Belépés

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
hakatica

Belépés

HozzászólásSzerző: hakatica » 2013.03.24. 17:15

felhasználó: hakatica
azonosító: majd ha egyszer beenged, akkor meg is fogom tudni nézni
kereső: OPERA, Chome

Probléma: a mai napon - de már volt erre példa máskor is - alig tudok belépni. Jelenleg kb 15 perce próbálkozom. Természetesen nem hülye vagyok és tudom, h melyik szervere játszom, mi a felhasználónevem, a jelszavam, ... ennek ellenére hosszas kerregés után kiírja, h nem meg felelő a jelszó vagy a felhasználó. Napról-napra egyre gázabb az egész rendszer és már kellőképpen unom, h minden egyes belépésnél küzdeni kell! angry

Ha meg mégis beenged, akkor meg semmit sem tölt be! és tovább kerreg...

Nem kell jönni a "töröljem a sütiket, ..." és egyéb humbug problémamegoldással, mert ezek csak időhúzások az üzemeltetők részéről!

csipkebogyo

Re: Belépés

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.03.24. 19:32

hakatica írta:Nem kell jönni a "töröljem a sütiket, ..." és egyéb humbug problémamegoldással, mert ezek csak időhúzások az üzemeltetők részéről!

Megkérlek, hogy az ilyen megjegyzésektől tartózkodj! Ez csak a te véleményed, ráadásul egyáltalán nem fedi a valóságot. Hibabejelentést teszel, segítségre van szükséged, erre ilyeneket mondasz...

Ami a problémát illeti: a "kerregés" szóból arra következtetek, hogy "darál" a géped, miközben megpróbálja betölteni a játékot. Leginkább memóriaproblémára gyanakszom. Lehet, hogy kevés hely van a vinyódon, esetleg kicsi a virtuális memória, illetve a lapozófájl mérete.
Javaslatom: lemezkarbantartás, lemeztöredezettség-mentesítés, memória állapotának ellenőrzése, esetleg memóriafrissítés és/vagy -bővítés, újratelepítés.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

hzsokaa

HozzászólásSzerző: hzsokaa » 2013.03.28. 15:30

sziasztok

sajnos nem tudok belépni a vidámparkomba, esetleg valami technikai probléma van?

előre is kösz a választ

Zsóka

kokay3

HozzászólásSzerző: kokay3 » 2013.06.17. 13:44

Sziasztok
A kis húgom nem tud belépni a játékba:Csillagfény /Jázmin 18/ néven van fent.
Kértem neki új jelszót és azzal sem enged be.
A családban többen egy internetről használja a játékot Wifi megosztással de ezt jelentettem is régen.
Remélem tudtok segíteni.
Előre is köszönöm a segítséget és a választ.

kokay3

HozzászólásSzerző: kokay3 » 2013.06.17. 13:49

Köszönöm megoldódott.

david781

HozzászólásSzerző: david781 » 2013.08.16. 16:41

Sziasztok!
Már legalább egy hete nem tudok normálisan bejelentkezni. Ezt úgy értem, hogy mindig kérnem kell új jelszót, amivel másnap sose tudok belépni. Valaki tudna erre egy megoldást?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.08.16. 18:20

david781 írta:Sziasztok!
Már legalább egy hete nem tudok normálisan bejelentkezni. Ezt úgy értem, hogy mindig kérnem kell új jelszót, amivel másnap sose tudok belépni. Valaki tudna erre egy megoldást?

Olvasd el: viewtopic.php?f=137&t=20380&p=521534&hilit=import%2A#p521534 :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések”