GG Találkozó

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Vinjuice

GG Találkozó

HozzászólásSzerző: Vinjuice » 2014.11.17. 16:49

Sziasztok!

Lehetne tartani valahol az országban egy Garbage Garage találkozót, ahová bárki eljöhetne, aki szeretne.

-Végre véget lehetne vetni a sok ellenségeskedésnek élőben. :roll:
-Lehetne találkozni az élen lévő játékosokkal (Persze csak akkor, ha beleegyeznek, hogy eljönnek) ;)
-Egy jó délutánt lehetne tölteni (Nem éppen Garbage Garage nélkül) :) ;)
-Akár Hanga -ékat is meghívhatjuk :D (Természetesen nekik is bele kellene egyezniük)

Tudom, hogy 0 lesz az érdeklődés, de ez is egy ötlet nicesmile

Üdv: Vinjuice
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vinjuice 2015.07.16. 21:06-kor.
Ha gondod akad bármely Upjers-es játékban, kérdezz bátran, vagy írj a támogatásnak -> Támogatás

:cry: Nyugodj békében Jules Bianchi! :cry:

Vinjuice

GG Találkozó

HozzászólásSzerző: Vinjuice » 2015.04.27. 20:25

-----
Ha gondod akad bármely Upjers-es játékban, kérdezz bátran, vagy írj a támogatásnak -> Támogatás

Vinjuice

Re: GG Találkozó

HozzászólásSzerző: Vinjuice » 2015.07.16. 21:09

.

Truck95

HozzászólásSzerző: Truck95 » 2015.08.04. 18:59

Üdv!
Kisebb-nagyobb kihagyásom után megint itt vagyok :)
Nekem az ötlet tetszik, van egy hasonló találkozó a "legnagyobb videómegosztó portálon" a legnaagyobb magyar vidiseknek (és rajongóiknak persze) :) Nemtudom, onnan szedted-e az ötletet, de már 2 embernek tetszik ;)

Ami tőlem ellene szól a szervezés.Nagyon bonyi lenne a helyet (azt nem hogy pl. VI.ker xy utca), a dolgokat megszervezni, de ettől függetlenül valamennyire benne vagyok!

És ami a top playereket illeti, nem biztos hogy szeretnének ilyen "közönségtalálkozót".Persze remélem tévedek :D

Üdv: WWE
Bölcs mondások:
Aki másnak vermet ás, az a sírásó!
A munka még nem ölt meg senkit. De minek kockáztatni!?
A munkához úgy kell hozzáállni, hogy más is hozzáférjen!

----------------------------------------------------------->------>--->Bontóm

Vinjuice

HozzászólásSzerző: Vinjuice » 2015.08.04. 21:45

Truck95 írta:Üdv!
Kisebb-nagyobb kihagyásom után megint itt vagyok

Üdv újra itt! ;)

Truck95 írta: Nekem az ötlet tetszik, van egy hasonló találkozó a "legnagyobb videómegosztó portálon" a legnaagyobb magyar vidiseknek (és rajongóiknak persze) :) Nemtudom, onnan szedted-e az ötletet, de már 2 embernek tetszik ;)

Igazából az alap ötlet nem, de a finomítások pl.: A top játékosok elhívása innen származik

Truck95 írta: Ami tőlem ellene szól a szervezés.Nagyon bonyi lenne a helyet (azt nem hogy pl. VI.ker xy utca), a dolgokat megszervezni, de ettől függetlenül valamennyire benne vagyok!

A szervezés valóban bonyolult lenne, de ekkora érdeklődés mellett nem nagyon kell aggódnunk miatta :D

Truck95 írta: És ami a top playereket illeti, nem biztos hogy szeretnének ilyen "közönségtalálkozót".Persze remélem tévedek

Nem tudom, hogy számodra meddig számít "top playernek" egy játékos :) Ha az első 12-ig, akkor van jó és rossz hírem is. Egy játékos inaktív közülük már több hónapja, 7-et pedig közelebbről is ismerek még régebbről, akikből 2-en szerintem biztosan nem jönnének.

Truck95

HozzászólásSzerző: Truck95 » 2015.08.05. 16:40

Truck95 írta: És ami a top playereket illeti, nem biztos hogy szeretnének ilyen "közönségtalálkozót".Persze remélem tévedek

Vinjuice írta:Nem tudom, hogy számodra meddig számít "top playernek" egy játékos :) Ha az első 12-ig, akkor van jó és rossz hírem is. Egy játékos inaktív közülük már több hónapja, 7-et pedig közelebbről is ismerek még régebbről, akikből 2-en szerintem biztosan nem jönnének.

Jó, lehet.Nekem személy szerint a top player nem egészen egy pontos kifejezés, inkább gyűjtőnév(-nek mondanám).Tehát a top player olyan kb. max. 50 játékosig.
Bölcs mondások:

Vinjuice

HozzászólásSzerző: Vinjuice » 2015.08.05. 19:19

Truck95 írta:Jó, lehet.Nekem személy szerint a top player nem egészen egy pontos kifejezés, inkább gyűjtőnév(-nek mondanám).Tehát a top player olyan kb. max. 50 játékosig.

Értem.

Mi nem tudunk mást tenni, mint várni és nézni, hogy van-e igény egy ilyen találkozóra.

Truck95

HozzászólásSzerző: Truck95 » 2015.08.05. 20:08

Pesszimista leszek.
Rajtunk kívűl egy pár játékost leszámítva nem lesz érdeklődés :(
Bölcs mondások:

Vinjuice

HozzászólásSzerző: Vinjuice » 2015.08.06. 01:32

Truck95 írta:Pesszimista leszek.
Rajtunk kívűl egy pár játékost leszámítva nem lesz érdeklődés :(

Szerintem még optimista vagy :D

Megmondom őszintén, én rajtunk kívül nem számítok semmilyen érdeklődésre.

Már elárulhatom, hogy az alap ötlet a német Upjers Fórum valamelyik játékának egyik témájából jött, de ott egyrészt nagyobb a közösség (ez nem azt jelenti, hogy jobb is), másrészt 20 oldalnyi jelentkező volt. Szóval meglátszik a különbség :)

Truck95

HozzászólásSzerző: Truck95 » 2015.08.06. 11:33

Mindkettő lehetek, nézőpont kérdése.Bár jobban meggondolva lehet hogy tényleg optimista vagyok... :)
Ja, ez a magyar fórum, az a német fórum. Nem egyszerűen nagy a különbség... és nem csak a fórumon.
Bölcs mondások:

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”