LEZÁRVA - Hány fiók?

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást az útmutatóra és a GYIK-re!
Irgumburgum

LEZÁRVA - Hány fiók?

HozzászólásSzerző: Irgumburgum » 2011.06.03. 20:16

Szerettem volna egy jó és egy rossz várost is. Ám a második regisztrációnál azt az elutasító választ kapom, hogy ezt a címet már használja egy játékos - gondolom ez a saját e-mail címemre vonatkozik.

Pedig ezt olvastam:

"Viszont egy természetes személy egy szerveren (világon) egyszerre csak [b]egy jó és egy gonosz fiókot működtethet![/b] Ennél több fiók többfiókozásnak minősül. Mivel a többfiókozás, idegen szóval multizás a játékban szigorúan tilos, a játékos felelőssége, hogy úgy játsszon, hogy a többfiókozás gyanúja ne merülhessen fel az adminisztrátori felületen."

Akkor hogyan regisztrálhatok?

Irgumburgum

Re: Hány fiók?

HozzászólásSzerző: Irgumburgum » 2011.06.04. 12:21

Esetleg van rá remény, hogy valaki válaszol is?
Nem a következő évtizedben szeretnék játszani...

geropp

HozzászólásSzerző: geropp » 2011.06.04. 12:43

Irgumburgum írta:Szerettem volna egy jó és egy rossz várost is. Ám a második regisztrációnál azt az elutasító választ kapom, hogy ezt a címet már használja egy játékos - gondolom ez a saját e-mail címemre vonatkozik.

Pedig ezt olvastam:

"Viszont egy természetes személy egy szerveren (világon) egyszerre csak [b]egy jó és egy gonosz fiókot működtethet![/b] Ennél több fiók többfiókozásnak minősül. Mivel a többfiókozás, idegen szóval multizás a játékban szigorúan tilos, a játékos felelőssége, hogy úgy játsszon, hogy a többfiókozás gyanúja ne merülhessen fel az adminisztrátori felületen."

Azt viszont nem írja, hogy ezt egy e-mail címről is megteheted. :)
Lehet jó és rossz karaktered, de külön e-mail címről kell regisztrálnod őket.

Irgumburgum

HozzászólásSzerző: Irgumburgum » 2011.06.04. 15:58

Kösz Geropp, bár azt sem írja, hogy ülve regisztrálhatok, lehet hogy csak fejen állva lehet trombitálás közben.

Egyébként másik címről meg annyiszor regisztrálok, ahány címet tudok használni, ez nekem is evidens csak csalásszaga van...

Warfoki

HozzászólásSzerző: Warfoki » 2011.06.04. 20:47

Irgumburgum írta:Kösz Geropp, bár azt sem írja, hogy ülve regisztrálhatok, lehet hogy csak fejen állva lehet trombitálás közben.

Egyébként másik címről meg annyiszor regisztrálok, ahány címet tudok használni, ez nekem is evidens csak csalásszaga van...

Épp ez az, hogy két címről regisztrálni még nem csalás. Többről már az. Ott van, hogy csalás és mi nem teljesen egyértelműen, nyugalom, nem kell idegeskedni rögtön...

Irgumburgum

HozzászólásSzerző: Irgumburgum » 2011.06.04. 21:13

"Épp ez az, hogy két címről regisztrálni még nem csalás. Többről már az. Ott van, hogy csalás és mi nem teljesen egyértelműen, nyugalom, nem kell idegeskedni rögtön..."

A cím szó egyértelműen nincs benne a regisztrációra vonatkozó szövegben...

Mitől lenne csalás az, ha kollégámmal kereskedek és nem csalás ha saját magammal?

pozsok

HozzászólásSzerző: pozsok » 2011.06.05. 06:15

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem,hogy ,ha van egy jó és egy rossz fiókom,akkor egymással kereskedhetnek?Vagy az egyik a másiknak küldhet nyersanyagot??

Köszi.

royalfrees

HozzászólásSzerző: royalfrees » 2011.06.07. 15:24

pozsok írta:Sziasztok.

Az lenne a kérdésem,hogy ,ha van egy jó és egy rossz fiókom,akkor egymással kereskedhetnek?Vagy az egyik a másiknak küldhet nyersanyagot??

Köszi.

Természetesen, a két fiók, ha külön e-mail címük van, két külön fiókként viselkednek, semmi kapcsolat nincs köztük.
Szóval IGEN küldhetsz, csak néha a nagy városok közti távolság hátrányt okoz, mivel sok időbe is eltarthat

Irgumburgum

HozzászólásSzerző: Irgumburgum » 2011.06.08. 19:48

Köszi a véleményeket. Kár hogy senki nem írt egyértelműen napok óta egy "hivatalosnak" tekinthető választ, mert már elment a kedvem az egésztől. Upjers-játékba a közepén nem érdemes beszállni.

bertad

HozzászólásSzerző: bertad » 2011.06.15. 18:26

Irgumburgum írta:Szerettem volna egy jó és egy rossz várost is. Ám a második regisztrációnál azt az elutasító választ kapom, hogy ezt a címet már használja egy játékos - gondolom ez a saját e-mail címemre vonatkozik.

Pedig ezt olvastam:

Nos a hivatalos vélemény:
2 fiókod lehet, 1 gonosz és 1 jó. A két fiók segítheti egymást, lehet köztük árucsere. Mindösszesen 2 külön email címről kell regisztrálni a fiókokat, mert azonos email címről nem megy.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”