Rendelők mozgatása- élettartama

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Menoo

Rendelők mozgatása- élettartama

HozzászólásSzerző: Menoo » 2011.04.10. 06:55

Bocsi a megtévesztő címért, de pont azokat tudom ezzel a címmel megszólítani és azoknak tudok -remélem- iránymutatást adni akik erre igazán felfigyelnek.

Tehát a játékban NEM LEHET MOZGATNI a rendelőket és ezen nem fognak változtatni a fejlesztők úgy érzem. Persze lehet javaslattal élni a megfelelő helyen, amit már meg is tettek többen de nézzük mit lehet addig is csinálni amíg nem sikerül megdönteni a fejlesztők véleményét ebben a terem-mozgatásos témában:

Első sorban pénzt gyűjteni. Ebből rendelőket venni és fejleszteni. Nagyon jól hangzik de nem egyszerű dolog. Tudni kell mibe akar az ember fektetni, és adott rendelő típusból mennyit szeretne. Iránymutatónak van Levandernek erre pár képe illetve topikja, azt nézegessétek meg.

Ha előrébb haladtok a játékban idővel elfogy a kórházi szintünkön a hely és szükségessé válik, hogy rendelőket lebontsunk. Ilyenkor érdemes azt bontani amihez kevés olyan beteg érkezik ami hasznot hoz vagy folyamatosan kell vásárolnunk a piacon. Gondolok például arra, hogy az alap rendelőből sokan az elején felépítenek 6 darabot is vagy többet. Később ezekből már érdemes bontani ha nincs hely, hiszen hiába hoz pontot, ha pénz hasznot nem, vagy csak nagyon keveset hoz. Drágább rendelőt érdemes venni ami olyan betegséget gyógyít ami több pénzt és persze több pontot is hoz.

(Halkan jegyzem meg, ha sikerülne meggyőzni a fejlesztőket, hogy mozgathatók legyenek a termek akkor is kell bontani előbb utóbb a helyhiány miatt)

A rendelők élettartama.. Egy rendelőt akármeddig használhatunk de akkor mondanám rá, hogy megvolt az élettartama és nem kár ha bontjuk, ha kitermelte a megépítéséhez szükséges összeget. Ez akkor mondható el, amikor a rendelőben kezelhető betegségeink átlagárát megszorozzuk a kezelések számával és az többre jön ki mint a rendelő ára. Például: 750hT Egy betegség itt kb. 3-10hT körül hoz, tehát 75-250 kezelés között már visszahozta az árát.

Persze ezt még befolyásolja, hogy vásároltad a beteget, vagy csak besétált hozzád :) Mert ha vásároltad akkor az árrés változtatja a megtérülési időt

namama

Re: Rendelők mozgatása- élettartama

HozzászólásSzerző: namama » 2011.09.19. 13:29

Sziasztok! Először is minden kedves gyógyítónak kellemes időtöltést kívánok. Sajnos teremépítéssel van gondom.Megvásároltam a gumiszobát , az építészirodában és a raktáramban fordított állásban láttam. Amikor beépíteni akartam,-akkor ért a meglepetés, NEM abban az állásban tehetem le ahogy szerettem volna. Vajon el lehet fordítani 90 fokban?
Előre is köszönöm annak aki segíteni tud. namama

bhalacska

HozzászólásSzerző: bhalacska » 2011.09.19. 20:23

Azt szeretném megkérdezni,hogy az élettartam jelenti azt,hogy nem lehet a beteget belerakni a röngenszobába? Ilyenkor le kell bontani?

Karakulum

HozzászólásSzerző: Karakulum » 2011.11.05. 14:27

Sziasztok, én is azt szeretném megkérdezni hogy lehet valahogy forgatni a rendelőket? Köszi

Zivos

HozzászólásSzerző: Zivos » 2011.11.06. 12:56

Karakulum írta:Sziasztok, én is azt szeretném megkérdezni hogy lehet valahogy forgatni a rendelőket? Köszi

Persze, csak kicsit trükközni kell: Megfogod a monitorod és elfordítod 90 fokkal. Ha modern ízlésed van akkor 45 fokkal, vagy 135 fokkal cool .

nagyika50

HozzászólásSzerző: nagyika50 » 2012.06.26. 19:06

nekem is az a gondom hogy nem tudom forgatni a rendelőket.,és így felesleges kihasználatlan rész jön ki. Ha tudtok valami jó megoldást kérlek irjatok. Előre is köszönöm,

LiaLia

HozzászólásSzerző: LiaLia » 2012.06.29. 13:16

Sziasztok,
egy masszázsággyal kapcsolatos kérdés.
Miután leraktam az elején gyorsan az ágyat, most látom, hogy útban van, ahogy le akarnám rakni a röntgent. Ahogy olvasom, átmozgatni nem lehet - bár nem értem, más egyéb játékoknál is változtathatóak a megművelendő területek, és mi van, ha közben okosodik ki az ember, de aztán emiatt képtelen változtatni a már lerakott elhelyezkedésen.
Lehet-e törölni? az van elsőre kiírva, hogy nem lebontható, de ahogy rákattintok a gombra, megkérdezi, hogy tényleg akarom-e lebontani. Akkor most lebontja, vagy sem? Ha lebontja, akkor elveszik, vagy a raktárba kerül?
Köszönet a válaszért,
Dr. Böllér Tüncike

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.06.29. 13:26

Le lehet bontani a kezelőket, ehhez a bombára kell klikkelni. Ha lebontod, elvész. Újra meg kell venned hozzá a tervrajzot, hogy megint felépíthesd.
Lebontáskor csak azok a dísztárgyak, illetve helyiségek nem vesznek el, amiket érméért veszel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipkebogyo 2012.06.29. 14:05-kor.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

LiaLia

HozzászólásSzerző: LiaLia » 2012.06.29. 13:59

csipkebogyo írta:Le lehet bontani a kezelőket, ehhez a bombára kell klikkelni. Ha lebontod, elvész. Újra meg kell venned hozzá a tervrajzot, hogy megint felépíthesd.
Lebontáskor csak azok a dísztárgyak, illetve helyiségek nem vesznek el, amiket éréért veszel.

Köszönöm, így érthetőbb.

PHenrietta82

HozzászólásSzerző: PHenrietta82 » 2012.11.06. 16:34

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy nincs véletlenül egy olyan topic, ahol esetleg képként megmutatják, hogy kellene berendezni a kórházakat?
Köszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PHenrietta82 2012.11.06. 20:24-kor.

Vissza: “Általános”