Mintakert verseny - magyar államalap. - Eredményhirdetés!

Hivatalos fórumos versenyek, nyereményjátékok!
CicuLee

Re: Mintakert verseny - magyar államalapítás

HozzászólásSzerző: CicuLee » 2010.08.31. 21:12

CicuLee szigete:
viewtopic.php?f=16&t=88

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2010.09.01. 16:59

Köszönjük a sok szép pályázatot, hamarosan értékelünk... kis türelmet kérünk!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2010.09.06. 11:27

Megszületett a döntés! Nehéz volt választani, mert számos remek és fantáziadús alkotás született.

Az első hely Alkotó Magányé, 5 érme üti a markát:
Levander írta:http://s2.kertbirodalom.hu/garden/index.php?mode=view&user=12518483

szerver 2, Alkotó Magány, 12518483

A második hely giardinooé, 3 érme üti a markát:
királyzsír írta:http://s5.kertbirodalom.hu/garden/index.php?mode=view&user=15331127

szerver 5, giardinoo, 15331127

Giardinooét külön meg is dícsérjük, mert az egyetlen volt az összes játékfórumon folyó államalapítási játékunkban, aki konkrétan meg is mutatta, hogy milyen államot is alapítottunk mi akkoriban, nem szégyellvén rámutatni, hogy ma úgy ünnepeljük az államalapítást, hogy már csak az eredetileg alapított állam harmadával rendelkezünk.

Köszönjük mindenkinek a részvételt, hamarosan újabb versenyt indítunk, néha tehát nézzetek be a rovatba!

A nyertesek pár percen belül meg is kapják a nyereményérméket!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Versenyek”