Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.06.25. 15:21

Mutatványos!Kép

Egy valamire való középkori udvarba elkel egy mókás kedvű mutatványos is, nemde? Most a te udvarodban is szórakoztathatja a vevőket egy mutatványos, hiszen exkluzív ajándékként jár neked minden egyszerre legalább 1600 ft-os aranyvásárlásért.

A mutatványos jár-kel az udvarod járdáin, és 300 percenként el-elpotyogtat egy kis bónuszt, például terméket, terményt, kártyarészletet, tapasztalati pontot vagy tallért. A bónuszt úgy gyűjtheted be, ha a mutatványosnál feltűnő szimbólumra kattintasz.

Jó, mi? Csapj le te is a mutatványosra és ne feledd kihasználni az Open Beta fázis előnyeit se! Hiszen gyakorlatilag minden vásárlásért 50%-kal több arany jár! Nézd csak meg a vásárlási ablak (kincsesláda ikon) bónuszait!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.07.02. 16:31

Ma a következő hibajavítások történtek a játékban:

- Elhárítottunk egy hibát, ami miatt egy bővítmény beépítését többször is el lehetett indítani.
- A beállításoknál egy gomb villogását megszüntettük.
- A különleges kártyákat most már nem lehet véletlen dupla kattintással duplán megvásárolni.
- Megszűnt egy hiba, ahol is tömeges aratás esetén a kelleténél többet lehetett aratni.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.07.09. 14:02

Forum:

Kedves Játékosok!

Ma újdonságokkal szolgálhatunk!

Szerettek versenyezni, megmérettetni magatokat a többi játékossal? Érdekel, ki a legsikeresebb a játékban?

A statisztikák szerelmeseinek megérkezett az új

kibővített toplista

Kép

Az új toplistát a könnyen megtaláljátok, csak kattintsatok a "Sikerekre", majd ott a "Toplistára"! Ahol aztán új kategóriák várnak rátok:

• Sikerhajhászok toplistája

• Itt láthatod, ki érte már el a legtöbb sikert.
  • Termelési toplista
    • Itt láthatod termékekre bontva, hogy az adott termékből ki állított elő a legtöbbet.
    • Ez a toplista minden vasárnapról hétfőre virradóra kiértékelésre kerül és újrakezdi a számlálást. A kiértékeléskor egy-egy kategória legjobb 10 játékosa egy szobrot kap jutalmul, melyek nagyon népszerűek a vevők körében, kapukon belülre csábítják őket:

• 1. hely: egy arany szobor az adott kategóriában
      • 2.-4. hely: egy ezüst szobor az adott kategóriában
      • 5.-10. hely: egy bronz szobor az adott kategóriában
    • Ezek a szobrok csak egy változatban létezhetnek az udvarotokban. Ha pl. már van egy bronz szobrod krumplira, és nyersz egy ugyanolyat, csak ezüstből, akkor a bronz szobrod egyszerűen átváltozik ezüstté. Ha pedig már megvan az arany változat, akkor ebben a versenyben már nem veszel részt a jövőben.
    • Az egyes terménykategóriákban csak akkor történik kiértékelés lejáratkor (vasárnapról hétfőre virradóra), ha legalább 100 játékos legalább 1 darabot termelt az adott terményből.
  • Tenyésztési toplista
    • Itt láthatod állatokra bontva, hogy az adott állatból ki tenyésztette a legtöbbet.
    • Ez a toplista minden vasárnapról hétfőre virradóra kiértékelésre kerül és újrakezdi a számlálást. A kiértékeléskor egy-egy kategória legjobb 10 játékosa egy szobrot kap jutalmul, melyek nagyon népszerűek a vevők körében, kapukon belülre csábítják őket:

• 1. hely: egy arany szobor az adott kategóriában
      • 2.-4. hely: egy ezüst szobor az adott kategóriában
      • 5.-10. hely: egy bronz szobor az adott kategóriában
    • Ezek a szobrok csak egy változatban létezhetnek az udvarotokban. Ha pl. már van egy bronz szobrod tehénre, és nyersz egy ugyanolyat, csak ezüstből, akkor a bronz szobrod egyszerűen átváltozik ezüstté. Ha pedig már megvan az arany változat, akkor ebben a versenyben már nem veszel részt a jövőben.
    • Az egyes állatkategóriákban csak akkor történik kiértékelés lejáratkor (vasárnapról hétfőre virradóra), ha legalább 100 játékos legalább 1 példányt tenyésztett az adott állatból.

