hiba

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
noémiemma

hiba

HozzászólásSzerző: noémiemma » 2015.08.26. 15:58

szia Vettem 300 arany rudat.... 4 malacot adott de én az asszonykát szerettem volna és arra is nyomtam rá.
Ilyen esetben mit tehetek? Lányoméról írok mert újabban a fórumra sem tudok belépni az enyémről.
XXX a címem. Kérem arra válaszolni vagy itt. szerver1: 5a82f07498 felhasználó nevem.
Nem tudom ezt sem megváltoztatni köszönettel Éva

Gabesz

Re: hiba

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.08.26. 16:54

Felírtam neked 4 Hentes Helgát, a malacokat benn hagytam a vágóhídon, de kérlek, ügyelj a helyes ajándékválasztásra legközelebb (nem tudunk olyan hibáról jelenleg, hogy ne lehetne helyesen rákattintani arra, amit kapni akar a játékos), mert nem igen tudjuk a már elvégzett műveleteket módosítani, illetve nem is igazságos más játékossal szemben. Tehát ez most egy kivételes alkalom, hogy megpróbáltam úgy-ahogy beavatkozni, rendben?
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

noémiemma

Re: hiba

HozzászólásSzerző: noémiemma » 2015.08.26. 17:20

Kedves Gabesz! Nagyon köszönöm a Helgákat és köszönöm, hogy a malacokat is meghagytad.
Nagyon szuper a játék, máskor figyelmesebb leszek. Köszönöm a segitségedet eddig is örömmel
játszottam, ezután pedig még nagyobb lendülettel játszom tovább. Köszönöm
Üdv: Varró Éva :P

Vissza: “Hibabejelentések”