eltűntek tárgyak és némi arany:(

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Mushu65

eltűntek tárgyak és némi arany:(

HozzászólásSzerző: Mushu65 » 2014.12.07. 00:40

pénteken reggel elküldtem az ajándékokat, örömmel láttam hogy szépen gyülekeznek a gyümölcseim, később mikor megint fent jártam a játékban nem volt egy sem és eltűnt 5 aranyam angry , gondoltam betöltési hiba, de nem az volt, mindegy mit tettem iconcry éjjel mikor megjöttem a munkából újra beléptem, de akkor sem volt változás:( az lenne a kérdésem hogy ebben az esetben mi a teendő? senki nem tudja a jelszavam. ha nincs biztonságban a játékban elért teljesítményem akkor érdemes e játszani és esetleg pénzt fektetni bele? milyen megoldást javasoltok esetleg visszakaphatom e dolgaim? sajnálnám, mert tettszett a játék, de bizalom nélkül nem tudom megéri-e, most örülök csak igazán, hogy nem vettem semmit pénzért, mert másnál is felmerült ez a gond csak neki 50 aranya bánta, mint utólag kiderült:(előre is köszönöm a segítségeteket! egy lelkes játékos : Mushu

Hanga

Re: eltűntek tárgyak és némi arany:(

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.12.07. 06:44

A játékban nem szoktak csak úgy eltűnni aranyak, gyümölcsök, egyebek. Valószínűleg elhasználtad. Küldted a vudu babáid csetepatéra? Ha igen, akkor egész biztos ott használódott el az aranyad és gyümölcsöd.
Mikor úgy küldenéd el a vudu babáid, hogy nem járt le a pihenőidejük, a rendszer felkínálja az etetés lehetőségét. Ha ott a jobb felső sarokban lévő X helyett az OK gombra kattintasz, akkor automatikusan felhasználódik az élelmed. Ha nincs minden vudu baba számára megfelelő élelem a hátizsákodban akkor arannyal is fizetsz.

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Mushu65

HozzászólásSzerző: Mushu65 » 2014.12.07. 16:50

Hanga írta:A játékban nem szoktak csak úgy eltűnni aranyak, gyümölcsök, egyebek. Valószínűleg elhasználtad. Küldted a vudu babáid csetepatéra? Ha igen, akkor egész biztos ott használódott el az aranyad és gyümölcsöd.
Mikor úgy küldenéd el a vudu babáid, hogy nem járt le a pihenőidejük, a rendszer felkínálja az etetés lehetőségét. Ha ott a jobb felső sarokban lévő X helyett az OK gombra kattintasz, akkor automatikusan felhasználódik az élelmed. Ha nincs minden vudu baba számára megfelelő élelem a hátizsákodban akkor arannyal is fizetsz.

Kép

szia, sajna ez lehetetlen, mivel gyűjtöttem őket és nem használtam el, mert amúgy is elmentem dolgozni:( amúgy ez a jelenség ma reggelre ismét megismétlődött, úgy hogy senkinek nem adtam meg az adataim:( csak én játszom ha van időm, de nem sok sajna. szerinted hol lehet megtudni hogy hogy vagy ki tud garázdálkodni az én játékomban? rendszerint tudom mit teszek egy játékban és véletlenek nincsenek: ( több játékban is játszom, de még sehol nem fordult ez elő csak itt, így nem egy kedvcsináló a jövőre nézve:( Kedves Hanga ha tudzs adj tanácsot légyszi! Köszi Mushu

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.12.07. 17:18

Több tippem nincs. Írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu Ott lehet, hogy utána tudnak nézni mi történt az aranyaddal. A jelszavad pedig szerintem cseréld le a portálban.

A portálról ebben a témában olvashatsz: viewtopic.php?f=468&t=22943

Mushu65

HozzászólásSzerző: Mushu65 » 2014.12.07. 19:25

Kedves Hanga! köszönöm a tippet, megírtam bánatom és majd meglátjuk! addig játszom és próbálom összeszedni újra ami elveszett! amúgy hogyan tudom megváltoztatni a belépési jelszavam? sajna nem találom, itt kicsit bonyolultabb, mint a többi játéknál. nehezebben engedett bejutni a fórumba is, mert egy időben játszottam a kapi hospitállal pár éve, ott volt jelszavam, de elfelejtettem, az mail címet meg nem akarta elfogadni:( További szép estét és köszönöm a segítséged! Üdv Mushu

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.12.07. 21:53

Mushu65 írta:Kedves Hanga! köszönöm a tippet, megírtam bánatom és majd meglátjuk! addig játszom és próbálom összeszedni újra ami elveszett! amúgy hogyan tudom megváltoztatni a belépési jelszavam? sajna nem találom, itt kicsit bonyolultabb, mint a többi játéknál. nehezebben engedett bejutni a fórumba is, mert egy időben játszottam a kapi hospitállal pár éve, ott volt jelszavam, de elfelejtettem, az mail címet meg nem akarta elfogadni:( További szép estét és köszönöm a segítséged! Üdv Mushu

Húú, ez egy kicsit nagyon egyben van. :)

Secret Relict játék belépési jelszavának módosítása:

1. Lépj be a portálba: http://hu.upjers.com/
(A felhasználóneved és jelszavad ugyanaz, mint a játékban.)

2. Válaszd a Beállítások menüt,
Kép

3. majd a Jelszó fület.
Kép

Itt meg tudod változtatni a jelszavad.

Fontos: Meg fog változni a jelszava minden olyan játékodnak amely össze van kötve ezzel az Upjers-fiókkal.

Új jelszó kérése portálkapcsolat nélküli Kapi Hospital játékosfiókhoz:

Bejelentkezés :arrow: Kattints az "Elfelejtetted a jelszavad?" kérdésre, majd válaszd ki a szervert és add meg az e-mail címed.
Kép

Kép

Fórum:

Mi a probléma a fórumba való bejelentkezéssel?

Vissza: “Hibabejelentések”