Felhívás Off Topicozóknak

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
csipkebogyo

Felhívás Off Topicozóknak

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2010.08.31. 10:57

Üdvözlök minden kedves Off Topik látogatót!

Bár ez a hely a Fórum legszabadabb része, azért erre is vonatkoznak bizonyos szabályok, leginkább ezek:
"Kérjük, ne használ jogvédelem alatt álló képeket és/vagy fórumneveket & szövegeket a fórumon!"
"Ezúton szeretnénk nyomatékosítani, hogy külső linkek, letöltési linkek és reflinkek (adlinkek) vagy bármilyen egyéb link használata akár közzétett üzenetben, akár aláírásban szigorúan tilos,"

A kedvenc zenéket tartalmazó topikot az utóbbi miatt voltam kénytelen törölni, ugyanis a közkedvelt videomegosztó oldal linkje határozottan külső link, és határozottan reklám. Ezúton kérek minden kedves Fórumozót, hogy a jövőben kerülje a hasonló topikok létrehozását, amelyek ilyenre lehetőséget adnak!
Aki ezeket a szabályokat nem veszi figyelembe (legyen az téma vagy hozzászólás), az figyelmeztetést, eredménytelenség esetén súlyosabb büntetést fog kapni!

Együttműködéseteket nagyon köszönjük, hogy segítitek megőrizni a Fórum rendjét!

A Csapat
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Seth
Kapcsolat:

Re: Felhívás Off Topicozóknak

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.10.15. 18:54

Én is üdvözlök mindenkit.

Annyiban egészíteném ki csipkebogyó írását, hogy a törölt témák nem véletlenül lettek törölve.

Újranyitásuk a FÓRUMSZABÁLYZATBA ütközik.
(1. pont 6. bekezdés)

Köszönöm a megértéseteket.

Seth
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Vissza: “Off Topic”