Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
csipkebogyo

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.06.04. 15:49

Maja játszótér!

Nyűgözd le a látogatóidat egy exkluzív attrakcióval, a "maja játszótérrel", és a "kis temető" dekorációval!

A "kis temető" dekoráció a 60. szinttől érhető el a park boltjában, vagy ajándékba is megkaphatod, ha egy tételben legalább 1600 forintért vásárolsz gyémántot.

Kép

Ha pedig az egy tételben végzett vásárlásod átlépi a 3200 forintos határt, akkor egy új, izgalmas attrakciót kapsz ajándékba, a maja játszóteret!

Kép

Fontos: egy vásárlással egyszerre max. 1 ajándék érkezhet. Ha az egy tételnyi vásárlásod értéke átlépi az 1600 ft-os határt, egy kis temető az ajándék, ha pedig a 3200 ft-os határt is meghaladja, akkor a kő napóra helyett helyett helyett a maja játszótér attrakció az ajándékod!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.06.11. 12:33

Kedves Játékosok!

Ma visszatért a játékba egy korábbi prémiumattrakció a játékba. A 43. szinttől immár a park boltjában is megveheted az indiánfalu attrakciót, mely tökéletesen illik a vadnyugati témasarokba!

Kép

Ne feledd az aktuális ajánlatunkat sem:

A "kis temető" dekoráció a 60. szinttől érhető el a park boltjában, vagy ajándékba is megkaphatod, ha egy tételben legalább 1600 forintért vásárolsz gyémántot.

Kép

Ha pedig az egy tételben végzett vásárlásod átlépi a 3200 forintos határt, akkor egy új, izgalmas attrakciót kapsz ajándékba, a maja játszóteret!

Kép

Kellemes kikapcsolódást!

My Fantastic Park-csapat

Fontos: egy vásárlással egyszerre max. 1 ajándék érkezhet. Ha az egy tételnyi vásárlásod értéke átlépi az 1600 ft-os határt, egy kis temető az ajándék, ha pedig a 3200 ft-os határt is meghaladja, akkor a kő napóra helyett helyett helyett a maja játszótér attrakció az ajándékod!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.06.18. 12:40

Kedves Igazgatók!

Berobbant a nyár, nyári hangulatba kerültek a látogatók, ideje, hogy ehhez alkalmazkodjon a vidámpark megjelenése is!

A nyári játék ezt most lehetővé teszi. Hiszen egyrészt szuper nyári dísztárgyakkal dekorálhatod fel a vidámparkodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy teljesen új attrakciót, a bolond szélmalmot, mellyel igazán feldobhatod a vidámparkodat!

Kép

Emlékszel még a hasonló (húsvéti, valentin-napi, karácsonyi, halloweeni, anyák napi) játékainkra? Hasonlóan működik a nyári játék is: mától egészen június 25-e, UTC idő szerint 11 óráig, egy csomó nyári dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük a vidámparkodat és gyűjtsd a napraforgókat. Minél több napraforgót gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék június 25-én ér véget, UTC idő szerint 11 órakor. Csak az ekkor a vidámparkban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van UTC idő szerint 11 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk vidámparkba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel a vidámparkodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi napraforgót gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található napraforgó ikonjára kattintasz!

Kép

Ne feledd az aktuális ajánlatunkat sem:

Kép

Kép

Kellemes kikapcsolódást!

My Fantastic Park-csapat

Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.07.08. 07:46

Figyelem!

A maja játszótér beszerzését lehetővé tévő akciónk már csak ma, július 8-án érvényes! Ne maradj le!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.07.09. 12:30

Őserdei forgószél!

Jól jönne egy segítő kéz? A "karbantartó kollégát" most ajándékba is megkaphatod!

Most egy "7 napra szóló karbantartó kártyát" kapsz ajándékba is megkaphatod, ha egy tételben legalább 1600 forintért vásárolsz gyémántot.

De ez még nem minden!
Ha az egy tételben végzett vásárlásod átlépi a 3200 forintos határt, akkor egy új, izgalmas attrakciót kapsz ajándékba, az őserdei forgószelet, ami kiválóan illik a maja témasarkodhoz!

Kép

Fontos: egy vásárlással egyszerre max. 1 ajándék érkezhet. Ha az egy tételnyi vásárlásod értéke átlépi az 1600 ft-os határt, egy karbantartó munkatárs az ajándék, ha pedig a 3200 ft-os határt is meghaladja, akkor a karbantartó helyett helyett az őserdei forgószél attrakció az ajándékod!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.07.23. 12:51

Kedves Játékosok!

Visszatért a játékba egy korábbi bónuszattrakció, a 39. szinttől immár a boltban is megvehető a "maja templomvasút". Szerezd be ezt a különleges hullámvasutat, a látogatóid imádni fogják!

