Sikeres Szaporítások :)

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
ricsi199655

Re: Sikeres Szaporítások :)

HozzászólásSzerző: ricsi199655 » 2013.05.29. 04:27

ma reggelre befejeződtek a szaporítások :) nekem az eredmény 1/6 csak egy alpakka sikerült :(
Kép
állatkertem megtekintéséhez katt a képre :)

szilagabor

HozzászólásSzerző: szilagabor » 2013.05.29. 05:36

ricsi199655 írta:ma reggelre befejeződtek a szaporítások :) nekem az eredmény 1/6 csak egy alpakka sikerült :(
Sajnálom nicefrown
Hát én is nagyon elcsodálkoztam elhiheted,alapból nagyon ritka ,hogy ennyi sikerül de hát igy dupla öröm lol

Pankupanni

HozzászólásSzerző: Pankupanni » 2013.05.29. 21:38

Valamit nem értek! szilagabor 05.28-án reggel 06.58-kor irta, hogy sikerült a koati szaporitása,és ikreket kapott. De a koati szaporitása, ha jól emlékszem 26 óráig tart (de legalábbis biztos, hogy nem 5 óra hosszáig), az ikres feladat pedig 05.28 02.00 óra és 05.29. 02.00 óra között volt, vagyis ez idő alatt elinditott és sikeresen végződött tenyésztés alkalmával lett iker pár. 24 óra alatt, hogy lehet koatit tenyészteni? Vagy a kapucnis majom tart ilyen sokáig? Bár az is sikerült szilagabornak. Vagy előbb is el lehetett inditani a tenyésztést? csak az volt a lényeg, hogy 28-án fejeződjön be? Bár én nem igy értettem, hanem az első verzió szerint. És félreértés ne essék, nem a játékostól sajnálom az ikerbébiket, hanem csalódott vagyok iconcry , hogy nekem semmi nem sikerült, és egyébként is mostanában nem nagyon sikerül a tenyésztés. És még egy: ha jól emlékszem a 6 milliomodik játékos örömére inditották az ikerpáras feladatot, nem pedig a 4 milliomodik játékos miatt . Most akkor mi van?

szilagabor

HozzászólásSzerző: szilagabor » 2013.05.29. 21:47

Pankupanni írta:Valamit nem értek! szilagabor 05.28-án reggel 06.58-kor irta, hogy sikerült a koati szaporitása,és ikreket kapott. De a koati szaporitása, ha jól emlékszem 26 óráig tart (de legalábbis biztos, hogy nem 5 óra hosszáig), az ikres feladat pedig 05.28 02.00 óra és 05.29. 02.00 óra között volt, vagyis ez idő alatt elinditott és sikeresen végződött tenyésztés alkalmával lett iker pár. 24 óra alatt, hogy lehet koatit tenyészteni? Vagy a kapucnis majom tart ilyen sokáig? Bár az is sikerült szilagabornak. Vagy előbb is el lehetett inditani a tenyésztést? csak az volt a lényeg, hogy 28-án fejeződjön be? Bár én nem igy értettem, hanem az első verzió szerint. És félreértés ne essék, nem a játékostól sajnálom az ikerbébiket, hanem csalódott vagyok iconcry , hogy nekem semmi nem sikerült, és egyébként is mostanában nem nagyon sikerül a tenyésztés. És még egy: ha jól emlékszem a 6 milliomodik játékos örömére inditották az ikerpáras feladatot, nem pedig a 4 milliomodik játékos miatt . Most akkor mi van?
A koati tenyésztése egész pontosan 26 óra 40 perc! Ezt a tenyésztést hétfőn inditottam. És a jelzett időpont között kellett ,hogy befejezödjön a tenyésztés és ehhez nincs köze a szaporítás elinditásának időpontjához. Most akkor ez van!

