egyesület

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
gipszjakab

egyesület

Hozzászólás Szerző: gipszjakab » 2014.01.25. 08:49

Sziasztok!

Alapítottam egy egyesületet ! Holiday Club Aquarius !!! Eleinte minden jól ment lelkesek voltunk meg minden .... de aztán szép lassan megváltak tőlünk..,... sőt olyan tagunk is van aki hónapok óta nem jelentkezett -ki kéne zárni ! Új ötletek kellenének de sajna nem igazán tudom milyen lehetőségeink vannak. Nagyon kevés a tájékoztató vagy egyáltalán nincs is!!!!!!! Felelős vagyok azokért akik maradtak !!!!! és biztatom Őket szeretettel de lassan haladunk és ezt Ők is érzik!

Szóval! Ezúton is hívok olyan emberkéket akik szeretik a játékot magát.... és nem a "nyernivágyás" hanem az együttjátszás ami inspirálja-

Fontos kérdés még az összegyűjtött érméket,hogyan tudjuk hasznosítani illetve az egyesületben is létezik - e prémium-tagság!!!!

a Segítséget, Ötleteket és a Jelentkezéseiteket is köszönöm Szép Éva

SzuperAnnie

Re: egyesület

Hozzászólás Szerző: SzuperAnnie » 2015.01.15. 17:33

Ha feloldottam a horgászegyesületet hogyan tudok vele játszani/megnézni mi az?

Hanga

Re: egyesület

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.01.15. 17:55

SzuperAnnie írta:Ha feloldottam a horgászegyesületet hogyan tudok vele játszani/megnézni mi az?
Szia

A horgászegyesületről a játék súgójában találsz leírást.

Kép

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”