Polcok

nemes.jozsef

Polcok

Hozzászólás Szerző: nemes.jozsef » 2014.08.13. 09:04

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hogy mit tegyek a polcokkal.
Problémám az, hogy hiába van szabad hely a polcokon (növényeknél vagy állati termékeknél) nem enged betakarítani mondván nincs szabad hely a polcon. - hát látom hogy van!
Amíg a prémium tagsági idő tart addig nincs probléma csak utána.
Miért nem lehet kihasználni a szabad helyet(ket)?

Üdvözlettel: nemes jozsef

Hanga

Re: Polcok

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.08.13. 09:31

nemes.jozsef írta:Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hogy mit tegyek a polcokkal.
Problémám az, hogy hiába van szabad hely a polcokon (növényeknél vagy állati termékeknél) nem enged betakarítani mondván nincs szabad hely a polcon. - hát látom hogy van!
Amíg a prémium tagsági idő tart addig nincs probléma csak utána.
Miért nem lehet kihasználni a szabad helyet(ket)?

Szia

Van egy 3. polcod ami csak prémiumtagsággal használható. Ha lejár a prémiumod, a polc inaktívvá válik.

Korábban már írtam, az állati, valamint a növényi termékek polca szűrő, amin könnyebben átláthatod a Növényi/állati termékek polcain található állati és növényi eredetű feldolgozott termékeket. Ezekre nem lehet pakolni.

Ez itt a polcod amelyre minden állati, növényi eredetű terméked és dekorációd felkerül:

Kép

Ez pedig a szűrő:

Kép

Arra van, hogy könnyebben megtaláld a termékeket. A leveles csak a növényi termékeket mutatja, a tejes pedig csak az állati eredetűeket.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

nemes.jozsef

Hozzászólás Szerző: nemes.jozsef » 2014.08.13. 15:48

Kedves Hanga!
Nagyon köszi gyors válaszod, de!! Én mint tudatlan, nem értem,hogy a szűrő utáni polcokon miért nem láthatók a termékek. A prémium tagsággal kapcsolatos polcokat és segítségeket, könnyítéseket értem.
Az zavar, hogy olyan jelzés jelenik meg vásárláskor vagy betakarításkor, hogy lecsúszott a termék a polcról.
Abban segítsetek, hogy a 1. illetve 2. polcokon jelenjenek meg a termékek ! - ha betelik a 2. polc akkor vagy venni kell vagy a prémiumtagság adta lehetőség adódik.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.08.13. 16:49

nemes.jozsef írta:Kedves Hanga!
Nagyon köszi gyors válaszod, de!! Én mint tudatlan, nem értem,hogy a szűrő utáni polcokon miért nem láthatók a termékek. A prémium tagsággal kapcsolatos polcokat és segítségeket, könnyítéseket értem.
Az zavar, hogy olyan jelzés jelenik meg vásárláskor vagy betakarításkor, hogy lecsúszott a termék a polcról.
Abban segítsetek, hogy a 1. illetve 2. polcokon jelenjenek meg a termékek ! - ha betelik a 2. polc akkor vagy venni kell vagy a prémiumtagság adta lehetőség adódik.

Szóval, újra. :)

A kérdésed az, hogy a szűrőre kattintva miért van hely és üres polc?

Kép :arrow: Kép

A termék azért csúszik le, mert tele van a fő polcod. A fő polcodon találhatóak a növényi, állati eredetű termékek és a dekorációk is. Ennek van két polca. (Prémiummal 3 polc)

Kép

A szűrőnek is mindig annyi polca van, mint a fő polcodnak, de ezen csak annyi látható az adott terméktípusból amennyi a fő polcodon van. Se több, se kevesebb.

Példa, kezdő fiók, 1 fő polccal és

Kép

1 szőrű polccal

Kép

Ha teli rakod a 2 fő polcod növényi termékekkel, akkor a növényi szűrő polcai is tele lesznek. Ha csak 10 féle növényi termék fér el a fő polcodon, akkor a szűrőbe sem fér be több. Ahhoz, hogy beférjen, a fő polcodon kell helyet csinálnod.

Helyet úgy tudsz csinálni, hogy néhány olyan terméket, dekorációt (amire épp nincs szükséged) elküldöd magadnak szerződésben. Ha ismét lesz helyed, csak vissza kell vonnod a szerződéseket.

Ildi92

Hozzászólás Szerző: Ildi92 » 2014.08.15. 00:32

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni... Megvettem a 2. polcot, előbb jó is volt átmentem a 2. faluba most megint lakat van rajta , a pénzemből levonta a polc nincs meg azt írja a 18. feladat után tudom megvenni ( 19. csinálom)

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.08.15. 18:24

Ildi92 írta:Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni... Megvettem a 2. polcot, előbb jó is volt átmentem a 2. faluba most megint lakat van rajta , a pénzemből levonta a polc nincs meg azt írja a 18. feladat után tudom megvenni ( 19. csinálom)
Szia

Írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/neo/index.php

minya54

Hozzászólás Szerző: minya54 » 2014.08.18. 17:56

szia Hanga :!: lehet csak én nem látom a hirdetett új vitrinajándékot??
Kép
vagy más vitrinajándék is van?amit a barátoknak lehet küldeni,arra gondoltam :oops:
Kép

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.08.18. 23:52

minya54 írta:szia Hanga :!: lehet csak én nem látom a hirdetett új vitrinajándékot??
Kép
vagy más vitrinajándék is van?amit a barátoknak lehet küldeni,arra gondoltam :oops:
Szia

Az új vitrinajándékok nem küldhetőek, hanem kaphatóak. :)
Két új fafajta jött a játékba. A tölgy és a kőris. Ha elérhetővé teszed ezt a két fafajtát, megkapod érte a két új vitrinajándékot is:

Kép Kép

Kép

virágkötő

Hozzászólás Szerző: virágkötő » 2015.12.22. 17:48

Olvastam, hogy úgy lehet a polcon helyet csinálni, hogy elküldöm a terméket egy szerződéssel a saját farmomra. Az új szerződésre kattintottam, elvégeztem az átküldést, és a küld gombra kattintva, azt írta ki, hogy nem találja a farmot. Mit tudok tenni, kérem segítsenek. Köszönettel virágkötő

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.12.22. 23:57

virágkötő írta:Olvastam, hogy úgy lehet a polcon helyet csinálni, hogy elküldöm a terméket egy szerződéssel a saját farmomra. Az új szerződésre kattintottam, elvégeztem az átküldést, és a küld gombra kattintva, azt írta ki, hogy nem találja a farmot. Mit tudok tenni, kérem segítsenek. Köszönettel virágkötő
Szia

Próbáld meg újra. Ha nem sikerül, akkor jelöld ki a bal felső sarokban lévő tanyaneved, majd másold be a szerződés fogadó rubrikájába.

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”