Fal és a felfelévezető lépcső mozgatása

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
gyikooc

Fal és a felfelévezető lépcső mozgatása

HozzászólásSzerző: gyikooc » 2014.07.31. 10:13

Lehessen falakat is letenni, ami ugyanakkora helyet foglal mint egy kő, így szebb lehet a kotorékunk. A felfelévezető lépcsőt lehessen mozgatni.

spain2014

Re: Fal és a felfelévezető lépcső mozgatása

HozzászólásSzerző: spain2014 » 2014.07.31. 12:10

gyikooc írta:Lehessen falakat is letenni, ami ugyanakkora helyet foglal mint egy kő, így szebb lehet a kotorékunk. A felfelévezető lépcsőt lehessen mozgatni.

Szia gyikooc! Falakat lehet építeni. A bal felső sarokban van egy sor, amin négy dolog van: Sziklabontás, sziklarobbantás, falhúzás és kotorékjárólap learkása. A falhúzásra kattintva tudod ezt megtenni.

A lépcsővel kapcsolatban én is meg akartam kérdezni azt, hogy miért nem lehet mozgatni illetve, hogy mire való.

gyikooc

HozzászólásSzerző: gyikooc » 2014.08.01. 07:57

spain2014 írta:
gyikooc írta:Lehessen falakat is letenni, ami ugyanakkora helyet foglal mint egy kő, így szebb lehet a kotorékunk. A felfelévezető lépcsőt lehessen mozgatni.

Szia gyikooc! Falakat lehet építeni. A bal felső sarokban van egy sor, amin négy dolog van: Sziklabontás, sziklarobbantás, falhúzás és kotorékjárólap learkása. A falhúzásra kattintva tudod ezt megtenni.

A lépcsővel kapcsolatban én is meg akartam kérdezni azt, hogy miért nem lehet mozgatni illetve, hogy mire való.
Oh, akkor nem szóltam. Amúgy nem láttam, mert a játékismertető alatt nem volt elérhető a maradék 2 "szerszám"... (Bentmaradtak a zöld nyilak és ezért a játék azthittem hogy a játékismertetőbe vagyok)

spain2014

HozzászólásSzerző: spain2014 » 2014.08.02. 19:58

gyikooc írta:
spain2014 írta:

Oh, akkor nem szóltam. Amúgy nem láttam, mert a játékismertető alatt nem volt elérhető a maradék 2 "szerszám"... (Bentmaradtak a zöld nyilak és ezért a játék azthittem hogy a játékismertetőbe vagyok)

Ja és gyikooc megtuttam. A lépcsőt a 15. szintnél tudod használatba venni, igazából nem, hogy használatba venni, de a lépcső segítségével tudsz feljutni a felvilágba, amikor az emberek városait támadod meg.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.08.02. 21:47

spain2014 írta:Ja és gyikooc megtuttam. A lépcsőt a 15. szintnél tudod használatba venni, igazából nem, hogy használatba venni, de a lépcső segítségével tudsz feljutni a felvilágba, amikor az emberek városait támadod meg.

Szia

A lépcsőt a 25. szinttől tudod használni. Azon jutsz fel az emeletre. :)

További infó: viewtopic.php?f=476&t=23497
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Kaktusztvirága

HozzászólásSzerző: Kaktusztvirága » 2014.08.31. 10:14

Sziasztok !

Az jó lenne, ha a koboldok maguktól tudnának közlekedni a 2 szint között, mert így nekünk kell lerakosgatni őket és figyelni, hogy ha elfáradnak felhozzuk pihenni őket :))

Azonnal nem lehet 6 db. hálótermi lapot letenni, hogy alsóbb szinten is legyen kobold, aki töri a sziklát :))

Ez megoldható lenne?
Ugyanis így minden szintnél kénytelen az ember hálótermeket létesíteni, hogy ne kelljen a koboldokat állandóan pakolgatni egyik szintről a másikra :))

Üdv.
Kaktuszvirága

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2014.08.31. 12:21

Szia!
Bármelyik szintre teszed a járólapokat, a szörnyek akkor is az eredetileg kapott szintre fognak megérkezni. Tehát jobban jársz, ha az eredeti szinten bővíted a hálótermed, az újra pedig csak néhány lapot teszel le, hogy ott is lehessenek ágyak azoknak a koboldoknak, akiket oda lepakolsz bányászni. Ne felejts el nekik oltárt és mumusos szekrényt se levinni!
Ha sok a szörnyed, érdemes őket a tömlöcfelügyelővel összefogdosni, és a szintek között pakolgatni, csak vigyázni kell, hogy akiknek fent van dolguk, azokat ne hozd le, és fordítva. Alapból mindig először azokat a szörnyeidet fogdossa össze a felügyelő, akik a te szinteden vannak, úgyhogy ha tudod, hogy ott melyik szörnyből mennyi van, nem fenyeget ez a veszély.

Üdv.: csipke
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

-BolondGomba-

HozzászólásSzerző: -BolondGomba- » 2014.09.04. 13:18

Szerintem ha már a járólapoknál tartunk nem lenne az sem rossz ha a járólap felszedése is a raktárba kerülne ,mert pokoli sokba kerül megint megvenni.
Sok idő mire megint 4-5 ezreket gyűjtünk egy darab lapra.Ha már megvettük lehessen újra letenni.
Egyébként imádom ezt a játékot.

Dyamona

HozzászólásSzerző: Dyamona » 2014.09.27. 21:32

Sziasztok!
Nekem a makacs sziklák eltávolításával akadt problémám. Egy egyszerű játékosnak túl drága a 19 kristály/fal, és nem túl szép az itt-ott megmaradt szikla a kotorékban. Lehetne olyan ideiglenes napi akció hogy 3-4 kristály/fal áron lehetne eltávolítani.
Jelenleg 63 makacs szikla van a kotorékomban ami 19x63=1197 kristály. 54 kristály 2032 Ft nagyjából 45.000 Ft lenne eltávolítani a jelenlegi sziklákat :(

Enderke

HozzászólásSzerző: Enderke » 2014.10.27. 10:32

Dyamonaval egyetértek. Van mód a makacs sziklák árán módosítani? A 19 rettentő borsos, majdnem 2 tróntermi járólap...
2 hetente pl lehetne egy napon akció, amikor töredékáron lehessen eltávolítani. wink

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”