Törzs alapítása

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Levander
Kapcsolat:

Re: Törzs alapítása

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.01.30. 22:20

Nem a Prémiumosokat védem, mivel egy játékot leszámítva én sehol nem vagyok prémiumos, tehát tudom, milyen prémiumosként és nem prémiumosként játszani. Egyszerűen azt kell csak megérteni, hogy pénz nélkül ezek a játékok nem léteznek. Rengeteg munka van a Koyotl-ban is és igenis jól játszható tonnányi kakaóbab és gyöngy nélkül is.

miszter-t

HozzászólásSzerző: miszter-t » 2012.02.01. 20:16

Ebben igazad van hogy ezeket a játékokat a prémiumosok tartják el, bár abban meg balupapának adok igazat hogy az árakat nem hazánk pénztárcájához állitották be.
Mert legalább EGY játékba kipróbálnák azt, hogy mondjuk fele ennyit kellene fizetni és akkor lehet hogy sokkal többen hajlandóak lennének , inkább ugy irom hogy többen megengedhetnék maguknak hogy havonta pár száz forintot rászánnának a játékra!
Egy dolog biztos: ha nem fizetsz sose leszel a listák elején (kivéve ha csíter vagy :o ).
Erre is rádobtam 800 huf-t de sok eredményét nem láttam :( .
Már én is kipróbáltam pár játékot de egyikben sem tudtam maradandót alkotni (persze lehet én vok a béna) mondjuk időm sincs rá nagyon.
Evvel is elleszek egy darabig aztán majd meglátom hogy van értelme küzdeni vagy itt is sokszázadik leszek csak. shy
hali
„A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön!”
"Ha kell, kinyomom!,,

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.02.01. 21:45

Én szívem szerint az összes játékból kivetetném a statisztikát. Teljesen mindegy, ki hol tart! A játék lényege, hogy élvezd! Nem az, hogy miben ki a legjobb. A játékok sajnos pont azért vannak mindig tele beképzelt játékosokkal, mert vagyonokat költenek egy virtuális világra és dagad a mellük azért, mert megkönnyítve a munkájukat ők lettek a Janik. (Persze kivétel mindig akad...) Viszont ez az én szememben épp olyan szenvedélybetegségnek számít, mint a szerencsejáték megszállottság...
Felejtsd el a statisztikát és akkor játssz, amikor tudsz és úgy, hogy örömödet leld benne! :)

miszter-t

HozzászólásSzerző: miszter-t » 2012.02.02. 07:52

félig igazad van pénzzel könnyű elöl lenni ,viszont minden játékba kell hogy legyen valami cél,mert hát cél nélkül minek valamit is csinálni ez mindenben igy van!
igazából az én elgondolásom inkább az lenne hogy minden játék fenntartója ,üzemeltetője legalább egy szerveren köteles lenne a "ténylegesen fizetésmentes" játékot biztositani azoknak akiknek igazán nincs módjuban rákölteni a játékra és csak az ügyességük és ráforditott idejük szabná meg a helyezésüket! (akinek meg van pénze és elöl akar lenni a listán az ugy is prémiumoson játszana).
Esetleg még olyan lehetne hogy egyszeri jelképes (kb 1000ft max) befizetéssel lehetne regisztrálni és ennyi semmi több!!
Egy próbát megérne egy ilyen felállás,még nem találkoztam semelyik böngészös játéknál hogy megpróbálták volna ezt!
Talán ez lenne az igazságos megoldás.
„A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön!”
"Ha kell, kinyomom!,,

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.02.02. 12:56

No igen, ez az ami sosem fog megvalósulni. :) Az Upjersnél legalább is biztos nem.

