giccsek eladása

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Lord_Maci

giccsek eladása

HozzászólásSzerző: Lord_Maci » 2014.09.22. 13:07

Sziasztok,

Esetleg javasolnám, hogy az értékesítendő giccsekhez be lehessen írni darabszámot, ne kelljen egyesével kattintgatni, hány darabot szeretnék eladni.

üdv
LM

Istikam

Re: giccsek eladása

HozzászólásSzerző: Istikam » 2014.09.22. 19:25

Lord_Maci írta:Sziasztok,

Esetleg javasolnám, hogy az értékesítendő giccsekhez be lehessen írni darabszámot, ne kelljen egyesével kattintgatni, hány darabot szeretnék eladni.

üdv
LM

Nem kell kattintgatni. :)
Sokáig én is kattintgattam, de aztán egyszer lenyomva tartottam az egérgombot és láss csodát, pillanatok alatt elértem a kívánt mennyiséget...

Lord_Maci

HozzászólásSzerző: Lord_Maci » 2014.09.22. 21:28

köszi!
szerk: kipróbáltam, így sokkal gyorsabb lett!

Enderke

HozzászólásSzerző: Enderke » 2014.10.27. 10:34

Attől függetlenül nem rossz kezdeményezés, hogy a kívánt darabszámot be lehessen írni. Így a szervert sem terheled talán annyira, hisz nem kattintgatsz 50x, vagy nem pörgeted a számot.

Diocletianus

HozzászólásSzerző: Diocletianus » 2015.08.08. 09:43

Sziasztok,

egy picit elkanyarodnék az új funkció hozta változások irányába. Tudom, hogy még nagyon kevesen tudjuk használni az áldozati oltárt, de ez a fejlesztés igényelne egy másikat.

A szörp gyűjtésekor különböző áldozatokat kérnek. Ezek zöme alacsonyabb szinteken előállítható dolgokból áll. Nem tudom, szándékos-e. Mert aki eléri a 80 szintet, az már magasabb szintű szerszámokat, csapdákat, stb használ és nem hiszem, hogy le fog tenni egy olyan termelőegységet, ami számára már "elavult".

A másik, hogy ha legyártok valamit, ami bekerül a raktárba, akkor a manóim egyből elhasználják, így nem tudom összegyűjteni az áldozathoz szükséges javakat. Azt pedig tuti nem csinálom meg, hogy pl elveszem a goblinoktól a konyhaasztalt, nehogy megegye a legyártott kajákat, amiket az áldozatra termelek. Rosszabb esetben pedig, ha egy alacsonyabb szintű szerszámot kér a rendszer, azt is felmarkolják, ha az aktuális szerszám elhasználódik.

Mindezek elkerülése érdekében javasolnám a piac létrehozását. Így nem kellene alacsony szintű cuccok gyártásával foglalkozni, mert megvennénk a kisebb szintű játékosoktól. Így mindenki jól jár, mert nekik ezáltal lesz aranyuk a fejlesztéseikre.

Köszi

Diocletianus

Lord_Maci

HozzászólásSzerző: Lord_Maci » 2015.08.10. 06:19

Ennek egy egyszerűbb opciója lenne, ha a raktárban külön fül lenne a kobolddémon cuccainak, ami alá azt pakolsz be, amit akarsz.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”