A játékbeállításoknál találtok egy új beállítási lehetőséget, a "Részvétel a kibővített toplistában“ opciót. Ez alapértelmezettként aktív. De ha nem szeretnél látszódni és részt venni ezekben a heti értékelésű toplistákban, akkor vedd ki a zöld jelölést a négyzetecskéből és mentsd el a változtatást.

Hibajavítások

• Elhárítottunk egy hibát, mely miatt baráttörlés után nem szabadult fel a helye a barátlistán
• Elhárítottunk egy hibát, ami miatt nem lehetett feladatot végezni a barát udvarán

Ne feledd a mutatványost sem!Kép

Most exkluzív ajándékként jár neked egy középkori mutatványos minden egyszerre legalább 1600 ft-os aranyvásárlásért.

A mutatványos jár-kel az udvarod járdáin, és 300 percenként el-elpotyogtat egy kis bónuszt, például terméket, terményt, kártyarészletet, tapasztalati pontot vagy tallért. A bónuszt úgy gyűjtheted be, ha a mutatványosnál feltűnő szimbólumra kattintasz.

Jó, mi? Csapj le te is a mutatványosra és ne feledd kihasználni az Open Beta fázis előnyeit se, hiszen ez csak a játék hivatalos kiadásáig érvényes, ami minden nappal közeledik! Most még tulajdonképpen minden vásárlásért 50%-kal több arany jár! Nézd csak meg a vásárlási ablak (kincsesláda ikon) bónuszait!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.07.16. 13:39

Kedves Játékosok!

Ma a következő változtatások történtek a játékban:

• A piaci stand ablaka aktualizálódik, ha értékesítés történt
  • Egy megjelenítési hibát javítottunk, ami miatt egy növényt "kétszer lehetett aratni"
  • Mikor karámot bővítes, láthatod, hány mezővel nő a karám mérete
  • A karám tooltipje mostantól a mezők számát is mutatja
  • A játékablak jobban együttműködik a böngésző nagyítás funkciójával
  • Ha minifeladaton keresztül nyitod meg a boltot, a boltban félbeszakad a játékismertető, hogy a megfelelő kategóriában landolj
  • Javítottunk a kártyalécen, hogy a kártyák közt se lyukak ne legyenek, se egymásra ne feküdjenek
  • Figyelmeztetést építettünk be, miszerint az eladott toplistás szobrokat nem szerezheti be újra a játékos
  • Szövegeket igazítottunk ki

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.07.22. 15:18

Kedves Játékosok!

Eljött az ideje, hamarosan hivatalosan is kiadjuk a My Little Farmies játékot!

Ennek okán 2013.07.23-án, kedden, egy hibajavító frissítést teszünk a játékba, emiatt kb. 13 óra körül rövid időre elérhetetlenné is válhat a játék.

Illetve már csak ma érkezik hozzád exkluzív ajándékként egy ajándékpotyogtató mutatványos minden egyszerre legalább 1600 ft-os aranyvásárlásért.

És raktározz be minél több aranyat, használd ki a béta-fázis előnyét, az 50%-kal több aranyat nyújtó vásárlási felületet. Ugyanis már már csak ma nyújt a vásárlási felület minden aranyvásárláshoz 50%-nyi bétabónuszt!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.07.23. 14:26

Kedves Játékosok!

Eljött az idő, ma hivatalosan is kiadtuk a My Little Farmies játékot!

Új fiatalember is érkezett ma a játékba, mégpedig a hírnök Kép. Udvari hírnök, ezért is jár elegáns ruhában, ő közvetíti a király, a hercegek, és más előkelők üzeneteit. A hírnök ajándékba érkezik a fiókodra akkor, ha egy egyszerre legalább 1600 forintos (egyszerre legalább 54 aranyrudas)* vásárlással támogatod a játék üzemeltetését. Vásárlás után szükség lehet a játékablak frissítésére, hogy megérkezzen a hírnök. Mihelyt megérkezett, jár-kel a járdákon és 300 percenként el-elpotyogtat egy kis bónuszt, például termékeket, kártyarészleteket, tapasztalati pontokat vagy tallérokat. A bónuszt úgy tudod begyűjteni, ha a hírnök feje fölött megjelenő szimbólumra kattintasz.

Változások is történtek a játékban:

Új növény érkezett a játékba, az árpa. Az árpamagokat pedig akár az ültetősegéddel is elültetheted.

