Aréna harc

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
akos512k

Re: Aréna harc

HozzászólásSzerző: akos512k » 2013.04.28. 20:43

A játék elején alaposan elolvastam a GYIK-et ... Szerintem amúgy csak simán el kéne tüntetni azt az opciót a profiloldalról, hogy kihívhassanak csatázni. Az arénában nagyon patentül megoldották azt hogy csak a kb velem egyszintűeket hívhatom ki. Nem kéne hagyni más esélyt a csatázásra, csak az arénát.

Iseus

HozzászólásSzerző: Iseus » 2013.04.28. 20:56

akos512k írta:A játék elején alaposan elolvastam a GYIK-et ... Szerintem amúgy csak simán el kéne tüntetni azt az opciót a profiloldalról, hogy kihívhassanak csatázni. Az arénában nagyon patentül megoldották azt hogy csak a kb velem egyszintűeket hívhatom ki. Nem kéne hagyni más esélyt a csatázásra, csak az arénát.

Ez se tűnik rossz megoldásnak, és még egyszerűbb kivitelezni.
Iseus

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.28. 21:40

Igen, én sem tartom rossz ötletnek. :) Már csak azért sem, mert ugyanazon a harci értéken a képességek elosztása elég változatos lehet. Pl. nekem a 10-es szintű német karimon 1055 a verdám harci értéke, de abból 360 körüli a támadás, és erősebb verdákat is úgy elverek, mint jégeső a vetést.
A 24 órás kapcsoló csak akkor lenne jó szerintem, ha be lenne korlátozva, mondjuk csak minden másnap lehetne kiszállni a buliból, mert ha valakinek van műhelye, de nem csatázik, viszont játszik, bivalymód meg tud erősödni.
Harci játékokon ez úgy szokott működni, hogy ha valaki kiszáll a rosszból, annak ki kell szállnia a jóból is. Amin én játszottam, ott ilyen esetben csak annyit lehetett csinálni, hogy írhattál a klánfalra, tudatván, hogy élsz és játszol, nehogy kidobjanak.
De lehetne mondjuk automatikus támadásszámláló, hogy ha valakit mondjuk minden nap ötször megtámadnak, azt egy hét után három napra védetté tenné maga a játék. Vagy három nap után egy napra.
Mondjuk, ez a játék annyiból humánusabb, hogy itt csak pontokat veszíthetsz, nem rabolják el minden cuccod és pénzed.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Hzoli1983

HozzászólásSzerző: Hzoli1983 » 2013.04.28. 21:48

csipkebogyo írta:Mondjuk, ez a játék annyiból humánusabb, hogy itt csak pontokat veszíthetsz, nem rabolják el minden cuccod és pénzed.

Én a netes videókon azért láttam, hogy visznek pénzt is. :) Oké, nem az egészet, de azért viszik. :) És egyébként valamilyen "nyaraló" üzemmód nincs? :) Ha az ember elmegy nyaralni, nem hiszem, hogy bölcs dolog még akkor is a neten lógni és játszani. :) Vagy lehet, hogy nincs lehetősége internet közelébe jutni. Vagy akkor magára vessen az ember, minek megy nyaralni. wink

Iseus

HozzászólásSzerző: Iseus » 2013.04.28. 21:50

csipkebogyo írta:A 24 órás kapcsoló csak akkor lenne jó szerintem, ha be lenne korlátozva, mondjuk csak minden másnap lehetne kiszállni a buliból, mert ha valakinek van műhelye, de nem csatázik, viszont játszik, bivalymód meg tud erősödni.

Igen, arra gondoltam, hogy megnyomod az inaktivitást, akkor nem tudod fejleszteni az autót, nem támadhatsz, de védve is vagy. A játékod attól működhet tovább, csak az aréna/műhely állna le. Aztán 24 óra elteltével kapcsolhatod vissza legkorábban. Majd megint 24 (vagy akár itt több idő is kellhet) múlva újra ki. Kérdés, hogy ez mennyire bénítaná meg a játék ezen aspektusát.

