Leg-leg-leg...

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos a Kapibados játékkal
minya

Re: Leg-leg-leg...

HozzászólásSzerző: minya » 2010.08.29. 00:56

nagyon szépen köszönöm a gratulációkat unokám nevében is :oops: :oops: :oops: a lányom és én egyformán büszkék voltunk,nagyon jó érzés volt,hogy uncsimnak ilyen sikerélménye lehetett.köszönöm még egyszer :P
Seth jó dolog lehet olyasmivel foglalkozni,amit hobbiként is szeretsz :!: :!:

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.08.29. 13:49

minya írta:nagyon szépen köszönöm a gratulációkat unokám nevében is :oops: :oops: :oops: a lányom és én egyformán büszkék voltunk,nagyon jó érzés volt,hogy uncsimnak ilyen sikerélménye lehetett.köszönöm még egyszer :P
Seth jó dolog lehet olyasmivel foglalkozni,amit hobbiként is szeretsz :!: :!:

Igen, imádok fotózni. A győri motoros felvonulásnak én vagyok a hivatalos fotósa. Kezdek hozzászokni, hogy az összes létező motoros integet, de nekem halvány lila gőzöm sincs, hogy ki ő... :D De azért vidáman visszaintegetek. :D
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

minya

HozzászólásSzerző: minya » 2010.09.04. 20:55

NA,MOST ÉN IRIGYKEDEK EGY KICSIT :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: természetesen nem az integetőket irigylem,hanem hogy minden alkalom kihívás lehet számodra,hogy a legjobb pillanatot lefotózhasd.izgalmas lehet,ahogy várod a pillanatot.én a természetet szeretem leginkább fotózni igaz nincs nálam fényképezőkép,de a telómmal sokat lekaptam a soha vissza nem térő alkalmakat.éjjel például van,hogy a képeken látszik a hold udvara vagy ahogy gőzerővel világít.van hogy sejtelmes alakú a felhők miatt,ilyen pillanatokat is szeretem.mindig spontán fotózok,nincs kötött témám.

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.09.04. 21:00

Egyre inkább rászokok én is a tudatos képalkotásra. :) És ez jó.
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

minya

HozzászólásSzerző: minya » 2010.09.04. 21:00

Banyanya írta:Mindenki életében van sok-sok dolog,ami valami módon leg...Legjobb könyv,legszebb nap,legkedvesebb időtöltés,legnagyobb csalódás,legrosszabb álom..Pozitív és negatív dolgok egyaránt.Ha van kedvetek,írjatok ide egy-egy dolgot-akár röviden,akár hosszabban. :)

szerintem nem én lennék az egyetlen aki a te leg-edet is várja :P

minya

HozzászólásSzerző: minya » 2010.09.04. 21:03

Seth írta:Egyre inkább rászokok én is a tudatos képalkotásra. :) És ez jó.

:shock: de jó hogy nem egyedül vagyok :oops: én azért szeretm jobban a természetet,sok meglepő dolgokat lehet vele felfedezni,ha figyelmes vagy :P de nálad vissza adja azt ahogy látszik szereted főleg a vonatokat lekapni :P

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.09.06. 19:55

Ha szeretsz fotózni, érdemes regisztrálni a deviantartra. :) Napokban regisztráltam, és vannak jóféle visszajelzéseim a képeimről. Igaz angol nyelvű, de tudok segíteni. :)
Kép

minya

HozzászólásSzerző: minya » 2010.09.07. 07:08

aranyos vagy,de én magam örömére készítek mindent.és ha jól sikerül persze a családom akik láthatják.így vagyok az írással,bár inkább a vereseimet mutatom.kis novelláim általában az érzéseimet tükrözi vissza és azt megtartom magamnak. :oops: :oops: :oops:

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.10.02. 16:50

Legek...az én életemben nagyon sok leg.. van.
Maradjunk hát a virtuális világnál: az itteni legnagyobb szomorúságom az,hogy ez a fórum valahogy nem akar beindulni,nagyon kevés az aktív tag.Pedig olyan jó lenne,ha itt is,mint a másik két fórumon,barátságok szövődnének és igazi jó kis társaságok alakulnának ki... :( De sajnos nem..szomorú vagyok ezért.

dmarcsi55

HozzászólásSzerző: dmarcsi55 » 2010.10.02. 16:56

KEDVES BANYANYA!!!
Csatlakozom hozzád!!!
Játszom én is a másik két játékban is,be-be nézek a fórumra ,ott zajlik az "élet",de szomorúan látom ,hogy itt SEMMI NEM TÖRTÉNIK:((((((
Nem tudom mi az oka??!!!

Vissza: “Off Topic”