Betegek megkülönböztetése

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
pepi04

Betegek megkülönböztetése

HozzászólásSzerző: pepi04 » 2012.06.16. 09:49

Egy apró fejlesztést szeretnék javasolni. A váróteremben ülőknél nem lehet tudni, hogy új beteg, beutalt, vagy a börzére küldött beteg, csak akkor ha végigkattintok. Ha meg lehetne különböztetni őket, az nagy segítség lenne. Más színnel, vagy a fejük felett valami jellel. grin
Sőt kiegészítem, a fekvő betegeknél is ha mutatná, hogy melyik betegség nincs még kezelve, az is nagyon jó lenne. grin

nagyapi
Kapcsolat:

Re: Betegek megkülönböztetése

HozzászólásSzerző: nagyapi » 2012.06.16. 12:07

pepi04 írta:Egy apró fejlesztést szeretnék javasolni. A váróteremben ülőknél nem lehet tudni, hogy új beteg, beutalt, vagy a börzére küldött beteg, csak akkor ha végigkattintok. Ha meg lehetne különböztetni őket, az nagy segítség lenne. Más színnel, vagy a fejük felett valami jellel. grin
Sőt kiegészítem, a fekvő betegeknél is ha mutatná, hogy melyik betegség nincs még kezelve, az is nagyon jó lenne. grin

Az utolsó
.. fekvő betegeknél is ha mutatná, hogy melyik betegség nincs még kezelve...
az elérhető prémium ellenében azaz rendelkezned kell prémiumtagsággal.

Úgy tudod megkülönböztetni - szemfülesek előnyben -, hogyha fölé húzod a kis kezecskét akkor megváltozik.
Ha gondod akadna a játékkal akkor ide írj:

Semmi sem állandó, minden változó, csak a változatosság marad örökké állandó..

lujza59

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2012.07.17. 11:51

:roll: Sziasztok ! :roll: Biztos már járt más is úgy , hogy a börzén elnézte a megvett beteget ! :cry: nekem apró , kezd egyre több lenni , színben is , formában is hasonló ! :roll: lehetne ! hogy a már kezelt beteget nem mutatná a börze talán kisebb lenne a káosz :lol: :shock: :roll: köszöntem a lehetőséget ! :ugeek:

lujza59

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2012.08.27. 19:38

nicesmile ide befér ez a téma is nicesmile Sziasztok ! :roll: azon gondolkodom , hogy lehetne beteget szerezni , ha már a börzén sincs :shock: tudom hogy lehet több beteget szerezni ,de attól félek a rendszer nem oda küld beteget ahova szeretnék :shock: jó lenne, ha a komfortpont után járó betegek közül 1-2 meghatározhatnék :roll: pl: Fertővásárhelyen lehetne egy pont (betegközvetítő) ahova a gyógyszerek közül ráhúzom melyik beteget szeretném (gyógyszer ugrott ezzel "fizetnék " a célirányos betegért ) így szerintem 1-től akármennyit kérhetnék :roll: persze ha van hely a váróban , és ha bőkezű a rendszer más betegségekkel együtt küldhetné !!! ;) :) :D :lol: :arrow: köszike ha olvasod

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”