Pl aktiválás után 1 hétig nem lehet inaktiválni, de inaktiválás után 1 nappal megint lehet aktíválni, stb.

A közvetlen támadás lehetőségének megszűnése viszont lehet, hogy jobb ötlet hosszú távon.
Iseus

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.28. 21:55

Jár jutalom a győzelemért, és a vereségért is, de azt nem a játékos pénzéből vonják le, hanem a játék kreálja.
Nyaraláskor beteg dolog a neten lógni :D Nincs kimondott vakáció üzemmód, de a portáloldalon lehet fiókgondozási megbízást adni, így szabályosan, az adataid kiszolgáltatása nélkül játszhat valaki más helyetted, amíg sütteted a hasad :D
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

akos512k

HozzászólásSzerző: akos512k » 2013.04.29. 16:09

Okés hogy jár jutalom a veszteségért, nem is ez itt a baj :D ... Maga a mentalitás, hogy megkeresik a sokkal gyengébbet, mert azt biztosan le tudják győzni... Persze a harci értékből nem láthatják hogy milyen fegyverem van, de ha egy kétszer olyan erős támad le mint amilyen én vagyok, akkor szerintem nyugodtan megvádolhatjuk azzal, hogy csak a biztos győzelemre hajt... Amúgy szerintem egy utolsó aljas húzás, de mégis vannak akik így játszanak, a mai napig is. Ezt kéne megakadályozni :)

Boowie

HozzászólásSzerző: Boowie » 2013.05.06. 06:27

Jó reggelt mindenkinek!
Egyetértek akos512k val nagyon jó megoldás és tényleg könnyen kivitelezhető lenne.
Am.nem értem a játék logikáját itt mindenki állítja hogy minél kisebb ellenfelet csapkodsz annál kevesebb arénapontot kapsz,nos ezt így nem igaz,miért?Mert hogy a fr.ba lehet az hogy én az 1200-as h.szintemen kihív egy 2145-ös és lecsumáz rólam 23-arénapontot +543 G-dollárt de ha én kihívok egy 50-100 ponttal kisebbet akkor kapok érte 3-arénapontot és 200-280 G-dollárt ha pedig fele akkorát akkor 1-2 arénapontnál nem ad többet.Hetek óta ez megy,esélyem sincs behozni ezt,egyetlen 1x kaptam a játékban 18 arénapontot egy nálamnál kb 100 h.értékkel magasabb gyerektől a ki kihívott és vesztett,de szinte mindig jóval erősebbek hívnak ki és sose megy 10-arénapontnál lejjebb amit vesztek.
Amikor kihívott a N.1 a ranglistán akkor is lekapott rólam 27 hírnevet,pedig majd 3x akkora volt mint én hírnévben.
Egyébként azóta befejeztem a kocsi fejlesztését,rengeteg pénz elmegy rá,és a kedvem is már.
Ha behozzák netán 1x azt hogy csak az arénából lehessen kihívni emberkéket azonos szinten,akkor majd visszanézek oda de addig azt hiszem hanyagolom ezt a témát.
Am.Ha hajókat is szeretnél vásárolni és később kamionokat ahhoz kell az arénás műhely 15-ös szinten.szal. nem csak úgy van hogy nem építem meg és nem tudnak kihívni.
remélem ezt a remek ötletet el fogják fogadni majd 1x :)

ChristinaChG

HozzászólásSzerző: ChristinaChG » 2013.05.06. 11:23

Sziasztok!
Én sem tartom fair-play-nek, hogy több száz ponttal nagyobb harci értékű kocsik a kisebbeket támadják le. Úgy gondolom, hogy hiába tud egyvalaki egy nap csak egyszer kihívni, mert nem csak egy ilyen unfair játékos játszik. És igenis bosszantó, hogy amortizálják az arénapontjaimat ilyen módon!
Én is támogatnám, hogy ne lehessen máshogy harcra hívni valakit, csakis az arénából, a megadott játékosok közül.

Mazlee

HozzászólásSzerző: Mazlee » 2013.05.09. 11:21

Kicsit más ötlet.

Nem lehetne valahogy az aréna harcokat linkkel közzétenni?

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”