Prémium bajnoki serleg!

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Prémium bajnoki serleg!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.05.27. 10:59

Prémium bajnoki serleg!

Még alig indult el a 11 Legends játék magyar nyelven, máris nagy népszerűségnek örvend. Köszönjük a sok-sok pozitív visszajelzést, ti vagytok a bajnokok!.

Ennek örömére egy prémium bajnoki serleget helyeztünk cuccként a játékba, mellyel erősebbé teheted a csapatodat.

Kép

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +25 ponttal: technika, fejes és passz!

A prémium bajnoki serleg nem kapható a cuccboltban! Ajándékba érkezik a fiókodra minden egyszerre legalább 1600 gólos vásárláskor.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Prémium bajnoki serleg!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.06.03. 13:09

Figyelem, a prémium bajnoki serleg már csak ma, 2013.06.03-án érkezik ajándékba a fenti kondíciók szerint.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Bejelentések”