Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.09.03. 13:00

Kedves Játékosok!

Visszatért a My Fantastic Park játékba egy korábbi bónuszattrakció: a maja játszótér!

Kép

A boltban kapható a 60. szinttől!

Egy újabb parkbővítési lehetőség is érkezett a játékba, hogy még több attrakciónak helyet adó vidámparkkal szórakoztathasd az izgalmakra vágyó vendégeket!

Javítások

Csiszoltunk az Enterprise dokk attrakció animációján

Ne feledd az aktuális bónuszajándékunkat sem!

My Fantastic Park-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.09.24. 13:10

Kedves Igazgatók!

Itt az ősz, őszi hangulatba kerültek a látogatók, ideje, hogy ehhez alkalmazkodjon a vidámpark megjelenése is!

Az őszi játék ezt most lehetővé teszi. Hiszen egyrészt szuper őszi dísztárgyakkal dekorálhatod fel a vidámparkodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy teljesen új attrakciót, a lombkorona királyát, mellyel igazán feldobhatod a vidámparkodat!

Kép

Emlékszel még a hasonló (húsvéti, valentin-napi, karácsonyi, halloweeni, anyák napi, nyári) játékainkra? Hasonlóan működik az őszi játék is: mától egészen október 1-e, magyar idő szerint 12:30 óráig, egy csomó őszi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük a vidámparkodat és gyűjtsd a faleveleket. Minél több falevelet gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék október 1-én ér véget, magyar idő szerint 12:30 órakor. Csak az ekkor a vidámparkban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12:30 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk vidámparkba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel a vidámparkodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi falevelet gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található falevél ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Fantastic Park-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.10.08. 13:31

Kedves Parkigazgatók!

Visszatért a játékba az őserdei forgószél, elérhető a park boltjában a 68. szinttől.

Kép

Illetve minden olyan attrakció, melynek eddig nem volt hangja, hangeffektet kapott.

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról sem!

My Fantastic Park-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.10.22. 13:33

Kedves Igazgatók!

Fura szerzetek ólálkodnak az ablakok alatt, itt a halloween, ideje, hogy ehhez alkalmazkodjon a vidámpark megjelenése is!
Kép

A halloweeni játék ezt most lehetővé teszi. Hiszen egyrészt szuper halloweeni dísztárgyakkal dekorálhatod fel a vidámparkodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy teljesen új attrakciót, a halloween-szánkópályát, mellyel igazán feldobhatod a vidámparkodat!

Emlékszel még a hasonló (húsvéti, valentin-napi, karácsonyi, halloweeni, anyák napi, nyári) játékainkra? Hasonlóan működik a halloweeni játék is: mától egészen október 29-e, magyar idő szerint 12:59 óráig, egy csomó halloweeni dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük a vidámparkodat és gyűjtsd a cukorkákat. Minél több cukorkát gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék október 29-én ér véget, magyar idő szerint 12:59 órakor. Csak az ekkor a vidámparkban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12:59 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk vidámparkba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel a vidámparkodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi cukorkát gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található cukorka ikonjára kattintasz!

Kép

My Fantastic Park-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.11.12. 13:29

Kedves Parkigazgatók

Elég szürkék mostanában a napok, érdemes lenne visszacsempészni valamit a verőfényes nyár hangulatából a vidámparkodba!

Ha már elérted az 58. szintet, akkor mostantól megtalálsz egy korábbi bónuszattrakciót a boltban, még pedig a jet-ski arénát.

Építsd meg ezt a vidám attrakciót és bővítsd vele a kalózos témasarkodat! A látogatóid imádni fogják!

Kép

TIPP: ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem!

My Fantastic Park-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.11.13. 13:41

Kedves Játékosok!

Vegyél egy gyorsítót és csapj le ingyen egy másik ugyanolyanra is!*

Kép

Hogy duplázhatsz gyorsítót:

Könnyedén! Csak vegyél egy számodra szimpatikus gyorsítócsomagot, mindegy, hogy bronz, ezüst vagy arany, és aktiváld.

Szokás szerint válaszd ki a csomagból a kártyákat, akár csak az ingyen választhatókat, de akár felfordíthatod az összes kártyát. A kártyák a szokott helyükre kerülnek.

Utána kattints újra a gyorsító ikonra. És azt látod, hogy az ugyanolyan értékű gyorsítócsomag, mint amit az előbb vettél, újra ragyog és megnyitható!

Kép
Kép
Kép

Az akció hossza egy hét, 2013.11.20-án ér véget szerveridő szerint 12 órakor!

Használd ki a lehetőséget és szerezz sok-sok előnyt a gyorsítócsomagokkal!

My Fantastic Park-csapat

*Fontos: csak a vásárolt gyorsítókat érinti az akció. A napi ingyenes gyorsító nem duplázódik!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.11.20. 13:29

Kedves Parkigazgatók!

A mai frissítéssel 2 új parkbővítési lehetőség érkezett a játékba!

Növeld a parkod méretét, hogy még több attrakcióval és még több dekorációs elemmel tudd szórakoztatni a nagyérdeműt!

Kép

Jó szórakozást!

My Fantastic Park-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.12.03. 12:48

Kedves Parkigazgatók!

Ha kirándultok az erdőben, vigyetek boszorkányriasztót. A korábbi bónuszattrakció, a boszorkánytanya, ugyanis visszatért a My Fantastic Park vidámáparkjaiba!

Kép

A boszorkánytanya megvásárolható a boltban, egészen pontosan a 64. szinttől. Szerezd be máris, a vendégek szeretik a borzongató látványosságokat!

Ne feledd az aktuális bónuszajándékunkat sem!

My Fantastic Park-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.12.10. 15:31

Kedves Igazgatók!

Közeleg a karácsony, itt az ideje, hogy meghitt karácsonyi hangulatú díszekkel öltöztesd fel a vidámparkodat!
Ezért elindult a My Fantastic Park karácsonyi játéka!
Kép

A karácsonyi játék ezt most lehetővé teszi. Hiszen egyrészt szuper karácsonyi dísztárgyakkal dekorálhatod fel a vidámparkodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy teljesen új attrakciót, az elvarázsolt tornyot, mellyel igazán feldobhatod a vidámparkodat!

Emlékszel még a hasonló (húsvéti, valentin-napi, karácsonyi, halloweeni, anyák napi, nyári) játékainkra? Hasonlóan működik a karácsonyi játék is: mától egészen december 17-e, magyar idő szerint 12:59 óráig, egy csomó karácsonyi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük a vidámparkodat és gyűjtsd az ajándékpontokat. Minél több ajándékpontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék december 17-én ér véget, magyar idő szerint 12:59 órakor. Csak az ekkor a vidámparkban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12:59 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk vidámparkba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel a vidámparkodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi ajándékpontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található ajándékcsomag ikonjára kattintasz!

Kép

My Fantastic Park-csapat

Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.01.14. 14:48

Kedves Játékosok!

Hihetetlen, de már egy év telt el a My Fantastic Park játék indulása óta!

Meglepünk titeket egy csekélységgel ebből az alkalomból! Mindenki, aki belép a játékba január 16-án (magyar idő szerint nap elejétől nap végéig), egy arany gyorsítócsomagot kap a szokásos napi bronz gyorsítócsomag helyett.

Úgyhogy ne felejtsd el belépni ezen a napon, hogy tied lehessen az arany gyorsítócsomag!

Kép

Játssz velünk még sokáig a My Fantastic Park játékkal!

My Fantastic Park-csapat

Vissza: “Bejelentések”