Torkosréten fogy a székek száma

zolikom

Torkosréten fogy a székek száma

Hozzászólás Szerző: zolikom » 2013.10.28. 12:43

a) 1. Szerver, Zolikom felhasználóazonosító

b) Internetböngésző típusa és verziója: IE11, Firefox 24, Chrome 30, mindhárommal próbálva.

c) Hiba előfordulásának ideje: 27.10.2013. cca. 11.00 h-kor

d) Hiba leírása: Egyik vevőmet szerettem volna leültetni alulról a 2. székre, ám az emberke a széken egyből azt jelezte, hogy már táplálkozott, miközben a vevői sorban is megmaradt ugyanaz a vevő. Ezt követően a kérdéses emberkére és a székre kattintva a "Hiba történt!" kisablak jelent meg és az emberkével semmit nem lehetett kezdeni.
Ma gondoltam éjfélkor frissül minden. A székről az emberem felkelt, mikor ugyanazt az embert a várakozó sorból elküldtem, mert nem tudtam megetetni. Azóta a szék nem "jelenti" hogy üres, azaz nem lehet leültetni új vevőt. A kék négyzet nem jelenik meg, így tovább tart a vevők kiszolgálása, illetve félő, hogy ha több lesz, nem végeznek egy nap alatt...

d) Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy? Nem szeretném megismételni, esetleg dupla vagy gyors kattintás lehetett valahol az emberkén, másra nem tudok gondolni. De a szék-hiba továbbra is fennáll, kérem segítsenek, hogy felszabaduljon.

Tisztelettel: Nagy Zoltán

zolikom

Re: Torkosréten fogy a székek száma

Hozzászólás Szerző: zolikom » 2013.11.06. 12:24

Most jött rendbe a fenti hiba, megjelent mind a 4 szék. Köszönet, ha valaki segített, szintén ha csak elolvasta és máris "rendbejött".

szaszabika

Hozzászólás Szerző: szaszabika » 2015.01.02. 11:48

1. szerver szaszabika azonosító
2. Internetböngésző: Mozilla
3. Hiba előfordulása: több hete

Elolvastam az előző hibabejelentést, nekem felülről a második szék " inaktív", nem tudok leültetni vevőt. A hiba egy korábbi "Hiba történt" üzenet után jelentkezett és nem múlt el. Ebben kérek segítséget.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.01.02. 12:08

Felvettem hibajegyzéket, pár nap és újra működni fog a széked, a programozó kolléga meg fogja oldani, elnézést addig is a problémáért.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

túróssáska

Hozzászólás Szerző: túróssáska » 2015.02.05. 16:17

T. csapat....egy idő óta, a legalsó torkosréti ülőhelyem eltűnt,és mivel mától +1 játékosom van kevés a hely .Kérem a hiba mi előbbi kijavítását . THX !

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.02.05. 16:59

túróssáska írta:T. csapat....egy idő óta, a legalsó torkosréti ülőhelyem eltűnt,és mivel mától +1 játékosom van kevés a hely .Kérem a hiba mi előbbi kijavítását . THX !
Szia

Töröld a gyorsítótárat, sütiket. Próbálj ki másfajta böngészőt.

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát is.

Ha mindent kipróbáltál és továbbra sem látszik a szék, akkor írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”