Ide írj, ha csak egy kérdésed van!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
akos512k

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed van!

HozzászólásSzerző: akos512k » 2015.10.26. 13:01

Miért nem változott a játékon semmi, azaz abszolút semmi azóta amióta elindult?
Én még kb a 2. héten regeltem és majdnem egy évig játszottam. Azóta teljesen ugyanaz a monoton játékmenet. Csomó jó ötlet volt hogy mit lehetne újítani a játékon, azok közül egy sem valósult meg. Persze én megértem hogy külföldi cég fejleszti a játékot és hogy nekünk Magyaroknak semmi beleszólásunk sincs, de akkor is... Ezt komolyan gondolták hogy villámgyorsan kidobnak egy játékot, 3 év alatt rá se néznek és akkor csak dől a lóvé a vásárlásokból ?
Szerintetek ha 10 év múlva nézek vissza, akkor is teljesen ugyanilyen marad ez a játék ( feltéve ha akkor még meglesz) ?

Hanga

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed van!

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.10.26. 19:21

Szia

Mint korábban már írtam, nincs annyi programozó, hogy a több, mint 30 upjers játékot folyamatosan fejlesszék és mellette még újakat is készítsenek. Vannak olyan játékok amik sikeresebbek, ezért több fejlesztést kapnak, vannak amelyek kevesebbet és olyanok is amik nem kapnak (Ez nem azt jelenti, hogy nem is fognak. Nem lehet előre tudni.). Alapvetően minden játék kész állapotú, játszható és teljes értékű szórakozást nyújthatnak fejlesztés nélkül is. Előfordul, hogy megununk egy játékot és egy időre, vagy végleg abbahagyjuk, de vannak más játékai is a cégnek amik újra leköthetnek egy ideig. Ki tudja, lehet egyszer egy olyan típusú játékkal is előjön a cég - vagy ráakadsz a jelenlegiek közt egy olyanra - ami esetleg több évig is leköt téged.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”