ÉKT Fórumtalálkozó IV - Igényfelmérés

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos az Én Kicsi Tanyámmal
mami56

Re: ÉKT Fórumtalálkozó IV - Igényfelmérés

HozzászólásSzerző: mami56 » 2014.06.23. 05:41

Sziasztok.
Én is itt vagyok lányok :D
Nem csak Seth szeretné a találkozót. Katikám megértelek, én is így voltam, hogy nem szeretnék menni, de látod azért csak jó ide jönni, csak jó a rohanó világba kicsit megállni.
Az, hogy Mindenki nem jön el, az természetes. De aki akar az el tud jönni. Szép dolog , hogy Seth elmegy hozzád. Annak örülök, de akkor ezekszerint Rám, Ránk nem vagy kiváncsi.?
Különben is éri az embereket meglepi, én nem tudtam például, hogy tavaly ott lesz a malacka, és ott volt, és imádtuk.
Akkor ha nem vagyunk egymásra kiváncsiak, akkor meg kell mondani, így nyíltan, akkor nem jövök ide se, akkor minek? iconcry
Kép

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2014.06.23. 07:33

:mrgreen: igen,én is örültem malackának nagyon.meglepi volt hogy jön,majd kiugrottam a bőrömből :lol: :lol: de már igazat szólva akkor sem akartam elmenni.ha emlékszel rá,bottal mentem.azóta eldobtam a botot,hátráltat és a fájdalmamon nem segít.nem megyek el,mert nem rátok nem vagyok kíváncsi,hanem mert nincs kedvem.ide szoktam jönni néha.de a régi "élet"már nincs itt.rengetegen elmentek és egyéb okok miatt nincsenek már.hiányoznak nagyon.és hát igen...befolyásolja az embert a mostani hangulat.én nem időzöm órákat máshol,teszek veszek,totyogok és vonszolom magam ha vásárolnom kell.ez van..azt nem írom soha nem fogok menni talira,de most ez a véleményem és nem írom be,jövök,mikor tudom nem megyek.olvassátok el a tavalyi talira hányan jelentkeztek.meg előtte.minden évben egyre kevesebben jönnek.tapasztalatom szerint a talin sem beszél mindenki-mindenkivel.de nem is lehet.mi lett volna ha mindenki egyszerre beszél :lol: :lol: magánéletben is lehet találkozni,vagy az már nem fér bele?ismerek itt olyanokat,akik már évek óta összejárnak szervezett tali nélkül is.na nem csesztetni akarok itt senkit,de az hogy talira nem megyek,nem azt jelenti ide sem.na csumi mindenkinek...
Kép

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2014.06.23. 07:35

mami56 írta:Akkor ha nem vagyunk egymásra kiváncsiak, akkor meg kell mondani, így nyíltan, akkor nem jövök ide se, akkor minek? iconcry

Nem kell többet beleérteni a leírtakba, mint amennyi le van írva benne. Mindannyian tudjuk, hogy egészen más leülni tíz percre itthon a székre a számítógép elé - és néha még ez se mindig sikerül -, mint vállalni egy rövidebb-hosszabb utazás fáradalmait, költségeit és időkiesését.
Kép

mami56

HozzászólásSzerző: mami56 » 2014.06.23. 13:22

Tudom Johnny, Nálam jobban nem tudhatja senki, Én is csoró vagyok.
De ezt minden évbe elmondhattuk, s el is mondtuk. még is eddig egy évbe egyszer megoldotta mindenki.
De ne értsd félre , én nem erőltetem a találkozót. Megértettem.
Kép

Johnny Dess

HozzászólásSzerző: Johnny Dess » 2014.06.23. 15:04

Én nem értettelek félre, Katimami, de tartok tőle, te engem igen. :( Minya beírta, hogy nem jön a találkozóra, te pedig már arról írtál, hogy ha nem vagyunk kíváncsiak egymásra, minek is jönnél a fórumra? Én erre írtam, hogy nem kell mindjárt tovább gondolni, csak azt kell nézni, amennyi oda van írva. Tehát azt, hogy valaki nem jön a talira. De minek ebbe belekeverni a fórumba jövést? Egy utazás, meg egy beírás a fórumba nem ugyanaz a fajsúly, erre utaltam. Tehát nem kell összekeverni a kettőt. Sajnálom, és elnézést, ha félreérhető voltam. :roll: Remélem, így már világosabb. :)
Kép

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2014.06.23. 16:08

igen,én is örültem malackának nagyon.meglepi volt hogy jön,majd kiugrottam a bőrömből :lol: :lol: de már igazat szólva akkor sem akartam elmenni.

Nem akartál Minya, de mégis ott voltál :!:
De, nem is ezért jöttem most ide, hanem azért, hogy nem csak a malackának örültünk ám tavaly, hanem a Kathynek, Marynek és a Grendarnak is, sőt a Komik felesége is végig velünk volt :!: :P

ÉS, hátha most meg a T.anyám is eljönne a Tittikével :!: :?: :P az lenne csak a nagy öröm :D
Katimami, azért jól esik, hogy Te szeretnél velünk találkozni :P
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2014.06.23. 19:08

zsuzsamama írta:
igen,én is örültem malackának nagyon.meglepi volt hogy jön,majd kiugrottam a bőrömből :lol: :lol: de már igazat szólva akkor sem akartam elmenni.

Nem akartál Minya, de mégis ott voltál :!:
De, nem is ezért jöttem most ide, hanem azért, hogy nem csak a malackának örültünk ám tavaly, hanem a Kathynek, Marynek és a Grendarnak is, sőt a Komik felesége is végig velünk volt :!: :P

ÉS, hátha most meg a T.anyám is eljönne a Tittikével :!: :?: :P az lenne csak a nagy öröm :D
Katimami, azért jól esik, hogy Te szeretnél velünk találkozni :P

:shock: :mrgreen: ennek most zsarolás szaga van nagyi :lol: :lol: én nem azt írtam,hogy szoáréul éreztem tavaly magam.sőt nagyon is jól éreztem magam.de idén nem megyek és nem a társaság miatt.az okokat nem hinném,hogy kellene magyaráznom.hidd el,higgyétek el oka van.attól, hogy idén kihagyom(jövőbe meg sajna nem látok,de jobb is :? )ti még tiszta szívvel talizhattok.ne már nekem csináljatok lelkiismeret furdalást emiatt.és igen,benne van a pakliban az itteni hangulat.mindenki csak célozgat,de én most nem fogok.szomorú,hogy Klári büntetést kapott,szomorú hogy dzs ki lett tiltva végleg.de ennek ellenére dzs visszajött mint fórumszitter,félre tette a sértődését,mert fontosabbak voltunk neki.hogy most nem jön?én se nagyon...Klári meg nem végleg lett kitiltva.pár évvel ezelőtt akkor páran besértődhettünk volna,mégis itt vagyunk,vagyis khm...na mindegy...aki itt volt annak idején,tudja mi volt.és nem a játék használhatósága volt a probléma.ennél sokkal komolyabb.visszagondolva,ma már nem tenném,de akkor igazságosnak véltem.ma is,csak másképp csinálnám,mint akkor.szóval engem igenis befolyásol a célozgatás,miért nem kérdezitek Klárit?akár priviben vagy sykpon,bárhogy.na erről ennyit,részemről nem rágódom ezen,mert nem velem történt most,ami történt.ahány ember,annyi reakció.így mindenkinek igaza van,nem vitatom.szóval kívánom érezzétek jól magatokat,beszélgessetek majd bármiről,de ne a fórumról....azt nem írom,mindenkit szeretek,mert ez nem igaz,de kedvelni mindenkit kedvelek.ha mégis úgy alakulna,nem tetszik amit írtam ,nem tudok mit tenni ellene,sőt nem is akarok.
Kép

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2014.07.29. 06:26

sziasztok :!: elhoztam a tali képét nektek,Gyömrőn készült 5 napig voltunk ott.félre értés ne essék,Seth a mi káoszistenünk szombaton jött,látott,győzött és megörökítette.köszi kicsi fiam :D
Kép
Kép

fórumsitter

HozzászólásSzerző: fórumsitter » 2014.07.31. 08:42

Sziasztok!
Aranyosak vagytok a képen, örülök, hogy jól éreztétek magatokat!
Nem tudom eldönteni, hogy a szövegelésem off-nak minősül-e. Ha igen, akkor elnézést kérek.
Sajnálom, hogy az idei tali (az igazi, nem egy szűk kör találkozása!!!!) nem jön össze. Sajnálom, mert a korábbi képeket látva mindig jól éreztétek magatokat. És sajnálom, hogy én nem lehettem ott. (Ez magánügy, nem terhellek benneteket az okokkal.)
Ha jól következtetek a tali elmaradásának egyik oka, hogy nem tudtok megegyezni a dátumban. Kár! A másik ok -ha jól értem- az, hogy Minya kijelentette, hogy ő nem megy. Ő dolga, joga van hozzá! De ettől még a többiek összejöhetnének és jól érezhetnék magukat!
Nem tudom, hogy kiben milyen szálka maradt, ki milyen sértődöttséget "dajkál" magában. De kérem, hogy mindenki gondolkozzon el azon, hogy érdemes-e. Én túl léptem az enyémen, már nem foglalkozom vele. Sőt! Nekem sokat jelentett az, hogy néhányan nyíltan kiálltak mellettem. Itt is, most is köszönöm nekik!!!! Hogy mostanában nagyon ritkán jövök, arról nem a fórumlakók tehetnek és semmi köze a történtekhez. Röviden: nem éppen pozitívan alakult az életem. Betegségek, bajok "vesznek körül". Nincs kedvem a viccelődéshez, a problémáimat pedig nem akarom idehozni. Bízom a pozitív változásokban és akkor ismét lesz kedvem a hüjjjjeséghez.
A lényeg: mindenki próbáljon a sértettségén túl lépni és csak a pozitív dolgokkal foglalkozni! És próbáljátok azt a talit összehozni! Ha augusztus nem jó, akkor még ott a szeptember, az én nyaram :lol: . Aztán az megy el a talira, akinek kedve van. A többiek pedig (én is) irigykedjenek a vidám hangulatú képek láttán.
Uff. Off. (Ahogy Johnny mondaná :roll: :lol: )
"Tanítsd meg a gyerekeket az állatok tiszteletére. Ezzel teheted a legtöbbet az állatkínzások ellen."

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2014.08.03. 19:35

:mrgreen: szia dzs,fórumsitter :mrgreen: örülök,hogy ilyen pozitíven gondolkodsz,de komolyan.
én csak annyit szeretnék írni,hogy igen,kijelentettem nem megyek...még mindig egyértelműbb,mintha írtam volna,igen én megyek és mégsem leszek ott.sajnos volt ilyen példa nem is egy és egy szót sem írtak be miért nem jöttek,sőt a fórumon sem voltak.hát hogy kinél volt,van sértődés,azt nem tudhatom,de inkább arról van szó,belefásultunk.ha elolvasod az első talitól idáig,mindig egyre kevesebben mentünk.én 2 okból nem mentem.1:akkor voltunk
nyaralni,2:igen...belefásultam.ráfoghatnám,ez már az öregség jele...de nem teszem.na röviden ennyi.én is szerettem a képeket nézni,de majd meglátjuk mit hoz a jövő.szervezni meg más is szervezhet,írhat be.nem kell Sethre vagy nagyira várni.amúgy mindig szerettem volna,ha a tali nem ebben a....... hőségben lett volna.én is imádom a "vénasszonyok"nyarát :mrgreen:na pussz neked,sanda gyanúm mástól nem igen kapsz választ :roll: de ha nem így lesz,annak csak örülök :mrgreen:
Kép

Vissza: “Off Topic”