Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.07.15. 13:19

Kedves Játékosok!

A ma 12 órás frissítéssel visszatér a játékba egy régi ismerős.

Az erszényes ördög egy rendkívül szívós állat, amolyan kemény fickó, nem fél semmitől és senkitől.

Kép

Ez a korábbi bónuszállat most az 53. szinttől kaphatóvá vált a boltban és kártyarészletekből is kirakható.
Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.07.22. 11:28

Kedves Igazgatók!

A nyári játék során nyári díszbe öltöztetheted a My Free Zoo-állatkertedet!

Kép

A nyári játék során egyrészt szuper nyári dísztárgyakkal dekorálhatod fel az állatkertedet, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy különleges állatot, a lapátfülű rókát is!

Kép

A másik elérhető nyeremény az örvös pekari, mely a tavalyi nyári játékban szerepelt, és ha akkor nem sikerült beszerezni, most itt a lehetőség!

Kép

Hogy működik a játék? Mától egészen július 29-e, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó nyári dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az állatkertedet és gyűjtsd a fagylaltpontokat. Minél több fagylaltpontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék július 29-én ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az állatkertben lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk állatkertedbe helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az állatkertedet a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi fagylaltot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található fagylalt ikonjára kattintasz!

Kép

Figyelem, a boltba került a tengerparti homok terep is, használjátok őket az állatkert nyárias díszítésére, ha szeretnétek, de ügyeljetek rá, hogy ez a nyári játéktól független, nem hoznak fagylaltpontokat!

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Free Zoo-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.07.29. 12:05

Kedves Játékosok!

A borz egy zömök, életre való, intelligens állat.

Kép

Ez a korábbi bónuszállat most az 57. szinttől kaphatóvá vált a boltban és kártyarészletekből is kirakható.
Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.08.05. 08:17

Kedves Játékosok!

A ma 12 órás frissítés a következőket hozza magával:

Az állatkert előtt egy parkolót találhattok. Na nem ám az igazgató luxuslimuzinjának, hanem egy különleges gépjárműnek, a retrobolt kocsijának!

Kép

A retroboltot már a 11. szinttől megveheted, de akkor még csak gyémántért. A 25. szinttől választhatsz, hogy 750.000 zoo-dollárért vagy 30 gyémántért aktiválod a funkciót. Ha ez megtörtént, a retrobolt kocsija 45 percenként érkezik az állatkerted elé, ahol 10 percet tartózkodik. A csomagterében mindig van valami különleges. Egy ajánlat a korábbi időszakos játékok dekorációi közül. Tehát ha korábban nem sikerült valamit beszerezned, most új esélyt kapsz erre.

További újdonság, hogy ha már legalább a 100. szinten állsz, akkor a bejáratra rákattintva választhatsz a standard, elefántos és oroszlános kapukivitelek közül.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.08.12. 12:41

Kedves Játékosok!

A múzeumban egy újabb kihalt állatot van lehetőséged feltámasztani, ha türelmesen dolgozol az ügyön. Ez az állat pedig a kardfogú tigris! Egy aranyos cica, akivel az ősember mindig csak egyszer találkozott.

Kép

Máris elkezdheted keresni a kövületeit, hogy kiállíthasd a csontvázát és utána megkísérelhesd feltámasztani a fajt. Ha sikerl, akkor ez a kőkori állat füves és szavannás karámban érzi jól magát.

A kardfogú tigris mellett újdonság a játékban az állatok áttekintője. Ezt közvetlen az állatkerti áttekintő mellett találod meg és arra szolgál, hogy jobban átlásd az állatkertedben lévő állatokkal kapcsolatos információkat.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.08.19. 11:58

Kedves Játékosok!

Ma egy kényelmi funkció érkezett a játékba.

Ha a kártyaléceden kiválasztasz egy állatot, akkor az erre szolgáló gombbal közvetlen egy megfelelő, szabad karámhelyhez ugorhatsz.

Ne feledkezz meg az aktuális bónuszajándékunkról se!

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.08.26. 11:46

Kedves Játékosok!

Új állat vált elérhetővé az akváriumházakhoz. Az 52. szinttől szerezhető be 7.000.000 zoo-dollárért. Ez az állat a jorunna parva tengeri csiga!

Kép

A jorunna parva egy főként indonéz vizekben élő tengeri csiga. Mivel úgy néz ki, mint egy cuki tengeri nyuszi, az emberek imádják.

Egy akváriumban egyszerre legfeljebb 3 ilyen csigát lehet tartani.

Ezen kívül bővítettük a retrobolt árukészletét, most még több időszakosan elérhető tartalmat vehetsz meg a boltból. Már akár a fagylaltárus is megjelenhet a kínálatában.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.09.02. 11:36

Kedves Játékosok!

Az afrikai vadkutya szavannás vagy sziklás karámban érzi jól magát.

Kép

Ez a korábbi bónuszállat most a 69. szinttől kaphatóvá vált a boltban és kártyarészletekből is kirakható.
Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.09.16. 13:08

Kedves Játékosok!

Ma új korszak vált elérhetővé a természettudományi múzeumban, a tercier!

Kép

A tercier az 5. múzeumszinttől aktiválható 25.000.000 zoo-dollárért, ha ezen túl vagy, indulhat a fosszíliavadászat.

Először a gyilokmadár és a deinotherium érhető el és támasztható fel.

KépKép

A gyilokmadarak csoportja számos fajjal bírt, kisebbek is voltak köztük, de voltak akár 3 méteresre növő, 350 kilós óriásszörnyek is, akik - ahogy a nevük is utal rá - hússal táplálkoztak.

A deinotherium az ormányosok egyik korai képviselője, elképesztően hatalmas bestia volt.

Ha ezen két állat csontvázát már összeállítottad és kiállítottad, a megalodonnal is elkezdhetsz foglalkozni.

A megalodon a valaha élt leghatalmasabb cápafaj volt, a tengerek abszolút ura. Van néhány tudós, aki szerint még akár ma is élhet az óceánok mélyén, de erre nincs semmilyen bizonyíték.

Kép

Ne feledd, ne állj meg a csontvázaknál, keltsd is életre ezeket a kihalt fajokat!

KépKépKép

Az életre hívott gyilokmadár és deinotherium a füves karámokat szereti, a megalodon pedig a vizeset.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.09.23. 11:14

Kedves Igazgatók!

Az őszi játék során őszi díszbe öltöztetheted a My Free Zoo-állatkertedet!

Kép

Az őszi játék során egyrészt szuper őszi dísztárgyakkal dekorálhatod fel az állatkertedet, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy különleges állatot, a farksodrót is!

Kép

A másik elérhető nyeremény a vadpulyka, mely a tavalyi őszi játékban szerepelt, és ha akkor nem sikerült beszerezni, most itt a lehetőség!

Kép

Hogy működik a játék? Mától egészen szeptember 30-a, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó őszi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az állatkertedet és gyűjtsd a gesztenyepontokat. Minél több gesztenyepontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék szeptember 30-án ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az állatkertben lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk állatkertedbe helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az állatkertedet a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi gesztenyét gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található gesztenye ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Free Zoo-csapat

Vissza: “Bejelentések”