Probléma a játékban

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
minifigura

Probléma a játékban

HozzászólásSzerző: minifigura » 2014.09.19. 11:06

Szia Gabesz vagy valaki!

a) Szerver, felhasználóazonosító : 1 szerver : 12215037

b) Internetböngésző típusa és verziója : Mozzila firefox : 32.0.2 verzió

c) Hiba előfordulásának ideje : 2 napja folyamatosan és idegesítő

d) Hiba leírása :

Amikor belépek a játékba nem tudok az egyik kertből átmenni a másikba. Vagy is mindíg az 1 számú kertet mutatja. Városba be tudok menni avval nincs gond. A kertek közötti váltásnál van a problémám. Ja és amikor ültetni akarok a növényeket nem ülteti el csak a virág forok amikor lerakom a földre és nem jön elő a termény, DE ezt csak úgy tudom megoldani hogy frissítenem kell a böngészőt így ülteti el + amikor a betakarításra rámegyek alul nem takarítja be. Most ezek a gondok léteznek. Így élvezhetetlen a játék számomra. 2-3 hete raktam újra a gépet mert vírusos lett azóta semmi nincs a géppel jól működik. Az új avast figyeli és az új Spybot. A mostani jelenséget nem értem. Eddíg jó volt most meg nem 2 napja. Gondoltam hogy rendszer hiba lehet. Várom válaszotokat.

d) Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy?

Üdvözlettel : Péter

Gabesz

Re: Probléma a játékban

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.19. 11:23

Jártam a fiókodban, Péter, én szépen tudtam váltani a kertjeid közt. Bár, a két kerted nagyon hasonlít éppen egymásra, csak a jobb oldali mezőoszlop tér el egymástól a két kertben.
Az az igaz, hogy ez mindenképpen betöltési/megjelenítési hiba lesz, tipikus jelenségek ezek, amit említesz, én így látatlanban azt mondom, hogy az interneted vacakol, de a legjobb, ha ide kattintasz és itt szépen sorra mindent végigpróbálsz különös tekintettel az internetkapcsolat ellenőrzésére és a több böngészővel való próbálkozásra.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

minifigura

HozzászólásSzerző: minifigura » 2014.09.19. 12:46

Köszi szépen a segítséget.
Megnézem akkor amit küldtél. Lehet az autómatikusan frissülő mozzila bekavart.
Szia

kovizsany 1

HozzászólásSzerző: kovizsany 1 » 2014.10.03. 12:57

Sziasztok,lenne egy problémám,napok óta nem tudok megnyitni semmit Vakondvölgyében.Sem piactér,sem Városháza,sem bolt,sem farm nem válaszol.Köszönöm :Zsanett

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.10.03. 13:02

Szia

Töröld a gyorsítótárat, sütiket. Próbálj ki másfajta böngészőt.

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát is.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

kovizsany 1

HozzászólásSzerző: kovizsany 1 » 2014.10.03. 13:52

Köszönöm ééééés igen! lol

kovizsany 1

HozzászólásSzerző: kovizsany 1 » 2014.10.21. 13:31

Sziasztok,még mindig fennáll a hibám(már mint,hogy nem tudok Vakondvölgyén megnyitni semmit.)Töröltem a sütiket.Másik böngészőről működik (azért örültem olyan korán,mert azt kipróbáltam)de ha lehet nem akarom azt használni.Mi lehet akkor a gond?Köszönöm:Zsanett

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.10.21. 14:20

kovizsany 1 írta:Sziasztok,még mindig fennáll a hibám(már mint,hogy nem tudok Vakondvölgyén megnyitni semmit.)Töröltem a sütiket.Másik böngészőről működik (azért örültem olyan korán,mert azt kipróbáltam)de ha lehet nem akarom azt használni.Mi lehet akkor a gond?Köszönöm:Zsanett

Szia

Nem tudom mi lehet a gond a böngésződdel, de szerintem telepítsd újra.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések”