Kőfejtő

tabigi

Kőfejtő

HozzászólásSzerző: tabigi » 2012.07.17. 13:59

Sziasztok!
Ha nem jó helyre írok, akkor bocsi, de már itt bolyongok az oldalak között egy órája! angry

Az a problémám, hogy felvettem egy barátomat a Kőfejtőbe ( vissza is jelzett, ki is írta meddig dolgozik nálam )
Ennek ellenére, nem tudom begyűjteni a követ, mert nem jelzi ki, hogy dolgozik ott valaki!
Tehetek valamit? Nem vagyok régi pecás-akvarista! Kérem nézzétek meg!
Köszönöm előre is! nicesmile
A felh.nevem: Buborekolo

Piedone

Re: Kőfejtő

HozzászólásSzerző: Piedone » 2012.07.18. 09:24

tabigi írta:Sziasztok!
Ha nem jó helyre írok, akkor bocsi, de már itt bolyongok az oldalak között egy órája! angry

Az a problémám, hogy felvettem egy barátomat a Kőfejtőbe ( vissza is jelzett, ki is írta meddig dolgozik nálam )
Ennek ellenére, nem tudom begyűjteni a követ, mert nem jelzi ki, hogy dolgozik ott valaki!
Tehetek valamit? Nem vagyok régi pecás-akvarista! Kérem nézzétek meg!
Köszönöm előre is! nicesmile
A felh.nevem: Buborekolo

Szia tabigi!

A kőfejtőben az adott színnél ahova meghívtad a barátodat ott meg kellett hogy jelenjen a profilképével és a nevével együtt.
Ezután majd minden nap 1x begyűjtheted a követ.

Piedone
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

tabigi

HozzászólásSzerző: tabigi » 2012.07.18. 13:27

Kedves Piedone!

Kivettem, hogy a fejet kellene ott látnom a kőfejtőben, de NINCS OTT!! Egyik színben sem!
A gép várja, hogy hívjak játékost dolgozni. De ezzel egy időben az említett játékosra kiírja, hogy már dolgozik!
Lassan lejár a munkaideje nálam és még egy követ sem tudtam begyűjteni!!! iconcry
Pedig a visszaigenlése megérkezett!
Ha lehetséges nézzétek meg, úgy hogy beléptek hozzám!
Köszönöm!
Tabigi

Piedone

HozzászólásSzerző: Piedone » 2012.07.18. 19:02

tabigi írta:Kedves Piedone!

Kivettem, hogy a fejet kellene ott látnom a kőfejtőben, de NINCS OTT!! Egyik színben sem!
A gép várja, hogy hívjak játékost dolgozni. De ezzel egy időben az említett játékosra kiírja, hogy már dolgozik!
Lassan lejár a munkaideje nálam és még egy követ sem tudtam begyűjteni!!! iconcry
Pedig a visszaigenlése megérkezett!
Ha lehetséges nézzétek meg, úgy hogy beléptek hozzám!
Köszönöm!
Tabigi

Szia tabigi!

Esetleg újra meghívni próbáltad már? Ha nem jutsz megoldásra az aláírásomba megtalálod a támogatás linkjét írj nekik egy levelet ők megtudják nézni én nem lépnék és nem is léphetek be hozzád.

Piedone
Támogatás elérhetősége az alábbi linken:
http://support.upjers.com/?lang=hu

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”