Kép

Jó-jó, de jól jönne még valami a maja témasarkodba?

Akkor csapj le az aktuális ajánlatunkra, mely már csak rövid ideig él:

7 nap erejéig egy karbantartó kollégát kapsz ajándékba, ha egy tételben legalább 1600 forintért vásárolsz gyémántot.

Ha pedig az egy tételben végzett vásárlásod átlépi a 3200 forintos határt, akkor egy őserdei forgószél attrakciót kapsz ajándékba!

Kép

Kellemes kikapcsolódást!

My Fantastic Park-csapat

Fontos: egy vásárlással egyszerre max. 1 ajándék érkezhet. Ha az egy tételnyi vásárlásod értéke átlépi az 1600 ft-os határt, egy karbantartó kolléga az ajándék, ha pedig a 3200 ft-os határt is meghaladja, akkor a karbantartó helyett az őserdei forgószél attrakció az ajándékod!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.07.26. 08:00

Az őserdei forgószeles ajánlatunk már csak ma érvényes.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.07.30. 13:07

Kedves Parkigazgatók!

A mai frissítés mindenkinek hozott egy kis újdonságot!

Jól jönne egy segítő kéz? A "kertész kollégát" most ajándékba is megkaphatod!

Most egy "7 napra szóló kertész kártyát" kapsz ajándékba is megkaphatod, ha egy tételben legalább 1600 forintért vásárolsz gyémántot.

De ez még nem minden!
Ha az egy tételben végzett vásárlásod átlépi a 3200 forintos határt, akkor egy új, izgalmas attrakciót kapsz ajándékba, a jet-ski arénát! Itt aztán lesz nagy pancsolás, csak arra figyelj, hogy mindig legyen rajtad mentőmellény!
Kép

Megvillanó koltok, veszélyes gazfickók, egy bátor seriff: az új "western kaszkadőrshow" attrakció a vadnyugat lebilincselő izgalmát hozza el a vendégeknek, feltéve, ha már legalább 22-es szinten állsz és megveszed azt a vidámparki boltban.

Kép

Inkább a kampókezű tengeri medvék világa vonz? Akkor bizonyára örömmel hallod, hogy a korábbi bónuszattrakció, a "kalózos kaszkadőrshow", visszatért a játékba és a 33. szinttől megvásárolhatóvá vált a boltban!

Kép

Jó szórakozást az újdonságokhoz és a szép nyári időhöz!

My Fantastic Park-csapat

Fontos: egy vásárlással egyszerre max. 1 ajándék érkezhet. Ha az egy tételnyi vásárlásod értéke átlépi az 1600 ft-os határt, egy kertész munkatárs az ajándék, ha pedig a 3200 ft-os határt is meghaladja, akkor a kertész helyett helyett a jet-ski aréna attrakció az ajándékod!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.08.19. 08:46

Kedves Parkigazgatók!

Játékfrissítés miatt a My Fantastic Park szervere rövid időre nem lesz elérhető augusztus 20-a, kedd, körülbelül délután 1 órától magyar idő szerint.

Köszönjük a megértést!

My Fantastic Park-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.08.20. 12:00

Kedves Parkigazgatók!

Ma nagy meglepetésünk van számotokra! Mától lélegzetelállító Star Trek™-attrakciókkal gazdagíthatod a virtuális vidámparkod látványosságainak sorát!

Világűr. A mindenség pereme. Az Úr 2013. éve. A My Fantastic Park új legénységet üdvözölhet a hídon. Mostantól olyan izgalmas attrakciókkal szerelheted fel a vidámparkodat, mint például a borg kocka, az U.S.S. Enterprise™ NCC-1701-D dokk vagy a klingon show.

Minden Star Trek™-elem gazdagon animált. Tehát láthatod, ahogy a borg kockában borggá válnak az emberek, azaz részeivé válnak a Star Trek™ univerzum kiborg civilizációjának. Az Enterprise dokk is lenyűgöző: láthatod, ahogy kinyílik a hangár zsilipajtaja, kiemelkedik az Enterprise, majd térugrást hajt végre. A klingon show színpadán pedig két klingon harcos csap össze egymással, még pedig a tradicionális fegyverükkel, a bat’lethtel.

KépKép
KépKép

De ez még nem minden! A park boltjában olyan exkluzív dekorációs elemeket is találsz, mint például a borg figura, az Enterprise híd és így tovább!

Kérjük, tudj róla és tartsd szem előtt, hogy ezek a fantasztikus játékelemek csak egy rövid ideig érhetőek el és szerezetőek be, tehát csapj le rájuk, amíg lehet!

Ne felejtsd el beszerezni a gyémántvásárlással szerezhető aktuális bónuszajándékunkat sem!

Jó szórakozást az exkluzív Star Trek™-cuccokhoz!

My Fantastic Park-csapat

Vissza: “Bejelentések”