Harc - LEZÁRVA

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
a7torpe

Harc - LEZÁRVA

HozzászólásSzerző: a7torpe » 2014.08.25. 14:38

Ma már sokadszor fordult elő hogy csata inditása előtt nem tudok csapdákat kirakni mert a játék szerint mindenből nullám van angry veryangry
Eddig is mérgesitett, de most egy csatát el is vesztettem veryangry veryangry

Hanga

Re: Harc

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.08.25. 16:06

a7torpe írta:Ma már sokadszor fordult elő hogy csata inditása előtt nem tudok csapdákat kirakni mert a játék szerint mindenből nullám van angry veryangry

Szia

A rendszer nem téved. Ha nullát mutat, akkor annyi is van. Előfordulhat viszont, hogy a csapdáid nem illesztetted össze.

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

a7torpe

HozzászólásSzerző: a7torpe » 2014.08.25. 18:09

Hanga írta:
a7torpe írta:Ma már sokadszor fordult elő hogy csata inditása előtt nem tudok csapdákat kirakni mert a játék szerint mindenből nullám van angry veryangry

Szia

A rendszer nem téved. Ha nullát mutat, akkor annyi is van. Előfordulhat viszont, hogy a csapdáid nem illesztetted össze.

Kép

A rendszer csak annyiban téved hogy 1-s szintű töviscsapdából csak 25 van most rolleyes A többiről nem is beszélve
Mivel betudtok nézni nézd meg nyugodtan, és akkor rájössz hogy nem beszélek hülyeséget noexpr

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.08.25. 19:33

a7torpe írta:A rendszer csak annyiban téved hogy 1-s szintű töviscsapdából csak 25 van most rolleyes A többiről nem is beszélve
Mivel betudtok nézni nézd meg nyugodtan, és akkor rájössz hogy nem beszélek hülyeséget noexpr

Az a 25 egész, vagy részlet? (2 részletből lesz 1 egész töviscsapdád)
Mint a példaképen is látható, ott 20 db van, de az csak részlet amit ha összeillesztek 10 db-ot kapok. Ezt a 10 darabot lehet aztán felhasználni.

Nekem nincs jogosultságom belenézni a játékosok fiókjába.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.08.26. 15:38

a7törpe: maradjunk annyiban, mivel már a sokadik mérges szmájlikkal ellátott mérgelődő "hibajegyet" írod, pedig talán már kértelek, hogy egyrészt kevésbé mérgesen, másrészt pedig először mindig gondold végig, mi egyéb magyarázata lehet a problémának, ne az legyen az első, hogy "hibás a játék, mérgelődjünk egy kicsit a fórumon", hogy a következő hasonló, át nem gondolt, a többi játékos felzaklatására, félrevezetésére, megijesztésére alkalmas "hibajelentésed" után a fórumról kizárlak. Elfogyott a türelmem, ne haragudj.

Ha bármilyen gond van, a következők szerint cselekedj, kérlek:
1. gondold végig, van-e a jelenségnek a játékvilág szabályaival, körülményeivel magyarázható oka, például egy művelet, amit elvégeztél, vagy ilyesmi,
2. nem adódhatott-e valamilyen félreértés, például, amiről Hanga ír, hogy talán részleted van annyi, nem egész csapdád, vagy talán a magasabb szintű csapdákhoz van tekerve a csapdalista, és így tovább,
3. bízz meg a szerverben, amit mutat, annyid van,
4. jóindulatúan feltételezd, hogy minden rendben van, soha ne a rosszindulatú és egyébként kis esélyű feltételezés legyen az első (tudniillik, hogy mindig minden játékhiba),
5. és ha ezek után teljesen biztos vagy benne, hogy hibára bukkantál, mert éppen akár ilyen is lehet néha, akkor pedig egy darab jóindulatú, szépen megfogalmazott hozzászólásban írj le minden részletet, fontos adatot, a hozzászólás címe utaljon a probléma lényegére (tehát ne annyi legyen, hogy "harc", mert abból még senki nem fogja tudni, mi a gond), add meg a fiókod azonosítószámát (a profilban találod), és akkor szívesen ránézek személyesen a fiókodra és magam megnézem, hogy tudom-e rajta a gondot reprodukálni vagy nem. Ha igen, akkor elhárítjuk a gondot.
Köszönöm az együttműködést!

Jártam a fiókodban, semmilyen gondot nem látok a csapdáiddal (bár nem tudom, hogy épp ebben a pillanatban milyen csapdából mennyit kéne keresnem), ezért engedelmeddel, már megint lezárom a hibajegyedet, mert már megint hiányzik a hiba, köszönöm a megértést! Ha mégis felmerül igazi hiba, a fentebb leírtak mentén várom a hibajelzést, köszönöm!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Hibabejelentések”