Aréna harc

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
gg játékos

Re: Aréna harc

HozzászólásSzerző: gg játékos » 2013.10.15. 19:58

Nekem az arénaharccal az a bajom, hogy ha megtámad egy nálam jóval erősebb, akkor egyértelműen 1-2-ből kiüt, esélytelen vagyok, és 15-25 pontokat vesztek ilyenkor, amennyit egy nap alatt alig tudok összegyűjteni. Amennyi pontot győzelmekért kapok, az elég volna, ha nem lenne ilyen igazságtalan a játék. ha már nálam erősebbek támadnak meg, akkor legalább ne veszítsek pontot, vagy ne annyit, mert ha összegyüjtök egy nap alatt mondjuk 10 pontot, és vesztek 30-at, mert kettő rám van szállva, az nagyon rossz érzés, és ha ez sokáig így megy, akkor a játék egyre unalmasabbá válik, és már egy kis értelmet se lehet. Ezt tapasztalom én is, és szeretném, ha ezt a hibát orvosolnák. Csak annyi kell egy feltételbe foglalni, hogy ha a kihívó játékos autójának harci értéke nagyobb, mint a megtámadott-é, és a megtámadott veszít, akkor maximum 1(vagy 2) pontot veszíthet. Nem nagy munka de megéri.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”