Dupla prémiumvaluta

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Cyberfaust

Dupla prémiumvaluta

HozzászólásSzerző: Cyberfaust » 2015.02.12. 19:27

Örömmel jelentem be, hogy én voltam az 5. vásárló :) Amint kiolvasom, hogyan lehet képet beilleszteni, teszek azt is, bár csak a naplómról tudok, mert annyira megdöbbentem, hogy az értesítést a jóváírásról elfelejtettem lefotózni. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Cyberfaust 2015.02.12. 19:59-kor.

Gabesz

Re: Dupla prémiumvaluta

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.02.12. 19:35

Örülök neki, hogy sikerült örömet szerezni, köszönjük, hogy támogattad a játéküzemeltetés költségeit a vásárlással, illetve köszönöm a csapat nevében, hogy ezt megosztottad a közösséggel (ráadásul pont a megfelelő fórumkategória alatt, ezért külön köszönet), mert amikor egy funkció a szerencsén, esélyen alapul, akkor megesik, hogy elkettyen egy picit, akinek éppen nem jól osztotta Fortuna a lapokat és ilyenkor fontos, hogy lássák a játékosok, hogy tényleg osztja a rendszer a jutalmat, mindig az éppen 5-ként érkező tranzakció esetén.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Általános”