Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.09.30. 10:42

Kedves Játékosok!

A ma 12 órás frissítéssel visszatér a játékba egy régi ismerős.

A hiéna erdei, szavannás vagy sziklás karámban érzi jól magát.

Kép

Ez a korábbi bónuszállat most a 51. szinttől kaphatóvá vált a boltban és kártyarészletekből is kirakható.
Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.10.07. 13:01

Kedves Játékosok!

A ma 12 órás frissítéssel visszatér a játékba egy régi ismerős.

A leopárdfóka vizes karámban érzi jól magát.

Kép

Ez a korábbi bónuszállat most a 62. szinttől kaphatóvá vált a boltban és kártyarészletekből is kirakható.
Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.10.14. 12:06

Kedves Játékosok!

A karámokban jól érzik magukat az állatok, nem panaszkodnak. De azért nem árthat egy kis változatosság, ezért mostantól karámdekorációk állnak a rendelkezésedre ahhoz, hogy a karámokat, egyelőre a füves karámokat meghittebb hellyé varázsold.

Kép

A karámdekorációk nem csak otthonosabbá teszik a karámot, de TP-bónuszt is adnak az állatokkal kapcsolatos feladatok elvégzésekor.

Vannak itt mindenféle növények, sziklák, vizesgödrök, mind-mind csinosabbá teszi a füves karámot. A díszek a karámok kategóriája alatt, a füves karámnál szerezhetők be, némelyik zoo-dollárért, némelyik gyémántért. A szintfeltétel változó, 12-44-ig.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.10.28. 13:34

Kedves Igazgatók!

A halloweeni játék során halloweeni díszbe öltöztetheted a My Free Zoo-állatkertedet!

Kép

A halloweeni játék során egyrészt szuper halloweeni dísztárgyakkal dekorálhatod fel az állatkertedet, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy különleges állatot, az óriás repülőkutyát is!

Kép

A másik elérhető nyeremény a véznaujjú maki, mely a tavalyi halloweeni játékban szerepelt, és ha akkor nem sikerült beszerezni, most itt a lehetőség!

Kép

Hogy működik a játék? Mától egészen november 4-e, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó halloweeni dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az állatkertedet és gyűjtsd a denevérpontokat. Minél több denevérpontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék november 4-én ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az állatkertben lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk állatkertedbe helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az állatkertedet a játék lejártára!

Hogy mennyi denevért gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található denevér ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.04. 17:43

Kedves Játékosok!

Visszatért a játékba egy régi ismerős.

A holló füves, erdei vagy sziklás karámban érzi jól magát.

Kép

Ez a korábbi bónuszállat most a 25. szinttől kaphatóvá vált a boltban és kártyarészletekből is kirakható.

Módosítások történtek a karámdekorációkkal kapcsolatban is:
  • Egy fajtájú karámdekorációból maximálisan 10 fejti ki bónuszát egy karámban. Ez a zoo-dolláros és gyémántos dekorációkra is vonatkozik.
  • Egy dekorációkkal ellátott karámba csak olyan állatot lehet helyezni, amelyiknek éppen minden szükséglete ki van elégítve.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.18. 13:47

Kedves Igazgatók!

A füves karámban élő állatok imádják a karámdíszeket. A többi állatra is gondolnunk kell, ezért máris megérkeztek a játékba az erdei karámba való dekorációk.

Kép

Az erdei karámos dekorációk máris elérhetők a boltban és nem csak jól néznek ki, de még bónuszt is hoznak, ha az állatokkal foglalkozol.

De nem ez az egyetlen újdonság, ugyanis végre elérhetővé váltak az Amazonas-házi karámtárgyak is. Ezek kártyarészletekből is megszerezhetők.

Kép

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.25. 14:01

Kedves Játékosok!

Visszatért a játékba egy régi ismerős.

A havasi kecske sziklás vagy jeges karámban érzi jól magát.

Kép

Ez a korábbi bónuszállat most a 63. szinttől kaphatóvá vált a boltban és kártyarészletekből is kirakható.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.26. 17:03

Kedves Játékosok!

Ez a péntek egy őrült, fekete péntek!

Kép

Minden ezen a pénteken, azaz november 27-én végzett prémiumkiadásod összesítésre kerül, és a költésed 10%-át visszatérítjük neked! Most érdemes tehát jobb karámokba, kertbővítésbe, különleges dekorációkba vagy más prémiumtartalmakba fektetni, mert amit költesz, annak egy része most visszajár!

A visszatérítés nem azonnal, hanem a rákövetkező hétfőtől, azaz november 30-tól történhet meg egészen december 7-ig, attól függően, hogy ezen időtartam alatt mikor lépsz be először a játékba.

A játéktér jobb szélén láthatod is a fekete pénteki őrület ikonját, ez péntek előtt visszaszámol az akció indulásáig, pénteken a prémiumvaluta kiadásaidat összesíti, péntek után pedig azt mutatja, hogy mikor kaphatod meg a visszatérítést.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.30. 14:38

Kedves Játékosok!

December elsején egy adventi naptár kerül a játékba, ami egészen Szentestéig minden nap szuper ajándékokkal lep meg titeket.

Kép

Ügyelj rá, hogy minden ajtót az adott napon kell kinyitni, hogy megkapd a mögötte rejtőző ajándékot.

Ha esetleg kimaradt volna egy nap, ne búsulj, az ajtókat visszamenőlegesen is ki lehet nyitni 2 gyémántért.

Jó szórakozást!

Upjers-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.12.09. 14:09

Kedves Igazgatók!

A karácsonyi játék során karácsonyi díszbe öltöztetheted a My Free Zoo-állatkertedet!

Kép

A karácsonyi játék során egyrészt szuper karácsonyi dísztárgyakkal dekorálhatod fel az állatkertedet, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy különleges állatot, a hermelint is!

Kép

A másik elérhető nyeremény a sarki farkas, mely a tavalyi karácsonyi játékban szerepelt, és ha akkor nem sikerült beszerezni, most itt a lehetőség!

Kép

Hogy működik a játék? Mától egészen december 16-a, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó karácsonyi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az állatkertedet és gyűjtsd a hóemberpontokat. Minél több hóemberpontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék december 16-án ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az állatkertben lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk állatkertedbe helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az állatkertedet a játék lejártára!

Hogy mennyi hóembert gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található hóember ikonjára kattintasz!

Kép

További újdonságok:

A beállításoknál (fogaskerék ikon) immár beállíthatod, hogy mennyire erősen essen a hó a játékban.

Illetve a játék gyorsabb, számítógépeket kevésbé terhelő futásának érdekében az állatokat mostantól csak akkor lehet gondozni, etetni, foglalkoztatni, ha azt 100%-ban igénylik. Ez azt is jelenti, hogy amíg ez nem történik meg, tehát amíg nem jelenik meg a szükségletjelző jelecske az állat felett, addig az állat mindig 100%-ban elégedett.

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Free Zoo-csapat

Vissza: “Bejelentések”