Új épületet is építhetsz, a sörfőzdét, ahol árpasört és búzasört készíthetsz.

Kép

Ráadásul immár kecskét is tarthatsz, a kecskék kecsketejet adnak, abból pedig kecskesajt készíthető.

Kép

Három új dekorációs elem is érkezett a játékba, a cirkuszi zászló, a piros mák és a gömblombos díszfa.

Ezen kívül számos hibajavítást és optimalizálást is végrehajtottunk.

- A 3. és 10. szint közt látható egy értékelő gomb a gyorsító gombjánál, itt értékelheted a játékot.
- Emeltünk a tyúkok eladási árán.
- Új történeti feladat érkezett a 15. szinthez.
- Új profillap -> A beállításoknál aktiválhatod, megnézheted a profillapodat, illetve a barátaidét is megtekintheted!
- A jobb átláthatóság miatt a már nem termelő állatok felett megjelenik egy egyszeri, eladhatóságra utaló jelecske. Persze az állatot akkor adod el, amikor akarod.

My Little Farmies-csapat

*Figyelem: mikor a bónuszajándékot szeretnéd vásárlással megszerezni, ügyelj rá, hogy egy vásárlásnak kell elérnie a megadott összeghatárt. Tehát több kisebb vásárlással nem lehet beszerezni a bónuszajándékot.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.07.30. 11:55

Kedves Játékosok!

A mai frissítés a következőket hozta a játékba:

Új udvarbővítés

Egy újabb udvarbővítési lehetőség érkezett.

Hibajavítások/Módosítások

• A barátok épületstatisztikáiba már nem számítanak bele a piaci standok
  • A béresek nem tűnnek el, ha ugyanazon a mezőn egy növény kerül értékesítésre
  • A hírnök animációján finomítottunk
  • Mostantól beállíthatod a kiterjesztett beállításoknál, hogy a különleges gépi figuráid (barát, mutatványos, hírnök, stb.) ne lehessen látható a barátaid számára, vagy a profillapodat megtekintők számára

A kibővített toplistán még dolgozunk, de sietünk azt is visszaadni nektek.
Jó szórakozást az újításokhoz!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.08.06. 10:59

Ma 13 óra körül a követkető változások történnek a játékban (a kiesés miatt előre is elnézést):

Hibajavítások

- Javítottunk egy hibát a statisztikában a kecskesajt megjelenítésével kapcsolatban
- Kicsit érthetőbbé tettük az állat eladásakor megjelenő ablakocskát
- A járdák már nem tűnhetnek el karám áthelyezésekor

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.08.20. 13:26

Kedves Játékosok!

A mai frissítés a következő újdonságot hozta a My Little Farmies játékba:

A 44. szinttől egy új növényt ültethettek a majorságban, a jutanövényt. A jutából aztán új késztermékeket is előállíthattok a megfelelő épületekben: jutafonalat (kötélverő, 44. szinttől), jutaszövetet (takácsműhely, 44. szinttől) és jutazsákot (szabászat, 44. szinttől). Erre a növényre is elérhető az ültetősegéd.

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

Jó szórakozást az újításhoz!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.08.27. 13:37

Kedves Játékosok!

Ma a következő változások történtek a játékban:

Mostantól könnyebben rendezhetitek át a gazdaságotokat az ökrös szekerek segítségével. Két hatósugárral érhető el az ökrös szekér:

A kis ökrös szekérrel egyszerre 121 mezőről, a nagy ökrös szekérrel pedig egyszerre 961 mezőről teheted a tárolóba a gazdaságodban lévő dekorációs elemeket.

Tipp: az ökrös szekér gyakorlatilag olyan, mint a buldózer a My Free Zoo és My Fantastic Park játékban.

Ha megvásároltad a egyik ökrös szekeret, akkor a kártyaléceden rákattinthatsz, majd az egeret a kívánt terület fölé helyezve kijelölheted, hogy honnan gyűjtse be a dísztárgyakat.

Kép

A kártyákat a boltban veheted meg a dekorációk alatt a bontás-kategóriában.

A következő javítások se maradtak el:

• javítottunk egy parasztházfejlesztési gondot
  • helyenként szépítettünk a szövegek megjelenésén
  • javítottunk egy statisztikával kapcsolatos számítási gondot
  • a kecskéknek pedig immár árnyékuk is van

Ne feledkezz el az írnokról sem, ő az aktuális bónuszajándékunk ebben a pillanatban, a részleteket ITT olvashatod!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Vissza: “Bejelentések”