Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
regabor

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

HozzászólásSzerző: regabor » 2015.11.08. 20:10

Igen, a Támogatás is ezt javasolta, telepítettem egy Mozilla Firefox-ot, ott ugyanez az eredmény.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.11.08. 20:15

regabor írta:Igen, a Támogatás is ezt javasolta, telepítettem egy Mozilla Firefox-ot, ott ugyanez az eredmény.

Már csak két dolgot tudok javasolni. :/ Ha van reklámblokkolód, akkor kapcsold ki. A vírusirtód is szüneteltesd egy kicsit. Ha kész, indítsd újra a böngésződ.

Sajnos több ötletem nincs. :( Amennyiben nem jársz sikerrel, akkor csak a Támogatás tudja megnézni, hogy mi a gond a térképeddel.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

lilibali

HozzászólásSzerző: lilibali » 2015.11.13. 09:34

Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy a libasült megjelent így nem csak érme vásárláskor lehet megszerezni az új ereklyét, csak nem igazán van róla info, vagy én nem találom? :D
A kiásott ereklye darabon is egyelőre a rejtélyes :::item_name_998::: és ::: item_spec_998::: szerepel, a Frissítési napló sem ír a gyűjthető töredékekről, azaz mennyit és meddig (bár a meddigre következtetni lehet az ereklye vásárlás időpontjából :D)
Szóval, helyes a feltételezés, hogy 200 db és 2015.12-01-ig gyűjthető a libasült? :D

Köszönöm szépen, szép napot és kellemes hétvégét! :D

lilibali

HozzászólásSzerző: lilibali » 2015.11.14. 11:39

lilibali írta:Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy a libasült megjelent így nem csak érme vásárláskor lehet megszerezni az új ereklyét, csak nem igazán van róla info, vagy én nem találom? :D
A kiásott ereklye darabon is egyelőre a rejtélyes :::item_name_998::: és ::: item_spec_998::: szerepel, a Frissítési napló sem ír a gyűjthető töredékekről, azaz mennyit és meddig (bár a meddigre következtetni lehet az ereklye vásárlás időpontjából :D)
Szóval, helyes a feltételezés, hogy 200 db és 2015.12-01-ig gyűjthető a libasült? :D

Köszönöm szépen, szép napot és kellemes hétvégét! :D

Megjött a leírás, így a probléma megoldódott, köszönöm! :D

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.11.14. 12:14

lilibali írta:
Megjött a leírás, így a probléma megoldódott, köszönöm! :D

Igen, megjött. Köszönöm, hogy jelezted. :)
Valószínűleg az ereklye neve nem libasült lesz, hanem Márton-napi liba és tudtommal az ereklye tulajdonsága nem változik.

sendy23

HozzászólásSzerző: sendy23 » 2015.12.02. 00:44

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van e valakinek eladó csókrúnája :lol: ha igen, akkor megkérném, hogy írjon a játékban és megveszem akár legmagasabb áron is, vagy adok érte sült libacombot ;) Köszi rolleyes

nyuszika59

HozzászólásSzerző: nyuszika59 » 2015.12.05. 17:19

Sziasztok!
Remélem valaki érdemleges választ ad a kérdésemre !
Többször megtapasztaltam, például (ma is),hogy a miniben szerzett erőt a játék nem írja jóvá!
Nagyon kellemetlen érzés, hogy az ember játszik, mint egy óvodás, élvezi ezt a játékot és igen sűrűn bosszúság éri.Tudom, hogy nem kötelező itt lógni, de könyörgöm, attól, hogy ez játék, még lehetne sportszerű!Én egy 3 unokás Nagyi vagyok és szeretném a hátra lévő időmet boldogan (nem a játék hibája miatt bosszankodva) eltölteni!
Több barátommal megvitattuk már ezt a sajnálatos hibát, tehát nem én vagyok az első, aki ezt megtapasztalta!Mióta Hanga elhagyta a játékot, nincs akitől Fórumon kívül kérdezzünk bármit!
Én még itt sosem írtam,- kérdeztem,-panaszkodtam semmiről,ezért kielégítő választ várok:
Üdv Mindenkinek:nyuszika59

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.12.06. 12:12

nyuszika59 írta:Sziasztok!
Remélem valaki érdemleges választ ad a kérdésemre !
Többször megtapasztaltam, például (ma is),hogy a miniben szerzett erőt a játék nem írja jóvá!
Nagyon kellemetlen érzés, hogy az ember játszik, mint egy óvodás, élvezi ezt a játékot és igen sűrűn bosszúság éri.Tudom, hogy nem kötelező itt lógni, de könyörgöm, attól, hogy ez játék, még lehetne sportszerű!Én egy 3 unokás Nagyi vagyok és szeretném a hátra lévő időmet boldogan (nem a játék hibája miatt bosszankodva) eltölteni!
Több barátommal megvitattuk már ezt a sajnálatos hibát, tehát nem én vagyok az első, aki ezt megtapasztalta!Mióta Hanga elhagyta a játékot, nincs akitől Fórumon kívül kérdezzünk bármit!
Én még itt sosem írtam,- kérdeztem,-panaszkodtam semmiről,ezért kielégítő választ várok:
Üdv Mindenkinek:nyuszika59

Szia

Nem tudom miért nem írja jóvá a megnyert erőid. Többször is játszottam most ilyen típusú minijátékkal. A netet is több szakaszban megszakítottam, sőt volt, hogy net nélkül játszottam végig, de minden esetben felírta az erőket.
Sajnos több tippem nincs. Ha gondolod, írj a Támogatásnak: https://help.upjers.com/hu/

voyage

HozzászólásSzerző: voyage » 2015.12.26. 03:25

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy merő véletlenségből nem írták el az aktuális gyűjtögetős event lejárati időpontját? Mert hát eddig kb. három hét volt a kigyűjtésre, és azt tapasztalom, hogy mostanában ritkábban is adja a tárgyakat, mint korábban. Az utolsó két tárgyat nem is sikerült kiraknom, pedig általában azért sikerülni szokott, és most meg csak egy hétre hirdették meg az eventet, de ugyanúgy 200-at kéne összeszedni, mint eddig. Ez három hét alatt is sok, nem hogy egy hét alatt. Biztos, hogy most 29-én jár le? Reménykedek, hogy ez csak valami hiba, és az lesz a karácsonyi ajándékunk, hogy javítják. Kérek valami illetékest, hogy legyen kedves utánanézni.
Köszönöm, és boldog karácsonyt.
üdv
voyage

Safika

HozzászólásSzerző: Safika » 2015.12.26. 20:13

Sziasztok!

Az alábbiak 2015.dec.22-én kerültek a fórumba. Azt gondolom valamelyik adat hibás.
Ha nem, akkor komolytalan, mert összegyűjthetetlen egy hét alatt, úgy hogy térképoldalanként 14-18 keresett tárgy bukkan fel. Ez feltételezi a napi két teljes térképoldal kikutatását. Ha még lenne is ideje valakinek igen gyorsan elfogy az ereje, még úgy is hogy esetleg szintet lép.

Ha jól néztem még soha a játék történetében nem kellett ennyi tárgyat találni ilyen rövid idő alatt.
Azén kedvemet minden esetre elvette.

A karácsony szelleme "töredéke" az ajándékcsomag, gyűjts össze belőle 200-at és összeállíthatod 1x a karácsony szellemét.
Az akció december 29-én 10 órakor ér véget.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”