Arénaharcok

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Truck95

Arénaharcok

HozzászólásSzerző: Truck95 » 2014.09.23. 19:35

Sziasztok!
Szeretném ha kivennék a játékból a sértegető mondatokat(vagy legalább átalakítanák), mert nem frankó, hogy egy 2900-as harci értékű megtámad engem 2060-ast,példának okáért.De ez a jobbik eset, ennél még 2x nagyobb is megtámadott: Kép Levesz egy jó pár pontot, és még ki is írja hogy: " Minden idők legnagyobb vesztese vagy" . Én lehetek a világ legnagyobb vesztese attól még, de nem egy párezer harciértékkel nagyobb játékostól, ez így nem fair.
Bölcs mondások:
Aki másnak vermet ás, az a sírásó!
A munka még nem ölt meg senkit. De minek kockáztatni!?
A munkához úgy kell hozzáállni, hogy más is hozzáférjen!

----------------------------------------------------------->------>--->Bontóm

Gabesz

Re: Arénaharcok

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.26. 09:11

Truck, a játékban szabad ilyen jellegű alátámadásokat végezni, ez benne van a pakliban. Illetve valahogy jelezni kell a játékosnak, ha vesztett, erre nincs igazán olyan kifejezés, ami ne esne rosszul a játékosnak, hiszen senki se szeret veszteni, mindenki utálja, ha azt hallja, hogy "vesztettél".
Ezek a játékban tehát csak szófordulatok. Ránézünk a dologra, de nem hiszem, hogy lesz ebben a tekintetben változás.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Truck95

HozzászólásSzerző: Truck95 » 2014.10.19. 14:15

Köszi Gabesz, nem feltétlen kell változtatni a szövegen, csak idegesítő tud lenni.
Bölcs mondások:
Aki másnak vermet ás, az a sírásó!
A munka még nem ölt meg senkit. De minek kockáztatni!?
A munkához úgy kell hozzáállni, hogy más is hozzáférjen!

----------------------------------------------------------->------>--->Bontóm

bagira100

HozzászólásSzerző: bagira100 » 2015.08.30. 19:49

ne haragudjatok de ez az aréna harc elég gáz bármit fejlesztek húzom fel fogok pontokban egy gyengébet és meg szívóm pedig minden ponton több értékem van és ez hagyján simán 20 .30 közti pontot visz...sziasztok

OOTajgaOO

Arénaharcok

HozzászólásSzerző: OOTajgaOO » 2015.10.23. 20:57

Sziasztok!

A javaslatom a következő lenne:
Bevezethetnétek valamiféle arénaharci szintkorlátot!
Pl. 10-20 szintig 3 különbség lefelé
20-30 szintig 5 különbség lefelé
30-40 szintig 8 különbség lefelé
40-50 szintig 10 különbség lefelé
50-60 szintig 13 különbség lefelé
60-70 szintig 16 különbség lefelé
70-... szintig 20 különbség lefelé
Vagy bármi hasonló szabályozás jó lenne!
Nem sírdogálok ne értsetek félre de kicsit unalmas mikor 24 szintemmel 33 szintű, 35 szintű, 40 szintű játékosok (lehet kényszerérzetből) napi rendszerességgel támadnak! Én tudom ez csak játék semmi egyéb de azért kéne valami szabály, hogy a sajnos nem igazán FAIR PLAY játékosokat kordában lehessen tartani!
Vélemény?
üdv Logi :)

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”