Faiskola.

ATMAK

Faiskola.

Hozzászólás Szerző: ATMAK » 2013.03.02. 11:10

Sziasztok!
A kérdésem.: Miért van az hogy napok óta minden előzmény nélkül reggelre eltűnik 1-1 fám a kertből mikor kész van.
Se gólya se semmi ami blokkolná.
Nem győzöm pótolgatni a semmiért.

csipkebogyo

Re: Faiskola.

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.03.11. 17:07

Eltűnni növények csak akkor tudnak nyom nélkül, ha éretlenül vannak learatva. A blokkolt fák meg nemhogy eltűnnének, de akkor is ott maradnak, mikor a többit kivágod. Szerintem a Támogatást kellene megkeresni a problémával.
Ha ott van a fa, csak valamiért nem látod, akkor az egeret ráhúzva valamit ki kell írnia.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

kozso15

Hozzászólás Szerző: kozso15 » 2014.03.26. 21:49

Sziasztok.

A faiskolánál volt sok közönséges lucfenyőm. Össze gyűjtöttem annyit, hogy Gyűjtő Gyurkának le tudjam adni. Le is adtam és nem hagytam annyit, hogy tudjak ültetni. Hol tudok venni valahol közönséges lucfenyőt?

Elöre is köszönöm!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.03.26. 21:56

kozso15 írta:Sziasztok.

A faiskolánál volt sok közönséges lucfenyőm. Össze gyűjtöttem annyit, hogy Gyűjtő Gyurkának le tudjam adni. Le is adtam és nem hagytam annyit, hogy tudjak ültetni. Hol tudok venni valahol közönséges lucfenyőt?

Elöre is köszönöm!
Szia

A Támogatásnak írj: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu
(Az űrlap második oldalán ne válassz fórumot, csak kattints a "következő" gombra.)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”