Változások

Útmutató a Torpia játékhoz
Gabesz

Változások

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.11.10. 10:52

2011.11.10
A vendégjelszavas rendszert felváltja a vendégbelépős. 1 vendéget jelölhetsz ki a profilodban, aki a felkérésed elfogadása után a saját fiókjából be tud lépni közvetlen a te fiókodba. Ha vissza akar térni a saját fiókjához, először ki kell lépnie a fiókodból. A funkció az egyes szerveren jelentkezik, majd része lesz minden újonnan induló világnak.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Változások

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.01.18. 12:06

Néhány panasz érkezett azzal kapcsolatban, hogy vendégelt fiókból akkor is kidobja a vendéget a rendszer, ha nem is lép be a fiók eredeti gazdája.
Ennek okán változott egy picit a vendégrendszer. A rendszer most nem fog különbséget tenni vendég- és eredeti bejelentkezés között. Azaz, ha vendégjelszavas hozzáférést adsz egy játékostársnak, nem fogod tudni használni a saját fiókodat, amíg a vendéged a fiókodban tartózkodik. Csak akkor adj tehát vendégjelszót másnak, ha biztosan nem akarsz az adott időszakban játszani.
Kérjük, figyelj rá: a vendégjelszavas rendszer nem masszív alkalmazásra szól. Nem célja, hogy egy ember sok-sok más játékos fiókját irányítsa, nem cél az sem, hogy egyes fiókokat alapvetően a vendég fejlesszen fel a gazda helyett.
A funkció célja egymás eseti jellegű kisegítése szükség esetén.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.04.18. 11:09

2012.04.18-án változott a harcrendszer, részletek ITT!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.05.31. 10:30

2012.05.31-én a következő változás érkezett mindegyik aktuális szerverre:

Ha amulettet teleportálsz más városába, annak megérkezésekor te is és a fogadó játékos is kap értesítést.
Ha a saját városodba teleportálsz, értelemszerűen csak te kapsz értesítést.

Ezzel a módosítással kicsit könnyebb lesz nyomon követni a sok-sok amulett sorsát.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.06.21. 11:35

2012.06.21-én az 1-es szerveren új kényelmi funkció érkezett a játékba.
Ezentúl megoszthatod a testvériségeddel a csatajelentéseidet.

Ha az Értesítők-menüben a szűrést a "Harci jelentésekre" állítod és így nyitod meg az egyik megnyitni kívánt harci jelentést, akkor felül látsz egy olyan funkciót, hogy "Megosztom a testvériséggel!", ha erre kattintasz, a harci jelentés a testvériség belső kommunikációs felületébe kerül, mégpedig egy külön helyre, aminek az a neve, hogy "Megosztott jelentések".

Ez a funkció a következő körrel fog a 2-es szerveren is megjelenni.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.11.25. 12:41

Változott a jutalomkorona-kódok beváltásának rendszere.
Minden fiókra maximálisan csak egyszer váltható be jutalomkorona-kód.

Vissza: “Általános információk a játékról”