Shaegar007

HozzászólásSzerző: Shaegar007 » 2012.02.04. 11:34

A statisztika annyira nem érdekel, nem szoktam azt nézegetni nap, mint nap :)

De! a törzseknek egy közös üzenőfalat vagy valami hasonlót, mint a Kapi-ban(nem tudom van e olyan más játékban) létrehozhattak volna :)

flipee

HozzászólásSzerző: flipee » 2012.02.10. 21:06

Sziasztok! a már meglévő törzsekbe nem lehet belépni? igaz, eddig magyar játékost nem is láttam egy törzsben sem, szóval egyáltalán nálunk van ez a lehetőség? (törzsalapítás/belépés) /bocs ha már volt ez a kérdés, nézegettem a fórumot, de nem láttam hasonlót/

Shaegar007

HozzászólásSzerző: Shaegar007 » 2012.02.10. 22:40

flipee írta:Sziasztok! a már meglévő törzsekbe nem lehet belépni? igaz, eddig magyar játékost nem is láttam egy törzsben sem, szóval egyáltalán nálunk van ez a lehetőség? (törzsalapítás/belépés) /bocs ha már volt ez a kérdés, nézegettem a fórumot, de nem láttam hasonlót/

Szia a játékban már van három, de két törzs biztosan :) statisztikáknál ne elől keresd még ezeket, pve és pvp pontok alapján talán könnyebb keresni :) Azt viszont tudnod kell, ahhoz, hogy egy törzs új tagokat vegyen fel a meglévőeknek keményen adományozni kell a gyöngyöket, mert úgy kell megvenni a férőhelyeket.
Ami nevű törzseket láttam: "Magyarok törzse", "Magyarok" és a "HUN-ok!"

BioKing

HozzászólásSzerző: BioKing » 2012.02.13. 07:55

balupapa hiába mész szembe a széllel ha az orkán erejű....

Mint azt már eddig is emlitettem itt és törölt témában is, a mostanság kiadott játékok abszolut arról szólnak hogy minél előbb minél többet költened kelljen a játékra.
Az hogy "Ingyenes" a neve csak egy azon jelzők közül ami nem állja meg a helyét.

Nem az első karit inditottam újra és próbáltam több irányból is nekimenni a dolgoknak.

A VIP feladatok teljesithetetlenek akármilyen védelemmel látod el magadat./Vegyél extra cuccot 2800 Kakaóbabért...12 -es szinten!/
a Fáradtság pont mint eddig is fele a Német szerveren kezdett kariknak.
De tovább megyek Tanyázom is és beregisztráltam a német 25-ös szerverre...
Óriási a különbség itt is a Német és a Magyar szerver között!!!
Persze tudom Levander ez is csak a véletlen és programozási hibák halmazának köszönhető...
Én sem az ellen tiltakozom ha egy játékért fizetni kell ez természetes dolog mivel "krisztus koporsóját sem őrzik ingyen".
De ha már az elején ilyen lehetetlenné tesznek valamit akkor mire számitanak, hogy lesz egyáltalán valaki akit érdekel majd a játék aki költeni is fog rá?
Kicsit át kéne gondolni ezeket az "Ingyenes" játékokat mert szerintem olcsóbb feltételekkel biztosan többen költenének...
Viszont a kezdeti hátrányba tétel másokkal szemben/Még ha csak hiba is!!!/ csak elrettenti a játékosokat nem vonzani fogja.

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.02.13. 16:26

Érdekes. Nem tudom miféle különbséget látsz a magyar és a német ÉKT között.

Ami Koyotl-ot illeti, annak ellenére, hogy sok mindent lehet babért venni, sok feladat és az ellenfelek legyőzése is rendszerint ad olyan apróságokat, amik nem ingyenesek, mégis megkapod. Rengeteg összegyűjthető apróság van, amiből végül nagyobb dolgok jönnek létre. Van amelyikből gyógyitalt, mannaitalt vagy energiaitalt kapsz, van amelyik védőfelszerelést ad, van amelyik fegyvert és van amelyik kísérőt. Kellőképp sok mindent meg lehet szerezni bárminemű pénzráfordítás nélkül is. Akinek fontos a gyors haladás és a játék megkönnyítése a kakaóbabbal, vagy épp "hírnevet" akar magának szerezni az őrült tempójú játékkal, az vásárol. Akinek nem fontos, vagy nem engedheti meg, az nem vesz.

A továbbiakban nem óhajtom ezt továbbtárgyalni.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”