabb szintre.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “Jó”