Pankupanni

HozzászólásSzerző: Pankupanni » 2013.05.30. 07:30

szilagabor, köszi a felvilágosítást. De mint ahogy irtam is, én úgy értettem, hogy kedden kell elindítani, és kedden kell befejeződnie a tenyésztésnek. Úgy tűnik félreértettem. Ez van.

beeboy

HozzászólásSzerző: beeboy » 2013.05.30. 11:22

Sziasztok!
Szeretnék én is hozzászólni a témához,bár nekem másmilyen "sikeres szaporításom" volt :)
A nagy kölyökinvázió alkalmából május 28-án megszületett timcsybaby felhasználó és az én első kicsiny fiúnk. :)
Érdekes időzítés volt,de szerintem megérte ezt elmesélnem. Amúgy anyuka is és a kisfiú is nagyon jól vannak.
A barátoknak köszönöm a gratulációkat és hamarosan aktív játékosotok lesz majd a kisfiam személyében :D
Üdvözlet: Beeboy és Timcsybaby és a Myfreezoo sikeres újszülöttje :)

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.05.30. 12:08

Gratulálunk az ifjú párnak, és sok egészséget, boldogságot kívánunk a család minden tagjának! :)

My Free Zoo csapat
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

rrenike23

HozzászólásSzerző: rrenike23 » 2013.05.30. 12:17

Pankupanni írta:Valamit nem értek! szilagabor 05.28-án reggel 06.58-kor irta, hogy sikerült a koati szaporitása,és ikreket kapott. De a koati szaporitása, ha jól emlékszem 26 óráig tart (de legalábbis biztos, hogy nem 5 óra hosszáig), az ikres feladat pedig 05.28 02.00 óra és 05.29. 02.00 óra között volt, vagyis ez idő alatt elinditott és sikeresen végződött tenyésztés alkalmával lett iker pár. 24 óra alatt, hogy lehet koatit tenyészteni? Vagy a kapucnis majom tart ilyen sokáig? Bár az is sikerült szilagabornak. Vagy előbb is el lehetett inditani a tenyésztést? csak az volt a lényeg, hogy 28-án fejeződjön be? Bár én nem igy értettem, hanem az első verzió szerint. És félreértés ne essék, nem a játékostól sajnálom az ikerbébiket, hanem csalódott vagyok iconcry , hogy nekem semmi nem sikerült, és egyébként is mostanában nem nagyon sikerül a tenyésztés. És még egy: ha jól emlékszem a 6 milliomodik játékos örömére inditották az ikerpáras feladatot, nem pedig a 4 milliomodik játékos miatt . Most akkor mi van?

Szia!!
Úgyhogy állíts be minél több szaporítási kísérletet úgy, hogy ezen idő alatt végződjék, és szerezz annyi ikerkölyköt az állatkerted számára, amennyit csak tudsz!

A bejelentésekből hoztam, tehát az adott idő alatt VÉGZŐDŐ. Tehát a koatit előtte nap kellett elindítani, hogy abban az időben kész legyen :)

rrenike23

HozzászólásSzerző: rrenike23 » 2013.05.30. 12:19

beeboy írta:Sziasztok!
Szeretnék én is hozzászólni a témához,bár nekem másmilyen "sikeres szaporításom" volt :)
A nagy kölyökinvázió alkalmából május 28-án megszületett timcsybaby felhasználó és az én első kicsiny fiúnk. :)
Érdekes időzítés volt,de szerintem megérte ezt elmesélnem. Amúgy anyuka is és a kisfiú is nagyon jól vannak.
A barátoknak köszönöm a gratulációkat és hamarosan aktív játékosotok lesz majd a kisfiam személyében :D

Én is szeretnék gratulálni, és minden jót kívánni!!! lol lol lol

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.05.30. 12:25

beeboy írta:Sziasztok!

Minek ide reklám, minek ide marketing:)? Magától is bővül a játékosközösségünk, beeboy és timcsybaby gondoskodik az utánpótlásról, és remélem, még sokakat ér hasonló öröm.
Egészséget, boldogságot nektek a teljes csapat nevében!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Általános”