Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.10.15. 13:46

Kedves játékosok!

Lovagoljunk ki a pónilovardában! Ez a korábbi bónuszattrakció mindenkit elbűvöl! Elérhetővé vált a boltban, ahol a 50. szinttől vásárolható meg!

Kép

Jó szórakozást!

My Fantastic Park csapat

Tipp: ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.02.25. 14:50

Kedves játékosok!

Elég bátor vagy egy kis kötélvasutazáshoz! Ez a korábbi bónuszattrakció mindenkit elbűvöl! Elérhetővé vált a boltban, ahol a 55. szinttől vásárolható meg!

Kép

Jó szórakozást!

My Fantastic Park csapat

Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.04.29. 13:00

Kedves játékosok!

Jöhet egy kis maja hullámvasút? Ez a korábbi bónuszattrakció mindenkit lenyűgöz és most elérhetővé vált a boltban, ahol a 75. szinttől vásárolható meg!

Kép

Jó szórakozást!

My Fantastic Park csapat

Vissza: “Bejelentések”