Csalás

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Suki07

Csalás

HozzászólásSzerző: Suki07 » 2015.08.21. 15:51

Most termeltem 20 ón rudat és eltűnt nem találom sehol, ha a rézzel teszi nem szólok de ez pénzembe került miért pont ezt csalják el????

Hanga

Re: Csalás

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.08.21. 15:59

Suki07 írta:Most termeltem 20 ón rudat és eltűnt nem találom sehol, ha a rézzel teszi nem szólok de ez pénzembe került miért pont ezt csalják el????

Nem értelek. Miért kell rögtön csalásra gondolni? Biztos van arra magyarázat, hogy mi történt az ón rúdjaiddal. Ellenőrizd a raktárad újra, ha szövetkezetben vagy, akkor a szövetkezeti raktárat, illetve azt is nem-e használtad fel alapanyagként pl. bronzrúd gyártásához.
Csak úgy nem szoktak eltűnni dolgok. A játék kezdete óta játszom és még sohasem fordult elő velem mégcsak hasonló sem.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

béby77

HozzászólásSzerző: béby77 » 2016.01.06. 10:53

Szia!
Már nem az első,hogy hasonló történt,de eddig nem foglalkoztam a dologgal,mondván talán én nem csináltam valamit jól.Most azonban a tejcsarnokba tett kecsketejre vártam,hogy elkészüljön.3 db kecskesajt kellett,hogy meglegyen a kért 6 db.Ahogy kell,begyűjtöttem a kész terméket,de sajna nem adta meg.Megnéztem mind a kettő raktárba de nincs sehol.Vajon hova tűnt??? Hangsúlyozom ez nem az első eset!!!
Így elmegy a kedvem a játéktól,nincs értelme folytatni ha nem kapom azt ami elvárható lenne a játéktól. :(
Köszi,ha válaszolsz.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2016.01.09. 12:34

béby77 írta:Szia!
Már nem az első,hogy hasonló történt,de eddig nem foglalkoztam a dologgal,mondván talán én nem csináltam valamit jól.Most azonban a tejcsarnokba tett kecsketejre vártam,hogy elkészüljön.3 db kecskesajt kellett,hogy meglegyen a kért 6 db.Ahogy kell,begyűjtöttem a kész terméket,de sajna nem adta meg.Megnéztem mind a kettő raktárba de nincs sehol.Vajon hova tűnt??? Hangsúlyozom ez nem az első eset!!!
Így elmegy a kedvem a játéktól,nincs értelme folytatni ha nem kapom azt ami elvárható lenne a játéktól. :(
Köszi,ha válaszolsz.

Szia

Nem szokott eltűnni termék. Nálam sosem fordult elő a játék kezdete óta. Gondold át mit és hogyan cselekedhettél. Lehet, hogy pl. eladtad (raktárból, standból, vevőnek, kupecnek), feldolgoztad (vendéglő -> parasztreggeli, füstölő -> füstölt sajt), vagy a szövetkezetbe beadtad a korábbi 3 kecskesajtot.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések”