tigrisliliom

Gabesz

Re: tigrisliliom

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.01.12. 16:39

Donkartács, kérlek, hagyd meg nekem, hogy ha valami fontos változik a játékban, bejelentsem a bejelentések rovatban. Apróságok egyébként bejelentés nélkül is változhatnak, de teljesen biztos lehetsz benne, hogy nem az a programozó napi munkája, hogy előnytelenre állítson valami beállítást, hogy veled kiszúrjon. Egyszerűen csak tudomásul kell venni, hogy a szerencse úgy működik, ahogy működik és kész. Egy másik játék esetén sajnos kifejezetten írni is kellett erről egy hosszabb magyarázatot, ezt belinkelen ide, mert minden szerencsére épülő funkcióra ez vonatkozik:

http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=283&t=23453

Más egyéb titkos háttérösszeesküvés nincs és kérlek, hogy ne ijeszd meg a játékostársaidat privát spekuláción alapuló rémhírrel, köszönöm!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

donkartacs07

Hozzászólás Szerző: donkartacs07 » 2015.01.12. 19:01

Gabesz írta:Donkartács, kérlek, hagyd meg nekem, hogy ha valami fontos változik a játékban, bejelentsem a bejelentések rovatban. Apróságok egyébként bejelentés nélkül is változhatnak, de teljesen biztos lehetsz benne, hogy nem az a programozó napi munkája, hogy előnytelenre állítson valami beállítást, hogy veled kiszúrjon. Egyszerűen csak tudomásul kell venni, hogy a szerencse úgy működik, ahogy működik és kész. Egy másik játék esetén sajnos kifejezetten írni is kellett erről egy hosszabb magyarázatot, ezt belinkelen ide, mert minden szerencsére épülő funkcióra ez vonatkozik:

http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=283&t=23453

Más egyéb titkos háttérösszeesküvés nincs és kérlek, hogy ne ijeszd meg a játékostársaidat privát spekuláción alapuló rémhírrel, köszönöm!
Bocsássá meg, ha nem hívlak mindenhatónak!

Továbbá, nem ma kezdtem a játékot, illetve sokszor vásárolok, illetve maga a virágos rész is jól pörög nálam.
Nem értem a kirohanásodat, de azt azért szögezzük le, hogy én a tapasztalatomat írtam ide amit fent taglaltam.
Nem pofátlanul és nem riogatva, de amint írtam, manapság ezen rész megváltozott és a káromra.
lehet ezen vitatkozni, de ha én ezt tapasztalom, bocsánat, hogy meg merem írni!
Ez van, amit sajnálok, de ezen vitát nem szeretnék nyitni, mivel te a céget képviseled. én pedig magamat.
Érthető, világos, és remélem nem ad alkalmat arra, hogy újra belém kössél.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.01.13. 14:27

Donkartács: szépen kérlek, hogy egy picit moderáld magad, különösen akkor, ha ráadásul régi játékosunk vagy. Akkor különösen elvárható, hogy úgy fórumozz, hogy közben nem ijesztesz meg másik játékostársat nyilvánvaló rosszindulatú spekulációval arról, hogy a programozók direkt kitolnak a játékosokkal.
Itt a fórumszabályzat, kérlek, olvasd el, elsősorban a kritikák megfogalmazásának módjáról szóló részt, illetve az adminisztrátorok kéréseinek kötelező teljesítésére vonatkozó részt.
Félreértések elkerülése érdekében nem azért vagyok, hogy veszekedjek veled, hanem ha felmerül egy ilyen helyzet, először elmondom, amit valóban tudni kell és lehet (tehát nem egy privát spekuláció, hanem a vállalat hivatalos tájékoztatása), ezt vagy elhiszed, vagy nem, a te dolgod, de nem szabad velem leállni nyilvánosan vitatkozni, mert vita helyett kizárlak.
Ha tényleg az a kiindulópontod, és meggyőződésed, ha tényleg el tudod képzelni valós lehetőségként, hogy egy vállalat szándékosan szívatja a játékosait, akkor megkérlek, hogy a játékosfiókodat is töröld.
A játékainkban, közösségünkben csak az ÁSZF és a fórumszabályzat mentén szabad részt venni, jelen lenni, ha ezt nem fogadod el, a szerződést egyoldalúan felbonthatod a fiókjaid törlésével, vagy persze kiprovokálhatod, ha jobban tetszik, hogy én töröljem azokat.
Köszönöm az együttműködést!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

donkartacs07

Hozzászólás Szerző: donkartacs07 » 2015.01.15. 14:45

Gabesz írta:Donkartács: szépen kérlek, hogy egy picit moderáld magad, különösen akkor, ha ráadásul régi játékosunk vagy. Akkor különösen elvárható, hogy úgy fórumozz, hogy közben nem ijesztesz meg másik játékostársat nyilvánvaló rosszindulatú spekulációval arról, hogy a programozók direkt kitolnak a játékosokkal.
Itt a fórumszabályzat, kérlek, olvasd el, elsősorban a kritikák megfogalmazásának módjáról szóló részt, illetve az adminisztrátorok kéréseinek kötelező teljesítésére vonatkozó részt.
Félreértések elkerülése érdekében nem azért vagyok, hogy veszekedjek veled, hanem ha felmerül egy ilyen helyzet, először elmondom, amit valóban tudni kell és lehet (tehát nem egy privát spekuláció, hanem a vállalat hivatalos tájékoztatása), ezt vagy elhiszed, vagy nem, a te dolgod, de nem szabad velem leállni nyilvánosan vitatkozni, mert vita helyett kizárlak.
Ha tényleg az a kiindulópontod, és meggyőződésed, ha tényleg el tudod képzelni valós lehetőségként, hogy egy vállalat szándékosan szívatja a játékosait, akkor megkérlek, hogy a játékosfiókodat is töröld.
A játékainkban, közösségünkben csak az ÁSZF és a fórumszabályzat mentén szabad részt venni, jelen lenni, ha ezt nem fogadod el, a szerződést egyoldalúan felbonthatod a fiókjaid törlésével, vagy persze kiprovokálhatod, ha jobban tetszik, hogy én töröljem azokat.
Köszönöm az együttműködést!
Bocsánat!
Szeretnék kérni egy olyan receptet, munkamenetet, tippet, amivel kaphatok a fenti növényekből.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.01.16. 17:27

Én a lottóhoz szeretnék hasonló receptet:). Nincsenek receptek, a valószínűség, a szerencse, a véletlen, az esély az egy olyan dolog, amihez soha senki nem fog semmilyen receptet kapni. Írtam ezek működéséről segédanyagot is, amit belinkeltem, ennél többet nem tudok sajnos segíteni. A valószínűség Isten matematikája. Csak játssz tovább és végtelenbe nyúló távon pontosan annyi liliomot fog neked is generálni a rendszer, mint szintén végtelenbe nyúlva bármely másik játékosnak. A liliomok gyakoriságát adott időben a véletlen határozza meg, ezt játékosként befolyásolni nem lehet a játék során.

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”