épület lebontása

halasiistvan1

épület lebontása

HozzászólásSzerző: halasiistvan1 » 2012.12.16. 22:14

Sziasztok!

Szeretném lebontani az egyik szántóföldemet. a piros x -re kattintva kéri a jelszavamat, amit beírok, de azt írja ki, hogy "hibás jelszó", pedig jó, mert azzal lépek be a játékba is. Többször próbáltam, Mozzilla és Google böngészőn keresztül is. Segítsetek, kérlek, mi lehet a gond, mert így nem tudom a szántómat majonézkonyhára cserélni, pedig nagyon szeretném.
Köszi szépen!

Levander
Kapcsolat:

Re: épület lebontása

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.12.20. 12:35

Szia

Nem a portálon keresztül szoktál belépni? Azzal próbáltál törölni? Mikor regisztráltál, a játékban más jelszót adtál meg? Próbáld ki mindegyiket.

zitilla

HozzászólásSzerző: zitilla » 2014.12.22. 19:10

Én sem tudom lebontani az egyik épületem, nem fogadja el a jelszót. Segítséget kérnék, mit tehetek az előttem kérdezőnek írt válaszon kívül? Egy jelszavam van a játékra, másra nem emlékszem. Előre is köszönöm a segítséget!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.12.22. 20:34

zitilla írta:Én sem tudom lebontani az egyik épületem, nem fogadja el a jelszót. Segítséget kérnék, mit tehetek az előttem kérdezőnek írt válaszon kívül? Egy jelszavam van a játékra, másra nem emlékszem. Előre is köszönöm a segítséget!

Portálos a játékod? Ha nem, akkor a játék főoldalán kérj új jelszót. Lehet, hogy a régiben ékezet, vagy különleges karakter van amit az épületbontó rendszer nem tud kezelni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”