Szövetkezet fennmaradása- az alapító távozott

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
manya5011

Szövetkezet fennmaradása- az alapító távozott

HozzászólásSzerző: manya5011 » 2015.12.01. 17:03

Sziasztok! Sajnos a szövi alapítót külföldre helyezték , így kilépett és rámruházta a szövi vezetést. Szeretnénk felvenni új tagot, de nem tudom, ez milyen formában lehetséges, mert ilyen felírattal nem találkoztam a szövi oldalon, hogy "meghívó". Egyáltalán átadható -e a szövi vezetés. Rangot is emelt, így most "báró" vagyok. Jó lenne, ha lenne megoldás, mert szeretnénk továbbra is egy csapat maradni. " csapatmunka " szövetkezet néven. Előre is köszönöm a választ! , sziasztok.

Hanga

Re: Szövetkezet fennmaradása- az alapító távozott

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.12.01. 17:17

manya5011 írta:Sziasztok! Sajnos a szövi alapítót külföldre helyezték , így kilépett és rámruházta a szövi vezetést. Szeretnénk felvenni új tagot, de nem tudom, ez milyen formában lehetséges, mert ilyen felírattal nem találkoztam a szövi oldalon, hogy "meghívó". Egyáltalán átadható -e a szövi vezetés. Rangot is emelt, így most "báró" vagyok. Jó lenne, ha lenne megoldás, mert szeretnénk továbbra is egy csapat maradni. " csapatmunka " szövetkezet néven. Előre is köszönöm a választ! , sziasztok.

Szia

A "báró" az adópontokkal szerezhető rang.
Szövetkezeti rangok:
- Elöljáró
- Konzul
- Ülnök
- Tag

Ha elöljáróvá, konzullá, vagy ülnökké tett, akkor ugyanúgy tudsz felvenni tagokat, mint barátot a barátlistádra.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

manya5011

HozzászólásSzerző: manya5011 » 2015.12.01. 17:30

Hanga! Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszod! Ha jól emlékszem elöljáróvá tett, de ezt nem tudom, hol kell megnézni. Egyébként, engedélyezi az "új tag felvételét" Köszi még egyszer, szia.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.12.01. 18:13

manya5011 írta:Hanga! Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszod! Ha jól emlékszem elöljáróvá tett, de ezt nem tudom, hol kell megnézni. Egyébként, engedélyezi az "új tag felvételét" Köszi még egyszer, szia.

Nincs mit :)
Ha a szövetkezeti áttekintőben a neved melletti jelvényre viszed az egeret láthatod milyen titulusod van. :)

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

manya5011

HozzászólásSzerző: manya5011 » 2015.12.01. 18:25

Nagyon köszönöm, most már minden világos.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”