ötlet a játék érdekesebbé tételére!

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
kapazár

ötlet a játék érdekesebbé tételére!

HozzászólásSzerző: kapazár » 2012.01.10. 19:34

Sziasztok! :|

Én a céhtagok kívánságát szeretném tolmácsolni, mivel nemtul sok, vagy is szinte lehetőség nincs is arra, hogy lehetne érdekesebbé tenni, és ösztönözni a tagokat, az aktívabb részvételre.A helyettesemmel sokat gondolkodtunk, és szeretnénk egy javaslatot tenni. Pl: lehetne 1 kisházikó vagy nyaraló, amit be lehetne rendezgetni, vagy lehetőség az elnö :) knek és avagy a helyettesének valamivel meg jutalmazni a szorgalmasabb tagokat./ gondoltunk itt a világ csoda létre hozásában való aktív részvétel, és rendszeres termény beadása, a törzsasztal gyakoribb látogatása./ Szóval valami ilyesmit, vagy hasonló dolgot ha meg lehetne csinálni, szerintünk érdekesebbé lehetne tenni a játékot, és ezzel növelni az érdeklődést iránta. Nem tudom mennyire lehetséges ezt véghez vinni, vagy bevezetni, de ha felkeltette az érdeklődéseteket, legyetek szívesek tájékoztatni, de ha nem lehetséges akkor is várom gmail-ben a válaszotokat. Köszönettel a Minden Maki Bambuszt arat céh nevében is!

További jó ötletelést! Ilk :)

kapazár

Re: ötlet a játék érdekesebbé tételére!

HozzászólásSzerző: kapazár » 2012.01.18. 18:33

Sziasztok!

Szomorúan látom, hogy senkit nem érdekel a javaslatom, mert hogy nem szólt hozzá senki.:(
Pedig látom a kertbirodalmat már bővitették, egy pihenőkerttel, ami egész jó ötlet, és nekem tetszik.
Valami hasónló jó lenne a Kapisba is!!!

Üdv Vica

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”