Ezek az új állatok!

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
kovigabi09

Ezek az új állatok!

HozzászólásSzerző: kovigabi09 » 2014.03.19. 14:46

Most ezek az új állatok hogy lennének? mert megvettem de egyből megszúrta a szemem hogy egy helyre lehet tenni a jaguárt meg a vízidisznót? questionlips ez most hogy lenne akkor mert leraktam és az állatfajoknál nem volt kiszínesedve a képe meg semmi szóval teljes káosz az egész! reméllem valami változás lesz mert a jaguár animációja és grafikája nagyon "rossz"! noexpr

Gabesz

Re: Ezek az új állatok!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.19. 15:51

Az Amazonas-ház lényege, hogy egy élőhelyen több állatot is bemutathatsz egyszerre az ott élő állatok közül. Lehetséges, hogy érkezik majd még amazonas-menti állat a játékba később, sőt, akár másféle házak is érkezhetnek.
A grafika olyan, amilyen, nekem például tetszik, de nyilván mindenkinek más az ízlése.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

palleusz

HozzászólásSzerző: palleusz » 2014.03.19. 17:29

Tiszteletem
Az új állatokhoz kapcsolódóan.. Etető,itató és játszósarok nem található kimondottan a frissítéshez kapcsolódóan.
Az lenne a kérdésem hogy nem lehet karámtárgyakat betenni és ebből fakadóan plusz pontra szert tenni?

kovigabi09

HozzászólásSzerző: kovigabi09 » 2014.03.19. 18:25

De Gabesz ezt még te sem mondod komolyan! a jaguár csúszik a füvön, nyalogatja a füvet és olyan hirtelen kanyarodik hogy kirepül a képernyőből! lol :D :D szóval kizárt hogy ez valakinek bejöjjön! :? arról nem is beszélve hogy mindkét új állat olyan homályos hogy bántja a szemem! :P

rrenike23

HozzászólásSzerző: rrenike23 » 2014.03.19. 18:50

Az még hagyján, hogy csúnya (mert szerintem is egy kicsit félresikeredtek azok a grafikák questionlips ), de nem nagyon világos. Ahhoz, hogy tenyészteni tudjam őket, minimum a közepeset kell vennem, ami "szerintem" már a drágábbik kategóriába tartozik.DE még akkor is csak az egyikféle állatot tudom szaporítani. surprize Ha megvenném a nagyot, akkor tudnám mind a 2 féle állatot. Hát akkorát nem fogok venni annyiért rolleyes
Azt is érdekesnek találom, hogy 20. szinttől van surprize . Tehát nekem 5x.-dik szinten berakja hetibe buktam az egész mutatványt, hacsak nem veszek Nagy-Amazonas házat, hogy tudjam őket szaporítani, de jobb esetben a közepeset. Hááát nem tudom, én egyenlőre nem fogok elkapkodni ezt a vételt, azt tuti
Még az sem tiszta, hogy a kis házba belehet e rakni mind a 2 jószágot, vagy csak az egyiket, mert akkor az már hab lenne a tortán :roll:

palleusz

HozzászólásSzerző: palleusz » 2014.03.19. 19:10

rrenike23 írta:Az még hagyján, hogy csúnya (mert szerintem is egy kicsit félresikeredtek azok a grafikák questionlips ), de nem nagyon világos. Ahhoz, hogy tenyészteni tudjam őket, minimum a közepeset kell vennem, ami "szerintem" már a drágábbik kategóriába tartozik.DE még akkor is csak az egyikféle állatot tudom szaporítani. surprize Ha megvenném a nagyot, akkor tudnám mind a 2 féle állatot. Hát akkorát nem fogok venni annyiért rolleyes
Azt is érdekesnek találom, hogy 20. szinttől van surprize . Tehát nekem 5x.-dik szinten berakja hetibe buktam az egész mutatványt, hacsak nem veszek Nagy-Amazonas házat, hogy tudjam őket szaporítani, de jobb esetben a közepeset. Hááát nem tudom, én egyenlőre nem fogok elkapkodni ezt a vételt, azt tuti
Még az sem tiszta, hogy a kis házba belehet e rakni mind a 2 jószágot, vagy csak az egyiket, mert akkor az már hab lenne a tortán :roll:

Nálam kicsiben van mindkettő. ...........

AljasGetto

HozzászólásSzerző: AljasGetto » 2014.03.19. 20:41

Nálam kicsiben van mindkettő. ...........

Nah, legalább meg tudtam nézni valahol.
Amikor először belenéztem az épületbe, épp ásított a jaguár, és közben mozgott is, na az elég vicces látvány volt... :D

Még az a kérdés, hogy vajon ezek közül lesz-e valamelyik kártyarészletben is?

(A gyémántos épületek tuti nem lesznek, de hátha az állatok igen)

kovigabi09

HozzászólásSzerző: kovigabi09 » 2014.03.20. 13:31

Gabesz írta:Az Amazonas-ház lényege, hogy egy élőhelyen több állatot is bemutathatsz egyszerre az ott élő állatok közül. Lehetséges, hogy érkezik majd még amazonas-menti állat a játékba később, sőt, akár másféle házak is érkezhetnek.
A grafika olyan, amilyen, nekem például tetszik, de nyilván mindenkinek más az ízlése.

De ezeket ki csinálja? questionlips mert olyan rossz a grafika meg minden hogy az csak na! :( szóval ezzel egy kicsit nagyon el lett rontva ez a játék. iconcry sőt leraktam a vízidisznót de 89 állatfajom volt leraktam és nem váltott 90-re! :shock: szóval nagyon bízom abban hogy még lesz ez fejlesztve! :(

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.20. 18:30

palleusz írta:Tiszteletem
Az új állatokhoz kapcsolódóan.. Etető,itató és játszósarok nem található kimondottan a frissítéshez kapcsolódóan.
Az lenne a kérdésem hogy nem lehet karámtárgyakat betenni és ebből fakadóan plusz pontra szert tenni?

Szia

Karámtárgyak még nincsenek, de lehet, hogy egy későbbi frissítéssel bekerülnek a játékba.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

kzprog

HozzászólásSzerző: kzprog » 2014.03.20. 19:25

Megvettem a kis amazonas házat, de már adom is el! Kiknek találják ki ezeket?
(A 20. színtet furcsálom! Kíváncsi leszek, mikor dobja be a heti tenyésztésbe! Attóltartok hamarosan!)
Most, hogy már minden színtemen tenyészthető állatból meg van a 4 pár (kivéve tukán és tengeri teknős) és sikeresek a tenyésztéseim, unalmas lesz emiatt heteket várakozni.

Vissza: “Általános”