Köszönjük csipkebogyó!

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
LacaBP

Köszönjük csipkebogyó!

HozzászólásSzerző: LacaBP » 2013.04.11. 10:38

Kedves Csipkebogyó!

Szeretném megköszönni, hogy ennyi energiát bele fektettél a GYIK összeállításában!

Nagyon jó és átlátható :)

Még egyszer nagyon köszönöm az Én és az összes többi Játékos nevében! :)

LacaBP cool
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LacaBP 2013.04.11. 18:00-kor.

csipkebogyo

Re: CSIPKEBOGYÓ

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 11:03

Kedves Laca!

Nagyon szépen köszönöm, örülök, hogy hasznotokra van! :) Nagyjából sejtem, melyik téma lesz a favorit :lol: :lol: :lol:
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

LacaBP

HozzászólásSzerző: LacaBP » 2013.04.11. 11:39

Ki vele :lol: :lol:
Az ajándékozással kapcsolatban amit írtam mi a Véleményed? cool

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 11:52

Hogyan gondoltad pontosan? Energiapontot ajándékozni, vagy energiaitalt, mert a kettő nagyon nem ugyanaz :)
Egyébként van ajándékozás a játékban, sőt, még sikerek is vannak hozzá kidolgozva :) Az ajándékozás egyik fajtája az, mikor alkatrészeket adsz el a barátod raktárából. Azokat ugye csak te tudod eladni, saját maga nem, a bevételen pedig osztoztok, tehát nagyon nem mindegy, hogy a barátod minden nap besegít neked alkatrészeladással, vagy egyáltalán nem foglalkozik a te telepeddel.
A másik ajándékozás a hobbiteremben lehetséges, ahol a tárgyak részleteit tudod a barátodnak ajándékozni, vagy épp ő neked, és ehhez vannak kapcsolva elérhető sikerek. A tárgy összeépítésével ő ér el sikereket, az ajándékozással pedig te. Ezeket a sikereket megnézheted a játékban, a profillapod második oldalán,ha hátralapozol bennük. Föléjük húzva az egeret megjelenik a jutalom is.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

LacaBP

HozzászólásSzerző: LacaBP » 2013.04.11. 11:56

Arra gondoltam, hogy "energiaitalt" de tegyük fel ez az energiaital nem 100% energiára tölt fel hanem csak ad +3 energiát! Lásd egyéb fb. játékok! :D :D
Lehet, hogy csak nekem tűnik jó ötletnek!? :D

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 12:05

Az a 3 energiapont csak itt a játék elején tűnik soknak :) Egy vadászrepülő szétszedésénél észre se vennéd, hogy egy barátodtól kaptál 3 energiapontot :) Egyébként a pontszerzési lehetőségekre kell figyelni, amelyekkel szinteket lehet lépni,és akkor az energia visszaáll 100%-ra. Érdemes nagyon áttanulmányozni a játékban a Sikereket, mert ott elég komoly pontokat lehet szerezni, kis odafigyeléssel, és taktikával. Pl. van olyan siker, hogy vedd meg az első autódat, meg olyan, hogy vegyél 10 kisautót, meg olyan, hogy vegyél minden autótípusból 15 darabot. Ezeket össze lehet kapcsolni. Kezdetben veszel 15 kisautót (piros), ezzel elértél már 2 sikert, az első autót, meg a 10 kisautósat, és megvan a 15 kisautó a további sikerhez. Utána veszel hármas szinten 15 középkategóriásat (fehér), és így tovább, mindegyik típusból 15 darabot, és ezzel folyamatosan teljesíted a kiírt sikereket.
Érdemes azt is átnézni itt a GYIK-ben, hogy miért lehet hírnévpontot kapni, mert nem csak járművek szétszedésével lehet szerezni. Szóval csak okosan :)
Jó játékot mindenkinek!

LacaBP

HozzászólásSzerző: LacaBP » 2013.04.11. 12:16

Jó ez is igaz! De ha mindig ilyen "lassú" lesz a játék menet akkor egy csomó ember meg fogja unni nem?!
Vagy idővel bepörög a játék menet? :D :lol:

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 13:54

Igazán majd akkor lesz érdekes a játék, mikor megépíted a műhelyet, és elkezdhetsz harcolni az arénában. Nagyon látványos tud lenni, ha olyan fegyvert teszel a kocsidra :) Itt van egy videó a Műhely megépítéséről, a kocsi tuningolásáról, a Bazárról és az Arénáról, arénaharcokról:

http://www.youtube.com/watch?v=5D227oXW4Xw

Igaz német, de az a lényeg, mennyire felpörgeti a játékot az aréna :) Még később, mikor már klubhoz is csatlakozhatsz, meg autókon kívül mást is szétszedhetsz, még jobb lesz a játék :)
Jó játékot mindenkinek!

Klaudius10

Re: Köszönjük csipkebogyó!

HozzászólásSzerző: Klaudius10 » 2013.04.11. 18:49

Sziasztok!
Nekem nem nagyon tetszett a játék, de Csipkebogyo munkáján akkor is elcsodálkozom!
Gyönyörű, átlátható, és rengeteg munka lehet benne! :shock: :o cool rolleyes

csipkebogyo

Re: Köszönjük csipkebogyó!

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.11. 19:33

A GYIK-ekkel az a helyzet, hogy vagy van a játékhoz egy normális GYIK, és akkor lehet játszani, vagy nincs, és akkor verhetem a fejem a falba, mert a játékosok többet kérdeznek, mint játszanak :lol: :lol: :lol: Az ugye nekem se jó, meg nekik se... Ennyi :)
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “Általános”