segítsetek

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást az útmutatóra és a GYIK-re!
csipkebogyo

Re: segítsetek

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.02.16. 11:42

Telepeseket nem lehet csinálni, azok jönnek. Ha Gonosz vagy, akkor a városod fejlesztésével automatikusan egyre több telepesed lesz, ha Jó játékos vagy, akkor pedig a kápolnáidat kell fejlesztened ahhoz, hogy több telepesed legyen. Jó játékosként meg van határozva, hogy a kápolnák egyes szintjein mennyi telepesed lehet maximálisan, Gonoszoknál a telepeseknek nincs felső határa, mivel ők a telepesekből képzik ki a csapataikat.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

noname

HozzászólásSzerző: noname » 2013.02.17. 14:57

Rákattintasz egy üres területre a városodban és építesz egy telepestábort. Ha kész ,akkor tudsz új várost alapítani.

PHenrietta82

segítsetek

HozzászólásSzerző: PHenrietta82 » 2013.05.17. 15:51

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Milyen és melyikből mennyi épületeket kell megépíteni, mert erről nem találtam hozzászólást? :-) Ja, és én a jókhoz tartozom. :-)

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.05.17. 17:36

Olyat és annyit, amilyet és amennyit akarsz. Általában nem egy városba szoktak telepíteni mindent, hanem szakosodott városokat szoktak építeni, mondjuk az egyik raktárváros, és ott érdemes kikutatni a kardot is, a másik feldolgozóváros, vasöntödével, pénzverdével, ahogy akarod.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Celestyal

HozzászólásSzerző: Celestyal » 2013.06.05. 11:56

Sziasztok!

Hogyan lehet amuletteket találni? Az véletlenszerű, vagy tenni kell érte valamit, esetleg a térképen keresgélni?

Köszi a választ!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.06.12. 21:18

Fejleszteni kell a templomod, illetve olyan helyre letelepedni, ahol kevés szomszédod lesz, de mégsem vagy túl távol a sűrűbben lakott térképrészektől.
Jó játékot mindenkinek!

SnowStormm

HozzászólásSzerző: SnowStormm » 2013.06.25. 22:10

Sziasztok!

Úgy vettem észre, hogy azért már vannak kb. 2 éves bejegyzések is itt.

Mint kezdő had kérdezzem meg, hogy érdemes még belekezdeni Torpia-ba, vagy már haldoklik az egész.

Köszi a válaszokat!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.06.26. 00:30

Érdemes belekezdeni, ugyanis ez nem végtelen játék, hanem határozott célja van, mégpedig az, hogy egyetlen testvériségnek sikerüljön összeszedni a játék 15 mágikus tekercsét. A tekercseket amulettekből kell megírni, az amuletteket pedig össze kell gyűjteni a városokban megépíthető templomok segítségével. Ha valakinek lerombolják a városát, és elpusztul a temploma, elvesznek az amulettjei is, és ha voltak ott tekercsek, azok is.
A 15 tekercs piramis alakban helyezkedik el, 5 sorban, a legalsóban 5 van, a legfelsőben 1, és annak a megírásához 14 nap kell! Mivel a tekercseket csak sorban lehet írni, a legutolsó tekercs írása alatt a többi 14-et 14 napig kell megőrizni a támadóktól. Akinek ez sikerül, megnyeri a szervert, ami lezárul, és helyette indul egy másik, vagyis kezdődik minden elölről.
Aki szereti a vérbeli harci játékokat, az mindenképp vágjon bele, lebilincselő játék :)
Jó játékot mindenkinek!

bigi

HozzászólásSzerző: bigi » 2013.08.14. 14:51

Sziasztok!

Segítséget kérek!
Van egy játékos minden nap megtámadja a városom,van mikor 2x is támad.
Mit csináljak,mert nagyon idegesítő.
Előre is köszönöm!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.08.14. 19:28

bigi írta:Sziasztok!

Segítséget kérek!
Van egy játékos minden nap megtámadja a városom,van mikor 2x is támad.
Mit csináljak,mert nagyon idegesítő.
Előre is köszönöm!

Lépj be egy erősebb testvériségbe. Egyedül nincs esélyed.
Ha a támadód testvériség nélküli akkor kérj segítséget egy gonosz játékostól. Megpróbálhatsz írni is neki, de csak higgadtan. Hátha meg tudtok állapodni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”