Ide írj, ha csak egy kérdésed van

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
csipkebogyo

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed van

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.11.22. 11:13

Ha jól sejtem, akkor te most az oktatóprogramot csinálod. Annak van egy feladata, amiért majd kapsz egy ingyenes dekorációt az akváriumodba. Ha ezt megkaptad, akkor kell majd átváltani lent a bójára klikkelve építő módba, és betenni a hátteret az akváriumodba.
Ha épp nem építesz semmit, de építő módban vagy, akkor klikkelj rá megint az alsó menüsor közepén a bójára, eltűnik róla a pipa, te meg visszatérsz normál módba, és tudod etetni a halaidat.

Illetve meg lehet csinálni az ilyenkor szokásos dolgokat: legelső körben F5 /ctrlF5 paranccsal frissíteni, illetve sütitörlés / gyorsítótár-ürítés után újraindított böngészővel belépni a játékba.

Olyat soha ne írj, hogy a böngésződ a legjobb, nem azzal van a gond. Más is volt már, aki ezt hitte, aztán kiderült, hogy mégiscsak az ő böngészőjével volt a gond.
Nem véletlenül kérjük el hibabejelentéshez a böngészők típusát és verziószámát. Úgyhogy megpróbálhatnál másik böngészővel is belépni.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

vkvivien6

Hozzászólás Szerző: vkvivien6 » 2012.11.23. 05:44

sziasztok, a 12-ik színtre léptem és érdeklődnék, h a rózsasüllőt melyik tóban foghatom, mert nem találom. Az üzenetben pedig az áll, h lehet fogni csak nem tudom melyik tónál. a másik kettőt a gyergyói tóban lehet fogni. köszönöm a válaszokat

Badgirl

Hozzászólás Szerző: Badgirl » 2012.11.23. 06:59

Szia vkvivien!
A Kiskunsági Vadorca Tóban találod a rózsasüllőt. Ezen a linken meg tudod nézni, hogy melyik hal melyik tóból fogható:
http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=8&t=16

vkvivien6

Hozzászólás Szerző: vkvivien6 » 2012.11.23. 07:25

rendben csak ahhoz a tóhoz prémium tagságra van szükség és én jelenleg rengeteg játékkal játszom, így kifogyna a pénztárcám, ha tag lennék. de azért köszi

vkvivien6

Hozzászólás Szerző: vkvivien6 » 2013.01.09. 05:45

Ma reggel a 25 pecáspontból 3 halat fogtam, a többi szemét volt. veryangry
Gratula. Minden másnap ez megy

Ependa

Hozzászólás Szerző: Ependa » 2013.01.13. 22:04

Ma regisztráltam a játékra, meg is kaptam az igazoló e-mailt, de ha be akarok lépni csak fehér lapot látok, nem tölti be a játékot. Próbáltam újra regisztrálni, de persze nem engedi, mert már regisztráltam ezzel az e-mail címmel. Mit tehetek?

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.01.14. 11:46

Ependa írta:Ma regisztráltam a játékra, meg is kaptam az igazoló e-mailt, de ha be akarok lépni csak fehér lapot látok, nem tölti be a játékot. Próbáltam újra regisztrálni, de persze nem engedi, mert már regisztráltam ezzel az e-mail címmel. Mit tehetek?
Ha a játékba be tudsz lépni, de nem töltődik be és nem indul el, annak jellemzően betöltési oka van, esetleg a böngészővel és a Flash Player alkalmazással lehet még gond.

Ez a játékunk Flash alapú, tehát előfeltétel, hogy a számítógépeden legyen friss a Flashplayer alkalmazás.
Ha nem töltődik be az oldal, akkor valószínűleg a Flashplayer sajnos nem a legfrissebb a számítógépeden. A legfrissebb verziót az alábbi linken töltheted le és telepítheted:

http://get.adobe.com/de/flashplayer/

Alternatív megoldásként használj Google Chrome böngészőt, melybe eleve be van építve a Flashplayer, mindig önállóan frissül, egész biztosan fogsz tudni vele játszani.
Itt tudod letölteni:

http://www.google.com/chrome/?hl=hu

Természetesen a Flash alkalmazások betöltődése eltarthat néhány másodpercig.

Végül, könnyen lehet, hogy egyszerűen nem tud betöltődni a játék, mert internetes kapcsolati probléma merült fel. Ez leggyakrabban mobilnetes felhasználókkal fordulhat elő. A gprs-es, tehát rendkívül alacsony sávszélességű mobilnettel sok időbe telhet, mire betölt a Flash-alkalmazás, addig jellemzően csak a hátteret látod. Ha erről lenne szó, lépj kapcsolatba az internetszolgáltatóddal további tanácsért. Megeshet, hogy elegendő a mobilneted szoftverének eszközkezelőjében beállítani, hogy csak!!! szélessávon kapcsolódjon a központra, ami sokkal jobbá teheti a játékélményedet. Az internetszolgáltatók ügyfélszolgálata rendszerint szívesen segít a modemek legoptimálisabb beállításában.
[/quote]
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Ependa

Hozzászólás Szerző: Ependa » 2013.01.14. 22:51

Valami más lehet a gond. A kislányomnak simán betöltődik a játék. Lehet, hogy az a baj, hogy azonos IP címről játszanánk? Játékosazonosítóm:60191042

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.01.15. 07:21

Ha két gépetek van, és egyszerre akarnátok belépni a két fiókba egy címről, az szerintem nem nagyon fog menni, mert mindkettőre ugyanazt a fiókot akarná betölteni, az meg nem megy. Egy fiók csak egy helyen lehet nyitva. Plusz a netsebesség is osztódik olyankor, tehát elképzelhető, hogy a később nyitott fiók nem indul el.
Próbáljatok meg két különböző böngészővel belépni a két fiókba a két gépről.
De ha csak egy gépetek van, akkor sem fogsz tudni belépni a tiedbe, csak ha a lányod kijelentkezik, vagy te másik böngészőt használsz a magadéhoz.

Ha ezek sem oldják meg a gondod, akkor a Támogatásnak írj!
Jó játékot mindenkinek!

Ependa

Hozzászólás Szerző: Ependa » 2013.01.20. 21:29

Szia!
Megint van egy problémám. A barátjelölés nem látszik a barátlistán. Átnéztem az itteni kérdéseket, és egy ugyan ilyen problémára azt írtad, hogy azért nem látszik, mert túl sok barátja van az illetőnek. Nálunk erről nem lehet szó, mert csak két barátja van a lányomnak (vagyis lenne, ha látszana, így csak 1 van)
Mit tudunk tenni, hogy látszódjon a barátlistán a jelölés?
Lehet olyan barátnak is segíteni aki nem látszik a listán?
Ependa

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”